Aile Planlaması Duphaston hap

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Emoji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2016
109
40
35
Kızlaarr çocuk istiyorum doktor duphaston hap verdi sabah akşam icmeye basladim gün aşırı ilişki dedi sizde bu hapin faydasi olurmu birde esime keçiboynuzu kürü iciricem bilgisi olan varmi dogal başka birsey yapabilirmiyim?lütfen yardımm

Kızlaarr çocuk istiyorum doktor duphaston hap verdi sabah akşam icmeye basladim gün aşırı ilişki dedi sizde bu hapin faydasi olurmu birde esime keçiboynuzu kürü iciricem bilgisi olan varmi dogal başka birsey yapabilirmiyim?lütfen yardımm
Bugün doktor bana da verdi ben de bebek istiyorum evet faydası var eğer bebek varsa bebeğin tutunmasını sağlıyor bebek yoksa adet kanaman zamanında oluyor rabbim gönlümüze göre versin ❤️

Benim bildiyim bu hap adet görmek icin icilir 1 hafta 10 gün. Bırakınca adet gorulur.
Sonrasinda yumurta geliştirici ilac ve iyne zamanı günaşırı ilişki onerilir.
Hamileyken icmek zarar verir diye biliyorum

Bugün doktor bana da verdi ben de bebek istiyorum evet faydası var eğer bebek varsa bebeğin tutunmasını sağlıyor bebek yoksa adet kanaman zamanında oluyor rabbim gönlümüze göre versin ❤️
Amin canım inşallah Allah hepimizin yüzünü güldürsün

Vallahi kızlar recetesindede bebek varsa tutunsun diye ise yariyormus yoksa normal zamanında adet oluyormuşsun.öyle yazıyor.ben 6 senelik evliyim hic düsünmemistik ama korunmadikta olmadi simdi istiyoruz olsaydi simdi olurdu heralde neden baska ilaçta vermedi merak ediyorum yarın gidicem tekrar bakalim ne dicek.

Yeni doktordan geldim canım recetedeki gb duphaston gebelik olusursa tutunmasini sağlıyormuş olmazsa adet oluyormuşsun.sağ ve sol da 10 ar mlim yumurtlama var dedi gün aşırı ilişki dedi ve 2 günde bir cagirdi inşallah olur canım ya Allah ım yüzümüzü güldürsün..

X