Rüya Yorumları Dün gece tuhaf rüyalar görenler

pamuk musun nesin

Şimdiden başka zaman yok
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
21.274
64.513
Merhaba kizlar, ben ruyalarla işaretler verildigine inananlardanım. Merak ediyorum, dun gece garip rüyalar gören oldu mu? Bir mesaj oldugunu düşünen oldu mu?

Bu tarz islerle ilgilenen Takip ettigim insanlarda gördüğüm kadarıyla, bazi geceler ruyalarin bir isaret oldugunu rüyadaki sembollerin anlami oldugunu yazıyorlar. Nasil bir ruyaydi sizinki?
Hayatımda olmasını asla istemediğim geçmişimden bir insanı yanımda dururken gördüm. Normalde bir kez bile aklıma gelmez o yüzden rüyamda olması çok garip geldi. Rüyamda aşırı mutsuzdum, aklım şu an beraber olduğum kişideydi. Uyanınca rüya olduğunu farkettiğimde çok mutlu oldum

Evet sizinki işaretli bir ruya degil. Korkutmayan kabus sizinki.

Merhaba kizlar, ben ruyalarla işaretler verildigine inananlardanım. Merak ediyorum, dun gece garip rüyalar gören oldu mu? Bir mesaj oldugunu düşünen oldu mu?
Evet ben de gördüm rüyamda bebek doğuruyorum sezeryan ama böyle ben hiç bayılmıyorum bebeğin çıkışını falan görüyorum erkek bebek ilk başta yeni doğmuş bebek gibi sonra bi anda giyinince 3-4 aylık bebek olmuş sanki ve başkasına benziyo bebek benim ama hatta benzeyenler de geliyo karı koca bu aynı bize benziyo bizim bebeğimiz mi acaba falan ben de şüpheye düşüyorum ya ben doğurdum ama hiç Doğum yapmış gibi değilim zaten bize de benzemiyor herhalde bunların diyorum falan saçma sapan bi rüyaydı yani sanırım etraftan çok hamilelik haberleri aldığımdan bilinçaltım çorba olmuş

bebek dogum iyi bir ruya diye biliyorum

Selam Lotus. Ben de 2 gecedir abuk sabuk rüyalar görüyorum. Kalktıktan sonra uzun süre ağlıyorum hatta.

p.tesi gecesi gördüğüm: İzmir’de kaybolmuşum. Memurum ama nasıl oluyorsa yaşım da küçük, gelecekten gelmişim gibi. yani eşimle tanışmamışım ama Onu da görüyorum rüyamda, beni tanımıyor. Ben diyorum ki o benim eşim olacak falan filan. Festival alanı gibi bir yerdeyim. Orada bi karı koca çift bana sahip çıkıyor. Herkes o alanda konteyner tarzı yerlerde konaklıyormuş. ben orada kalmak istemiyorum. Ailemi aramaya çalışıyorum. Sonra birden gökyüzünde güneş gibi büyük bir meteor kayması görüyorum. Patlıyor filan ama yıldız gibi de kayıyor. “Allahım sen anneme,babama,abime,bana,kocama ve doğacak çocuklarıma sağlıklı,huzurlu,senin yolundan ayrılmadığımız bir ömür nasip eyle” diye dua ediyorum. Sonra birden annemin sesini duyuyorum, 2-3 kez ismimi haykırıyor. Annem,babam,ben kucaklaşarak kavuşuyoruz.

dün gece gördüğüm: Farklı ulusların olduğu karışık bir mahalledeyim. Üstümde gelinliğim. Zaten evliyim ama bir daha giymişim, eşim de orada. Kaynanamla görümcemle bir mağazada oluyorum birden, kumaşlar filan var. Sonra başka Bi dükkandan çıkıyorum merdiven altı konfeksiyon işyeri gibi bi yer ama insanların dillerini bilmiyorum. Annemi soruyorum, kaçıyorum oradan uzaklaşıyorum.sonra tanıdık bir sokağa giriyor gibiyim ama cildi hastalıklı birisi bana musallat oluyor. Ben birinden çakmak alıp bana musallat olan kişiyi sokak merdivenlerinde yakıyorum. Birden iş yerindeki bir abiyi görüyorum. O abi beni korumaya çalışıyor. Sonra yine birden dedemin oturduğu sokak oluyor orası. Dedemin öldüğü haberini alıyorum.

böyle aptal saptal rüyalarla 2 gündür modum depresyon.

bebek dogum iyi bir ruya diye biliyorum
Lotus biliyo musun sürekli bebek doğuruyorum veya emziriyorum rüyamda ben inşallah bi gün rüyayla sınırlı kalmaz da gerçek olur sürekli istemem bi tane sağlıklısı hayırlısı olsun benim olsun :) yorumları hep güzel emzirmek doğurmak ama varya rüyamda bile nasıl biliyo musun kalbim yerinden fırlayacakmış gibi hani bağrıma sıkıca bassam içime sokarım gibi oluyorum öyle bi sevgi

Ya ben acayip farklı rüyalar gördüm başını hatırlamıyorum. Erkek kardeşim balkonda sandalyede oturuyor yerde de sürünüp derisini atan bir timsah vardı. Peşine .omuz görünümlü sözde karınca yiyen kardeşimin sandalyesinin etrafında dolanıyor. O ara kardeşim sandayleden kayıp inip balkon kapısına geliyor ama ben bir şey yapamıyorum. Korkuyorum diğer kardeşimden yardım istiyorum sanki kapıyı açamıyordum. Kardeşim ile karınca yiyen kapıdan bana bakıyordu. Diğer kardeşime gel gel diye adını bağırırken uyandım.

O ruyanin keyfini o kadar iyi biliyorum ki insallah gercek olur en hizli ve hayirli zamanda. Bizim de yüzümüz guler insallah.

Twitter kullanıyorsanız hbalikavlayan kullanicisini takip edin. Sacma sapan ruyalar gibi gelmedi bana. Olay örgüsü mantik çerçevesinde.

Dün gece kesinlikle eneejisel olarak bir seyler vardi. Olumsuz hislerle dolu ruyalar duyuyorum. Hayra çıksın.

Gelinlik giymek bebek derler hadi güzel haberi alırsın inşallah önümüzdeki ay hayırlara çıksın

Twitter kullanıyorsanız hbalikavlayan kullanicisini takip edin. Sacma sapan ruyalar gibi gelmedi bana. Olay örgüsü mantik çerçevesinde.
Tamam, takipteyim
Gelinlik giymek bebek derler hadi güzel haberi alırsın inşallah önümüzdeki ay hayırlara çıksın
Anlamları güzel çıkıyor ama rüyayı görürken o kaçma hissi, kaybolma hissi filan kabus gibi. Hayırlısı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…