Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Kiiiz bunlari ozelden yazasanaa bu arada gecmis olsun dr gittin mi

Merhabalarrr...
Kategorinin Dünya Mutfağı olduğunu öğrendikten sonra yarışmaya katılıp katılmamak arasında kararsız kaldım.Sonunda katılmaya karar verdim :)
Bugün malzemelerimi aldım.Yarın tarifi yapacağım.resimler çekip inşallah güzell bir sunum hazırlayacağım

Birkaç sorum ???olacaktı :)
1-Neden hayali sponsor eşliğinde tariflerimizi yapmak zorundayız?
2-Yapacağım tarifi birden fazla yarışmacı yapmadan önce (bende bu şans varken oda olur)
hangi yöneticimize yada profosyonel üyemize: "Ben yarın yapıyorum"diye söylemeliyim :)
Sorularım bu kadar vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim

Pınar yoğurt vb kullandığınız malzemelerden birini seçip sponsor yapıyorsunuz. Nedenini edilerimiz açıklar.
Yarışmaya katılacağınızı Söylemek zorunda değilsiniz, tarifinizi yapıp oylama başlayana kadar istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz.
Her yarışmacı yapacağı tarifi edilerimize söylemediği için, siz söyleseniz bile biri söylemeden ekleyebilir ve çakışma yine olabilir. Çakışmamasının garantisi yok yani :)

Haklısınızz :) ben tarifler söylenerek yapılıyor sanıyordum o yüzden sormuştum :)
Cevabınız için teşekkür ederim
Yarına Allah Kerim artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…