Duphaston kullanımı

Sevgsahn

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
21
3
28
Selam kızlar 8 aylık evliyim ve bebek istiyoruz ama olmadı son 3 aydırda sürekli ara kanama yaşıyorum bu şikayetle doktora gittim enfeksiyon olduğunu ve pcos olduğunu bunların gebeliği engellediğini söyledi duphaston antibiyotik ve takviye edici bir ürün verdi duphastonu kullanıp bitirip adet olcağımk söyledi ve adetin 2 günü yumurtalıklarıma bakacağını söyledi ama ilacım bitmeden kanamam oldu gittiğimde rahim içini temzilesin diye verdim ilacı zaten şuan söktürüyor ilacı kullan bitir ve adetin 2 günü gel dedi bebeğim olmasını çok istiyoruz aynı durumu yaşayanlar var mı nasıl bir yol izlediniz önerileriniz varmıdır hamile kalan

Tabikide yaptım 14 günümde yumurtaların çatlamış demişti doktorum adet olmadan önce yap 3 öncesinden basla adetliyken de ye

Selam kızlar 8 aylık evliyim ve bebek istiyoruz ama olmadı son 3 aydırda sürekli ara kanama yaşıyorum bu şikayetle doktora gittim enfeksiyon olduğunu ve pcos olduğunu bunların gebeliği engellediğini söyledi duphaston antibiyotik ve takviye edici bir ürün verdi duphastonu kullanıp bitirip adet olcağımk söyledi ve adetin 2 günü yumurtalıklarıma bakacağını söyledi ama ilacım bitmeden kanamam oldu gittiğimde rahim içini temzilesin diye verdim ilacı zaten şuan söktürüyor ilacı kullan bitir ve adetin 2 günü gel dedi bebeğim olmasını çok istiyoruz aynı durumu yaşayanlar var mı nasıl bir yol izlediniz önerileriniz varmıdır hamile kalan
Merhaba bizde bebek istiyoruz iki yıldır. 2018 evlendi bende.stres yapmayın hiç. Kafanıza birşey takmayin.dul has tonu bende kullandım.visanne falan.ovulasyon kiti alıp yumurtlama takibi yapabilirsiniz.yumurtlama günlerini değerlendiriyordu buz.instagramda bir gebenin günlüğü diye bir sayfa var.onu takip edin.yumurtl Dr kontrolü müze gidin.benimde çikolata kisti var.Dr ameliyat diyor ben istemiyorum.

3 tame yumurtam oluşmuştu 24 cm çatlatma iğnesi vuruldjm bugün gittim hepsi çatlamış haftaya cuma gel inşallah hayırlı haberlerini alırız dedi doktorum çatlayan yumurtalarda acaba döllenme oluşmuşmudur birde regle 2 gün var beyaz peynirimsi bi akıntım oluyor ara arada sol kasığıma ağrı batma oluyor inşallah hamileyimdir😍

Merhaba bizde bebek istiyoruz iki yıldır. 2018 evlendi bende.stres yapmayın hiç. Kafanıza birşey takmayin.dul has tonu bende kullandım.visanne falan.ovulasyon kiti alıp yumurtlama takibi yapabilirsiniz.yumurtlama günlerini değerlendiriyordu buz.instagramda bir gebenin günlüğü diye bir sayfa var.onu takip edin.yumurtl Dr kontrolü müze gidin.benimde çikolata kisti var.Dr ameliyat diyor ben istemiyorum.

Benimde çikolata kistim vardı iki taraftada drmfk advictor kullandım baya küçüldü ya hamileliğe çok engeldi adet sancılarım çok oluyordu düzensizdi baya faydasını gördüm denemeni tavsiye ederim

Kist olabiliyor enfeksiyon olabiliyor doktor kontrolu gerekiyor sürekli böyle durumlarda
Sat 29 haziran Bat 29 temmuz
Ovulasyon testi yapmadim ama Pepapp uygulamasini baz alırsak;
10-16 temmuz arasi yumurtlama dönemim gözüküyor.
Bense 16 temmuz ikindi vakti lekelenme yaşamışım kilodumda leke gorunce ped taktim ama pede daha az akmış.
17 temmuzun gecesi lekelenmem olmus hafif bi sekilde o günee ilişkimiz oldu.
18 temmuzda leke yoktu
19 temmuzda hastaneye gittim hormon sonuclarim iyi çıkmış doktor vajinal ultrasonla bakti bisey yok dedi.
20 temmuzda yine cok hafif lekelenme oldu ve iliskimiz oldu,
suan ise kahverengi siyaha yakin bi lekelenme oldu cok afedersiniz damla gibi sivi bisey degil sümük gibi nasil anlatsam hafif koyu bi akinti bunlara ek olarak iki kasigimda da agri vardi bacaklarima vuran ve gaz sorunu kabizlik vardi göğus hassasiyetim vardi sanki göbek altim rahim üstüm pıt pıt atiyodu rahmime sanci giriyodu arada test yapmistim 2 3 once negatifti 19 unda da kan testi istemis doktor oda negatif

Neden böyle oluyor acaba, bu arada en son care adetimin baslayinca hsg randevusu alacağım. Yine test yapicam ama korkuyorum da basina boyle bisey gelen var mi

Kist olunca yumurtalama bazen olmuyor yumurtalama takibide yaptım ben 4 ay hiç olmadı benim sorunun yumurtalarımın çatlayamamamsıydı bekliyorum bende hayırlı haberler alırım inşallah

Benimde çikolata kistim vardı iki taraftada drmfk advictor kullandım baya küçüldü ya hamileliğe çok engeldi adet sancılarım çok oluyordu düzensizdi baya faydasını gördüm denemeni tavsiye ederim
Mrb mfk ürünleri ni biliyorum ama pahalı. Çikolata kisti ile hamile kalan bir çok insan var.benim adetlerim düzenli agrimda hic olmuyor.nereden geldi bu illet bilmiyorum.Dr.visanne verdi onu kullanınca büyü me yapmis .son kontrolde öyle çıktı. Dr.lari anlamakda zor USG farklı çıkıyor mr farklı çıkıyor kistin büyük lüğü
Hic anlamıyorum.

X