Duphaston etkisi mi?

-Bibli

gardım sağlam,güllerden tuğla⚜️
Kayıtlı Üye
31 Mart 2022
4.868
15.432
Merhaba.Femara ardından Duphaston kullandım. Duphaston'u iki kere içmeyi unuttuğum için bugün bitti.
Ve bugün 2 günlük gecikmedeyim.Duphaston bitmediği için gününde adet olamamış olabilir miyim?Duphaston biter sonra 10 gün içinde adet olunur yorumlarına istinaden kafam karıştığı için bu konuyu açıyorum.
Duphaston bugün bittiği için bat tarihinde adet olmamam normal mi?

Yani döngüyü düzenliyor deniliyor ama benim gecikmem başka bir sebepten değilse eğer Duphaston böyle bir etki yapar mı?

Ha tarlusal ha duphaston ikiside aynı adet söktürücü canım biraz bekle 3 gün daha olmazsan test yaparsın

Bu arada özellikle gündüzleri ağır uyku hali,sersemlik ve çok fazla mide bulantısı yaptı ilaç. Birkaç yorumda birkaç kişiyle konuştum bu durumu.Ama burdan yine sormak isterim,benzerini yaşayan var mı?

Ha tarlusal ha duphaston ikiside aynı adet söktürücü canım biraz bekle 3 gün daha olmazsan test yaparsın
E o zaman neden günü gününe adet olunur deniliyor ki Duphaston için?Hani düzenliyordu,baya içtikten 10 gün sonra Tarlusal gibi adet olacaksam gününde olmuş olmuyorum ki.Döngüm yine şaşmış oluyor.İlaçlara fazla anlam yüklüyorum sanırım.

Bende öyleydim geçen ay tarlusal ile oldum 27 Şubat'ta ama şimdi içmedim icmicem de ne zaman olursam olurum artık yildim bu adet sokturucuden gerek yok bence kafa ne kadar rahat olursa o kdr iyi hasta oluyorsun şuan sancı başladı adet olcakmisim gibi hissediyorum inşallah kendiliginden olurum

İnşallah benimde hafif sancım var adet olacak gibi gidiyorum wc oldum bu sefer diye gelen giden yok

Bende öyleydim geçen ay tarlusal ile oldum 27 Şubat'ta ama şimdi içmedim icmicem de ne zaman olursam olurum artık yildim bu adet sokturucuden gerek yok bence kafa ne kadar rahat olursa o kdr iyi hasta oluyorsun şuan sancı başladı adet olcakmisim gibi hissediyorum inşallah kendili
İnşallah benimde hafif sancım var adet olacak gibi gidiyorum wc oldum bu sefer diye gelen giden yok
Sababtan beri beynim salak gibi sürekli uyumak istedim basım agrimiyor ama kafamda ağırlık var midem bulanıyor gözlerim ağrıyor sıkıntı basıyor sıcak basıyor halsizlik muhtemelen adet Olcam yada olmaya zorlanıyor söktürücü içmedim ya hsg cekincem adet bttikten sonra inşallah olurum ya tuplerime bakılacak sen baktirdin mi

Bugün yaşadığın her şeyi ben de yaşıyorum

Olmazsa bir ay daha Femara,sonra hsg dedi Dr bana. Çok yorucu süreç.

Bnd pco var ya yumurtlama olmuyor galiba doktor dedi hsg çekelim bakalım tuplerine

Korkulacak bir şey yok diyorlar cektirenler aslında hiç önemli değil hamile kalacaksam eğer o acıyı da çekerim ben yapacak bir şey yok Allah yardımcımiz olsun bu mübarek ramazan gününde kaç yıllık evlisin

Amin 2 buçuk yıldır evliyim

Benim bir yıl oldu evleneli 26 Şubat'ta evlendim eşim Ekim ayına kadar korundu 6 aydır çocuk istiyoruz biz daha yolun başındayız o yüzden kendimi strese sokmak istemiyorum yaşımızda genç ben 27 eşim 29 Allah'ın izni ile olur inşallah zamanı var demekki daha ilk zamanlar çok stres yaptım kafama taktım çok ağladım çocuğum olmayacak benim diye ama burda öyle hikayeler okudum ki şükür ettim inan sizde kafanıza takmayın fazla olacağı varsa da olmaz

Teşekkür ederim

çekildin mi canım bende çekilcem ama çok korkuyorum anestezili çekilmek istiyorum vajinusmus geçmişim var çünkü

Yok cekilmedim ya adet olmadım ki bugün beyaz akıntı geldi 2 gün geçti adetim bekliyorum

Hanımlar pazartesiden beri günde 2 tane ben de duphaston kullanıyorum tır çarpmış gibiyim ondan mı oluyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…