Duphaston ve hamilelik

byzaybrknay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
72
17
Kızlar selaam
Duphaston kullanıyorum ve reglim gecikti 2 gün ama adet olacakta gibiyim sizce hamile olabilir miyim test için 4 5 gün daha beklemek istiyorum
Duphastonla regl gecikmesi normal mi ?

Adet olacakmışım gibi belirtilerim var yani herzaman nasıl reglide belirtilerim oluypsa o şekilde pcosluyum yani reglim genelde düzensiz dr oyüzden duphaston verdi düzensiz olduğu içinde yumurtlama günlerimi yakalayamıyorum

Adet olacakmışım gibi belirtilerim var yani herzaman nasıl reglide belirtilerim oluypsa o şekilde pcosluyum yani reglim genelde düzensiz dr oyüzden duphaston verdi düzensiz olduğu içinde yumurtlama günlerimi yakalayamıyorum

Kutu biteli 12 gün oldu

Kutu biteli 12 gün oldu
Açıkcası benimde reglim düzensizdir. Bende bu ay doktorun verdiği duphastonu kullandım 10 gün boyunca sabah ve akşam olmak üzere. Kutuyu bitirdim 3 gün sonra regli olmuştum. Ovulasyon testi yapmanı öneririm cünkü bizim gibi düzensiz regli olanlar ne zaman yumurtluyor bilemiyoruz ben adet bitiminden sonra ovulasyona başladım pik olmasını bekliyorum ve iki günde bir ilişki deniyoruz

Açıkcası benimde reglim düzensizdir. Bende bu ay doktorun verdiği duphastonu kullandım 10 gün boyunca sabah ve akşam olmak üzere. Kutuyu bitirdim 3 gün sonra regli olmuştum. Ovulasyon testi yapmanı öneririm cünkü bizim gibi düzensiz regli olanlar ne zaman yumurtluyor bilemiyoruz ben adet bitiminden sonra ovulasyona başladım pik olmasını bekliyorum ve iki günde bir ilişki deniyoruz
4. Gün olacak reglimin geciktiği ve duphastonla da 14. Gün oldu sizce test yapsam çıkar mı ama korkuyorum 😂

4. Gün olacak reglimin geciktiği ve duphastonla da 14. Gün oldu sizce test yapsam çıkar mı ama korkuyorum 😂
Belietilerin hala sürüyor mu ?
Genelde duphaston kullanınca 10 gün içerisinde adet olunuyor diyolar. Sizin ilaç biteli 14 gün olmuş neredeyse iki hafta. Yani olada bilir olmaya da bilir. Bence deneyin riske atmayın. Erken gebelil testiniz veya kaset testiniz var ise şuan yapmak isterseniz idrarınızı yapın sonra bir saat sıvı alımı yapmayın testi uygulayın. Yada sabah ilk idrar ile uygulayın

Bende duphaston kullanıyorum düzensiz olduğum için ve duphaston bittikten beş gün içinde adet oluyorum bu ay benim de üç günüm var adete ve belirtilerim var test yaptım negatifti ama bakalım ne oluyor

4. Gün olacak reglimin geciktiği ve duphastonla da 14. Gün oldu sizce test yapsam çıkar mı ama korkuyorum
Belietilerin hala sürüyor mu ?
Genelde duphaston kullanınca 10 gün içerisinde adet olunuyor diyolar. Sizin ilaç biteli 14 gün olmuş neredeyse iki hafta. Yani olada bilir olmaya da bilir. Bence deneyin riske atmayın. Erken gebelil testiniz veya kaset testiniz var ise şuan yapmak isterseniz idrarınızı yapın sonra bir saat sıvı alımı yapmayın testi uygulayın. Yada sabah ilk idrar ile uygulayın
Şuan şiddetli regl ağrılarım yok arada hafif hafif oluyo geçiyo oluyo geçiyo yani adetim mi gecikti yoksa gebelik mi bilemiyorum o psikolojiye de girmek istemiyorum ama bi ufaktan ufaktan ağrılarım var buarada regl ağrısı gibi doktorum bana reglim gecikirse test yap muhtemelen hamilesindir demişti te ozaman ama burda araştırdığımda da duphastonla reglisi geçen çok insan var test yapınca bilgilendireceğim 🥹

Bende duphaston kullanıyorum düzensiz olduğum için ve duphaston bittikten beş gün içinde adet oluyorum bu ay benim de üç günüm var adete ve belirtilerim var test yaptım negatifti ama bakalım ne oluyor
Benimde gecikti işte ama reglde olcak gibiyim değilim gibi de anlamıyorum belki de diyorum hormonlarla alakalı gecikti en zoruda bu süreç sanırım test yapmaya cesaret edemiyorum 😂

Hiç olamicam diye düşünmeye başladım artık bende çok inanmıştım olduğuma 🙄
Valla al bendende okadar ama karalar bağlıyıp umudumu kaybetmek istemiyorum bilmiyorum ama vardır bi hayır diye düşünüyorum sadece şöyle bi karar aldım kendimi dinlemiyeceğim takip etmeyeceğim sürekli başım mı dönüyo hamile miyim ay orama sancı mı girdi adetim mi gecikti diye düşünmeyi bırakmak istiyorum belki bu sebepten ötürü olmuyor

Valla al bendende okadar ama karalar bağlıyıp umudumu kaybetmek istemiyorum bilmiyorum ama vardır bi hayır diye düşünüyorum sadece şöyle bi karar aldım kendimi dinlemiyeceğim takip etmeyeceğim sürekli başım mı dönüyo hamile miyim ay orama sancı mı girdi adetim mi gecikti diye düşünmeyi bırakmak istiyorum belki bu sebepten ötürü olmuyor
Ve her defasında busefer hamileyim diyorum ve sonuç adet oluyorum

Sadece daha sık ve düzenli ilişkiyi deneyeceğim ve ovülasyon testini de
Ben ovulasyon denedim ilk gebe kaldım ama düşük oldu sonrasında devam ettim ama doğru düzgün yumurtlama göremedim bu ay yine ovulasyon denicem üstüne birde balık yağı ve inolac aldım bakalım faydası oluyor mu iki senelik evliyim ama eşimle daha dokuz aydır tam beraber kalıyoruz önceden askerdi kendisi bıraktı şimdi bende kendimi dinlemicem artik

X