Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Canım içinden mi akıyor yoksa altında mı?Ben güveci ekmek fırınına yolluyorum alt kısmı mutlaka kararıyor
Balığı biraz nette araştır yada belki başka fikri olan vardır hemen atma

Canım içinden mi akıyor yoksa altında mı?Ben güveci ekmek fırınına yolluyorum alt kısmı mutlaka kararıyor
Balığı biraz nette araştır yada belki başka fikri olan vardır hemen atma
içini bulaşık süngeriyle sürttükçe içinden akıyor canım,bulaşık makinesine girer mi güveç birde orada yıkasam?

Kızartılan balık ikinci gün bile zor yenir.Çünkü zehirleyebilir.Kızartılmamış olsaydı atabilirdin çiğ şekilde.En iyisi dökmen.Kedilere de verebilirsin.

Kızartılan balık ikinci gün bile zor yenir.Çünkü zehirleyebilir.Kızartılmamış olsaydı atabilirdin çiğ şekilde.En iyisi dökmen.Kedilere de verebilirsin.
tamam canım çok teşekkürederim adram,zaten sürekli kedilere artanları ve hatta pişmişten veriyordum,bunu da onlara vereyim artık,bak onlara nasipmiş,o da güzel birşey,boşa gitmez en azından

tamam canım çok teşekkürederim adram,zaten sürekli kedilere artanları ve hatta pişmişten veriyordum,bunu da onlara vereyim artık,bak onlara nasipmiş,o da güzel birşey,boşa gitmez en azından
Evet canım nasip kedilerinmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…