Duphaston kullananlar

Simssss6

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
544
124
31
Merhabalar, bu ay catlatma ignesi vuruldum doktor adetimin 16. Gunu sabah aksam duphaston almamis istedi bu sekildemi kullaniliyor hu ilac

bana da verdi günde bir tok içiyorum. ama daha öncede kullanmıştım günde iki kereydi.

Merhaba hanımlar duphaston kullandım 10 gün boyunca günde iki adet olarak. Dün akşam son hapımı içtim bugün öğlen peçeteye kurulandıgımda şeffaf yumurta akı geldi böyle bi durum yaşayan varmı bu neyin belirtisi ? Bu hafta içerisinde regli olmam gerekiyor hap dün bitti. Regli olunca doktora gidip klomen tedavisine başlayacağım.
Tüm testlerim ve eşimin testlerinde bir sorun yok rahim flimi hsg çektirdim 15 gün önce. Yumurtlama bozukluğu var dedi reglim düzensiz o yüzden duphaston verdi.
Kasıklarım belim ve gögüs uçlarım ağrıyor

Merhaba hanımlar duphaston kullandım 10 gün boyunca günde iki adet olarak. Dün akşam son hapımı içtim bugün öğlen peçeteye kurulandıgımda şeffaf yumurta akı geldi böyle bi durum yaşayan varmı bu neyin belirtisi ? Bu hafta içerisinde regli olmam gerekiyor hap dün bitti. Regli olunca doktora gidip klomen tedavisine başlayacağım.
Tüm testlerim ve eşimin testlerinde bir sorun yok rahim flimi hsg çektirdim 15 gün önce. Yumurtlama bozukluğu var dedi reglim düzensiz o yüzden duphaston verdi.
Kasıklarım belim ve gögüs uçlarım ağrıyor
Merhaba yani benim adet olacagim hafta akintim olur ama akinti takibi kisiden kisiye cok degisen bir durum yumurtlamada olur catlamada olur adet donemi olabilir hamilelikte olabilir

Bana doktor 19. gunde basla 12 gun sabah aksam kullan, 12. gun de gebelik testi yap demisti. Gebelik durumu olusup olusmadigindan emin olana kadar birakmayip kullanmaya devam etmem icin.
Benim doktorumun benim icin 19. gun demesinin sebebi bu arada biraz gec ovulasyon olmasiydi, sizin icin 16. uygun gormus doktorunuz mesela.

Iyi sanslar!!

X