Duphaston kullanıp gebe kalan var mı ??

ukteeem

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
305
53
22
Arkadaşlar doktorum bana duphaston verdi pco var nasıl kullanmalıyım kullananlar nasıl kullandı bilgilendirirseniz çok sevinirim kullanıp hamile kalan var mı varsa nasıl oldu ?

Arkadaşlar doktorum bana duphaston verdi pco var nasıl kullanmalıyım kullananlar nasıl kullandı bilgilendirirseniz çok sevinirim kullanıp hamile kalan var mı varsa nasıl oldu ?
Ben çatlatma iğnesiyle beraber kulandım günde 2 tane o ay hamile kaldım 12. Haftaya kadar 3 defa kulandım doktorunuzun size kulanma şekline göre kulanın

?????)

Ben çatlatma iğnesiyle beraber kulandım günde 2 tane o ay hamile kaldım 12. Haftaya kadar 3 defa kulandım doktorunuzun size kulanma şekline göre kulanın
Ben kaç kere kullandım ama hamile kalamadım bence ilaçla ilgisi yok zaten duphaston gebelik oluşursa bebeğin tutunmasina yardımcı oluyor gebelik olmazsa adet oluyorsun

İlaç zaten onun için gebelik oluşursa bebeğin tutunmasına oluşmmazsa düzenli adet olmana yardımcı oluyor
Çatlatma iğnesiyle klomen ile beraber kullanırsan oluşan gebeliğe sağlıkla ilerlemesine yardımcı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…