Duphaston ??

cans16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2022
3.371
2.810
28
Merhabalar, adetim tam sökülemediği ve hafif enfeksiyonum olduğu için 13 gündür az az kanamam var 2 gün önce doktora gittim ve duphaston verdi ama ilacı kullanmaya başladığımdan beri kanama arttı bu normal mi ? Kesmesi gerekmiyor mu ?

Adetiniz söküldüğü için kanama gerçekleşiyor. Ben de adet olmadığım için bana da doktorum duphaston verdi. Günde kaç tane kullandınız?
Bana Günde 1 tane 5 gün boyunca kullan dedi. Fakat başka bir doktora sorduğumda gün de 2 defa kullanmam gerektiğini söyledi. Ne yapacagimi şaşırdım. Siz nasıl kullandınız?

B
Bana günde 2 tane 1 sabah 1 akşam 10 gün dedi ama kanama çok artınca korktum bugün şçmesim. 2 gün içtim sadece toplam 4 tane

B

Bana günde 2 tane 1 sabah 1 akşam 10 gün dedi ama kanama çok artınca korktum bugün şçmesim. 2 gün içtim sadece toplam 4 tane
Bana neden 1 dedi ki anlamadım. Başka bir doktor 2 tane iç günde dedi. 5-6 gün kullan dedi. Ne yapacagimi şaşırdım

Evet arasam iyi olacak
Bende duphaston kullanıyorum adetimi düzenlemesi amacı ile doktorum adetin 10. Günü başlayıp günde iki tane 15 gün kullanacaksın demişti yani ayda 30 hap kullanmış oluyorum bıraktığımda 5 gün içinde adet oluyorum fikir olabilir size de

T
Teşekkür ederimm

Merhaba bende bu ay duphaston kullandım 30 günlük gecikmem vardı ilacı günde 2 defa kullandım bitireli 10 15 gün oluyor ilaç bittikten 3 gün sonra kanamam başladı tekrardan kullanmaya devam etmelimiyim

Merhaba bende bu ay duphaston kullandım 30 günlük gecikmem vardı ilacı günde 2 defa kullandım bitireli 10 15 gün oluyor ilaç bittikten 3 gün sonra kanamam başladı tekrardan kullanmaya devam etmelimiyim
Kanaman başladıysa etme bence canım ben başladığı gibi bırakmıştım çok arttırmıştı kanı

Benim adet kanamam çok uzun sürdü doktora gittim. Duphaston verdi adetin 15. Günü başladım 10 iç bırak dedi. Kanamam hiç kesilmedi. Bugün 24 gün oldu hala aynı yoğunlukta kanama devam ediyor. İlaç da yarın bitiyor. Acaba ilacı içerken de adet olunuyor mu bilginiz var mı.
Diğer ay da reglin 15. Günü başla ilaca dedi doktor. Ben regl olduğumu nasıl anlayacağım onu da anlamadım çünkü hiç kesilmedi zaten.
Bugün karnım ağrımaya başladı acaba ilaç henüz bitmeden de adet olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…