Duphaston kullanıpta adet olamama

bsrmbsrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2018
27
7
29
Merhabalar adet gecikmesi yaşıyorum. Kan Testinde negatif görünce başladım bugun 5 günüm ve hala adet olmadım duphaston bu kadar geç mi söktürüyor acaba.

Merhaba arkadaşlar bende ilaçlı düşük yaptım 6 Temmuz'da. 13 Ağustos'ta ilk reglimi oldum 3 4 gün sürdü. 20 Ağustos gibi tekrar kanamam oldu. 1 gün sürdü. 22 Ağustos'ta doktora gittim duphaston verdi. 3 Eylül de bıraktım ilacı doktor söyledi. 10 Eylül de regl olmam lazımdı olmadım. Hiç bir regl belirtim de yok. Regl de yok. Anlamadım sebebi ne? Bilenler aydınlata bilir mi?

Merhabalar adet gecikmesi yaşıyorum. Kan Testinde negatif görünce başladım bugun 5 günüm ve hala adet olmadım duphaston bu kadar geç mi söktürüyor acaba.
Merhaba daha önce başkası sormuştu ben oraya yazmıştım duphaston bazen ilk kutuda sökmeyebiliyor eğer uzun süre adet olmadıysanız geç sökebilir yada 2ci kutuda sökebilir özellikle pko varsa.

Onun dışında duphaston iyi bir ilaç kombinasyonlu bir ilaç hem adet sökücü/ adet düzenliyici hemde gebeliğin tutunmasını sağlıyor 10 gün içiyorsun 10 gün sonra da adet olunuyor. Doktorun sana nasıl yazdı bilmiyorum ben sabah akşam 1 tane içiyordum .

Gebelik istiyorsan duphaston kullandığın sürece ilişkide bulunmalısın zaten amaç tutunma ihtimalini yükseltmek.

Banada sabah akşam söyledi normalde gebelik istiyorum ama hem horman testi hemde rahim filmi cekilcektim o yüzden bu ilaci kullanip adet zamanimda gelmemi söyledi. Ama ilaci kullabirkende korunmadim acikcasi

Banada sabah akşam söyledi normalde gebelik istiyorum ama hem horman testi hemde rahim filmi cekilcektim o yüzden bu ilaci kullanip adet zamanimda gelmemi söyledi. Ama ilaci kullabirkende korunmadim acikcasi
Niye koruncan k Zaten bebek istiyorsan bu ilacı içerken korunmaman gerek rahim filmine giderken gebelikten emin olmalısın ama yoksa düşüğe neden olur

Niye koruncan k Zaten bebek istiyorsan bu ilacı içerken korunmaman gerek rahim filmine giderken gebelikten emin olmalısın ama yoksa düşüğe neden olur
Adet bitiminden 21 gun sonra Tahlil yaptirip o sekilde film cektircektim ama olmadim hala hakkimizda hayırlı olsun insallah

Adet bitiminden 21 gun sonra Tahlil yaptirip o sekilde film cektircektim ama olmadim hala hakkimizda hayırlı olsun insallah
Gebelik testi yaptın mi acaba yani test yapmadan öğrenmen zor belki gebesindir ilaçta kullandın tutunması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…