Jinekoloji Duphaston kullanan ?

Cogsicagtir02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
2.216
1.100
32
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5 6 aydır adet düzensizliğim var. Adet söktürücü olmadan adet görmüyordum. Doktora gittim herhangi bir sorun yoktu. Bana 2 kutu duphaston verdi. Gecen ay kullandım 2 3 gün sonra adet gördüm. Bu ay da kullandım ilac bitti lekelenmem oldu fakat ondan sonra adet olmadım. Yani bir kaç damla olup geçti ilac biteli 6 gün oldu. Kaşığımda ağrı var şişlik de var ama olmuyorum. Bu durumu yaşayan var mı ? İlacı kullananlar ne kadar süre sonra adet gördünüz ya da görmediğiniz oldu mu ?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5 6 aydır adet düzensizliğim var. Adet söktürücü olmadan adet görmüyordum. Doktora gittim herhangi bir sorun yoktu. Bana 2 kutu duphaston verdi. Gecen ay kullandım 2 3 gün sonra adet gördüm. Bu ay da kullandım ilac bitti lekelenmem oldu fakat ondan sonra adet olmadım. Yani bir kaç damla olup geçti ilac biteli 6 gün oldu. Kaşığımda ağrı var şişlik de var ama olmuyorum. Bu durumu yaşayan var mı ? İlacı kullananlar ne kadar süre sonra adet gördünüz ya da görmediğiniz oldu mu ?
Yok mu :KK43:

Ben düşük yaptigimda kullanmıştım. Embriyonun tutunması için vermişti dr. Adeti düzene sokuyor bu ilaç normalde. Bende boyle bir etkisi olmadı.

Ne amaçlı verildi. Belirtmemissiniz. Nasıl bir durum yasadiniz bu ilac verildi peki? Hamile olabilir misiniz?
Hayır bekarım. Adet düzensizliğim icin vermişti doktor ilacı. Gecen ay da kullandım ilac bitikten sonra 2 gün içinde adet gördüm. Ama şimdi 7 gün oldu hala tık yok. Gerci ilac bitikten sonra 2 3 damla geldi ama ondan sonrası yok

Hayır bekarım. Adet düzensizliğim icin vermişti doktor ilacı. Gecen ay da kullandım ilac bitikten sonra 2 gün içinde adet gördüm. Ama şimdi 7 gün oldu hala tık yok. Gerci ilac bitikten sonra 2 3 damla geldi ama ondan sonrası yok
Ya suan ayni durumdayiz. 15 ekimde ilac bitti. Bugun regl basladi kahverengi akinti oldu devami yok korkuyorum ya

Hic bisey Icmeme gerek kalmadi afedersin sular seller gibi regl oluyorum. Simdide randevuya kadar dinmezse diye düşünmeye başladım 😅😅
Bir de duphaston beni çok kötü etkiledi. Hem psikolojik olarak hem de sağlık bakımından. 2 ay kullandım ben. Bağırsaklarım hic çalışmıyor suanda. Eskiden de sıkıntı çekerdim ama bu kadar değil. Ben soğan kürü deneyecem 15 gün. İlac kullanmayacağım artık. Size de söyliyim dedim

Bir de duphaston beni çok kötü etkiledi. Hem psikolojik olarak hem de sağlık bakımından. 2 ay kullandım ben. Bağırsaklarım hic çalışmıyor suanda. Eskiden de sıkıntı çekerdim ama bu kadar değil. Ben soğan kürü deneyecem 15 gün. İlac kullanmayacağım artık. Size de söyliyim dedim
Teşekkür ederim 1 defalıga mahsus kullandim bende adet olmak icin şükür oldum hsg cektircem bitince

Panik yapma lütfen duphaston ben 6 ay kullandım çok iyi bir söktürücü aynı zamanda düşük engelleyici bir etkisi var 10 gün içinde en gec 15 gün içinde olursun herkesin bünyesi farklı ben alınca 10 gün içinde oluyordum günü gününe etkili gerçekten

Selam.arkadaşlar bende duphaston kullanıyorum.iki kutu 28 tane sabah akşam içtim ilk kutuya başladıktan 4,5 gün sonra göğüslerim şişip agrımaya başladı,şimdi karnımın altıda bazen ağrıyor.ilaç biteli 2 gün oldu hala adet görmedim.çok tedirginim.Ameliyat oldum sol tüpüm alındı,doktorum 5,6 ay sonraya planla dedi hamileliği.Ama hamile olmam imkansız ameliyatdan sonra 6,7 kez birlikte olduk kocamla fakat afedersiniz prezervatifle korunduk testlerde yaptım yinede ama negatif.çok kötüyüm ya

X