Dün geem tam bi kabustu sizde de böyle oldumu kizlar?

LAVXIXNYA4134

mutluluk=kızım ve kocişim
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
3.870
3
Kızlar dün rutin ev temizliğimi yaptıktan sonra gece oldu ve uyumaya gittim yatağa yatar yatmaz belimden bir sancı girdi size anlatamam belimdne giren sancı tam karnımın saqğ tarafına bıçak gibi saplanıyordu sağa dönemedim düşünün tuvalete dahi kalkamadım kızım karnımda resmen bi tarafa toplandı hiç durmak bilmnedi gece boyunca inanın çok korktum doğuruyorum sandım sancı beni mahvetti neyse ki sabah uyandığımda sancılarım geçmişti.kızlar hepimiz kasım annesiyiz benim gibi böylşe bir sorunla karşılaşan oldu mu aranızda?öğleden sonra doktora gidicem bakalım çünkü çok korktumsenağlama

ben kasım annesı değilim ekım annesıyım cnm ama başımdan senın gibi benımde oyle sorun geçtı 2 kere ama bak 36 haftamdayım hala doğum gerçekleşmedi bunun gaz sancısıda olabılır bebek kasılıyor gaz olunca karnın taş gibi oluyor geçicidir bu canım endıse etme:KK66:

seninki kadar olmasada bende bi gece çok kasıldım.doğuruyorum sandım.ama uyandığımda geçmişti.
güzel haberini bekliyoruz.

geçmiş olsun.bir gece banada aynısı oldu.ben dayanamayıp hastaneye gittim.idrar yolu enfeksyonu dediler.antibiyotik kullandım.bide kum döküyodum.ama felaketti ağrılar.

kızlar doktora gtiitm bebeğim gayet sağlıklıymış çok şükür bu kramp dedi doktorum birde bu haftalarda rahim kendini doğuma hazırlıyormuş bu kasılmalar ondanmı ama çok korktum meleğime bişey olacak diye.ALLAH HEPİMİZİN BEBİŞLERİNİ BİZE BAĞIŞLASIN:nazar:

aman dikkat et canım yorma kendini
temizlik falan boşver
bizden geçti artık

bu haftalarda cok dıkkatlı olmak lazım
bende ıkı hafta once temızlık yapıp halı sıldım tabı sabaha kadar yatamadım sabahta kalktıgımdada heryerım agrıyordu o yuzden bırdaha yapmamaya karar verdım zaten eskısı gıbı hareketlı degılım :nazar:

canım sevindim bişey çıkmamasına, arada benim de oluyor öyle şeyler doğum yaklaştıkça normal sanırım, ama senin anlattığın kadar şiddetli hiç olmadı. ee artık zamanı geldi, arada olacak böyle şeyler kaçışı yok. allahım sağlıkla doğurmak nasip etsin hepimize. Ama tabi kendimizi de yormamak lazım, bırak artık temizlik işlerini falan olursa olur senden ve bebeğinden daha önemli değil boşver. benim eşim sağolsun elinden geldiğince yapıyor ama tabi yine tam oluyor benim de içim içimi yiyor, ama yapmaya kalkarsam o gün bir daha kıpırdayamam. daha 5-6 aylıkken bile öyle oluyordu çünkü şimdi bilmiyorum ne olur.

canim ayni sey benim basimada geldi.gece uyurken karnim acilmis, uzerim acik kalmis.tuvaletim gelmis uyandim ama tuvalete gitmek degil yataktan bir yerime devinemedim, nefes alamadim. inanilmaz kotuydu, ne yapacagimi bilemedim, ustelik cok tuvaletim vardi. ama galiba benimki soguktan giren bir krampti.aglamak istedim, aglayamadim.bir daha gece yatarken ustume dikkat etmeye calisiyorum

benim zaten ara ara kasılmalarm oluyor kasıklarımda ama bayaa şiddetli yani bir iki kere olup kayboluyor birde leğen kemikleri yanlara doğru haraket ediyor resmen vücudumuz doğuma hazırlanıyor işte ama temizlikten sonra zaten belimde çok ağrı oluyor dikkatli olam lazım ben süpüremüyorum bile karnım kasılıyor falan öyle işte

kızlar dün tuvalete gittim, ve çok kötü sancılandım, neye uğradığımı anlmadım,
eşime gösterdim karınbölgemde yırıklar ve hafif morarma vardı,
meğer içten kaslarım yırtılmış, annem doktorumu aramamı gereksiz buldu,
korkumda var ......

X