Düpdüzgün olmayan bacaklar için??

Determined2201

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
905
0
Merhaba arkadaşlar burda bir başlık gördüm bacak bandı diye birde birisi kullnmış bacaklarım düzeldi diyordu benim üstte hafif bir girinti var acaba kullanan varmı başka anlamadım nasıl düzelticeğinide ama??aklınıza yatıyormu?

tatlım kim açmış?? ve ismi ne diye geçiyor ben almalıyım kesnlkle, denemekten bişey olmaz dimi

Bende gordum bunun benzerini japonlar yapmis biraz daha komplike birsey belki ise yariyordur bilmiyorum iki tane daha link vereyim birde siz bakin. Bu carpik bacak mevzusundan en fazla yakinanlar uzakdogulular sanirim ki bu uretimler hep onlara ait ve yurtdisinda satilmiyor genelde ya Japonya, ya Tayvan yada Cin' de uretim yapiyorlar. Bu arada varmi aranizda kullanan bunlari? Link verecektim ama veremiyorum mesaj sayimin 100 u gecmesi lazimmis

arkadaşlar merhaba ürün hakkında öyle detayı bi bilgim yok işe yarar yaramaz onu da bilemiyorum ama denemek istiyorum ümit dünyası işte.:) nasıl alabilirim lüften yardımcı olun...

kendi kendime bacaklarımı kemerle sıkarak egzersiz yapmaya çalışıyordum meğer böyle birşey varmış şok oldum yaa:KK1: etkili olabilir bence ne bilim futbolcuların falan bacakları sonradan değişebiliyor, düztabanlık sonradan oluşabiliyor demek ki bacaklarımızda az da olsa değişme ihtimali var :KK1:

X