Duphaston kullanan var mı lütfen yardim eder misiniz

BirMucizeOlsunb

GebeKalmaPesinde
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
2.243
727
27
Doktor ne olur ne olmaz diyerek 2 kutu yazdi. 1 kutuyu iç sabah akşam adet olursun gerekirse 2. Kutuyu da kullanabilirsin dedi

Sorum su ki, ben suan üçüncü günü kullanıyorum. 1. Kutu bittiginde 2. Kutuyu da kullansam mi. Sanirim bu ilacin 1. Kutusu bittiginde 10 gun beklemek gerekiyormuş adet olmazsan gebelik oluşuyormus. Bebegin tutunmasini sağlıyormus. Gebe olduğumu bilmeden yutsam gunde iki kere bebege zarar verir mi

Bunun yani sira folbiol kullanıyorum iki güne bir yutuyorum. Çok yemek yemeye basladim cok uyumaya başladım ve fazla idrara çıkıyorum

Hiç jir zararı olmaz sonuçta bebeğin tutunmasina yardımcı oluyor adet olmazsan korkma zaten 10 bekle bittikten sonra ara ver 10 gun eğer olmazsan test yap

Hiç jir zararı olmaz sonuçta bebeğin tutunmasina yardımcı oluyor adet olmazsan korkma zaten 10 bekle bittikten sonra ara ver 10 gun eğer olmazsan test yap
2. Kutuyu kullanayim mi sizce 10 gun beklemeden . Yoksa 1. Kutu bitsin 10 gun bekleyim yine negatif çıkarsa 2. Kutuya mi baslayim

2. Kutuyu kullanayim mi sizce 10 gun beklemeden . Yoksa 1. Kutu bitsin 10 gun bekleyim yine negatif çıkarsa 2. Kutuya mi baslayim
Bence bekle zaten ilacın ilk kutusu bitince olursun doktor demedi mi bitince ara ver diye ben geçen sene kullanmıştım 3 kutu vermişti kullan ara ver dedi zaten bitince 1 hafta sonra adet oluyorsun bende öyle olmustu

Bence bekle zaten ilacın ilk kutusu bitince olursun doktor demedi mi bitince ara ver diye ben geçen sene kullanmıştım 3 kutu vermişti kullan ara ver dedi zaten bitince 1 hafta sonra adet oluyorsun bende öyle olmustu
Demedi sanırım yada hatırlamıyorum açıkçası, bekleyim bari ilac bitince insallah gebelik oluşur

Duphaston düsük yaptirmazki düsügü engellemek icin ayni zamanda söktürücü kombinasyonlu bir ilac gönül rahatligiyla kullanabilirsin ben 6 ay kullandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…