dün doktora gittim ve bebişimi gördümmmmm

zuzu08

yakışıklı erkegim
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
1.257
306
37
meraba arkadaşlar dün doktora gittim bebeğimi gördüm daha küçücüktü tam 9 haftalık olduğumu söyledi ulturasında çok tatlıydı küçücük o anki duyguyu anlatamam bir an önce doğmasını istiyorum ilk çocuğum sezeryan olduğu için 2. çocuğumda sezeryan olucakmış öyle dedi 1 ile 7 temmuz arası sezeryan yaparız dedi biraz sezeyan korkusu var ama olsun bebeişlerimiz için herşeye değer. rabbim isteyen herkese nasip etsin

meraba arkadaşlar dün doktora gittim bebeğimi gördüm daha küçücüktü tam 9 haftalık olduğumu söyledi ulturasında çok tatlıydı küçücük o anki duyguyu anlatamam bir an önce doğmasını istiyorum ilk çocuğum sezeryan olduğu için 2. çocuğumda sezeryan olucakmış öyle dedi 1 ile 7 temmuz arası sezeryan yaparız dedi biraz sezeyan korkusu var ama olsun bebeişlerimiz için herşeye değer. rabbim isteyen herkese nasip etsin

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...darısı başıma :nazar:

canım çok güzel tbrk ediyorum bende dün doktora gittim ve bende bebeğimi gördüm 8 haftalık benimkiside doğum tarihi olarakda 20 temmuz dendi...bende çok heyecanlandım ilk hamileliğim o yüzdende çok tedirgindim düne kadar...acaba boş gebelikmi ya dış gebelikse ,gelişmemişse yada ne bilim ya kalp atışı yoksa gibi bi sürü şeyi düne kadar düşünüyordum çok şükür herşey normalmiş ve bende o stresi attım üzerimden ve keyfini çıkarıyorum...
nasıl gidiyor gebelik varmı rahatsızlığın?

canım çok güzel tbrk ediyorum bende dün doktora gittim ve bende bebeğimi gördüm 8 haftalık benimkiside doğum tarihi olarakda 20 temmuz dendi...bende çok heyecanlandım ilk hamileliğim o yüzdende çok tedirgindim düne kadar...acaba boş gebelikmi ya dış gebelikse ,gelişmemişse yada ne bilim ya kalp atışı yoksa gibi bi sürü şeyi düne kadar düşünüyordum çok şükür herşey normalmiş ve bende o stresi attım üzerimden ve keyfini çıkarıyorum...
nasıl gidiyor gebelik varmı rahatsızlığın?

vallah canım öncelikle bende sevindim senin adına annelik çok güzel bişey 2. ye tadıyorum sanki ilk defa hamleymişim gibi benim rahatsızlığım çok erken başladı bunda ilk oğlumda 3 aydan sonra mide bulantıları oluyodu bunda 4 haftalıkken başladı sabahları kötü oluyorum.

vallah canım öncelikle bende sevindim senin adına annelik çok güzel bişey 2. ye tadıyorum sanki ilk defa hamleymişim gibi benim rahatsızlığım çok erken başladı bunda ilk oğlumda 3 aydan sonra mide bulantıları oluyodu bunda 4 haftalıkken başladı sabahları kötü oluyorum.

tabi canım her hamileliğin tadı başka olur bence 1 veya 2 farketmez..benim mide bulantılarım ilk haftalarda fazlaydı ama çıkarmıyordum şimdi 2-3 günde bir tutuyor bide onun dışında midemde çok gaz oluyor bilmiyorum nasıl gider o beni rahatsız ediyor ve çok şişkinlik yapıyor sende varmı gaz şikayeti ?

canım çok sevindim senin adına maşallah nekadarda büyümüş bebişin öyle,umarım sağlıklı hamilelik geçirirsin,bende bugün gittim dr dün lekelenmem olmuştu çünkü ama ultrasonda hiç bir sorun çıkmadı herşey normal gözüküyor çok şükür,doktorum herşeyin çok iyi olduğunu söyledi ben daha 5+6 dayım cnm ama dün itibariyle daha ağır bulantılarım oluyo henüz çıkartmadım ama çıkartıcak gibiyim....rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

ay cok sevindim ya bende internetten baktigim bebek kese goruntulerinde agliyorum bile 20 aralikta ben napcam insallah gorurum allah kucagina almayai nasip etsin canim

çok güzel canım ya, çok seviniyorum böyle haberleri okudukça:)Allah herşeyin iyisini güzelini nasip etsin inşallahh size:) sağlıkla kucağına alırsın inşallah yavrunu:)

Tebrikler canim, Allah tamamini erdirsin insallah...bende 11 haftalik oldu, pazartesi tekarr randevum var bebisi görücem insallh....
nasilsin peki?? asermelerin oluyormu?? nasil gidiyor??
kendine dikkat et...

X