dün akşam bende şarteller attı! delirdim anlıyacağınız

S

sev_al

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar....

bayramı hastalıkla geçirdik. ilk günü acildeydik halada ben ve oğluşum hastayız.
sinir olduğum nokta bu halimle herşeye yetişmek zorunda olmam. bunlarıda geçtim sevgili eşim naz tiz ediyor. ben hastayım ama,
ilgiyi alakayı gösteren ben,
herşeye surat yapan o...
dün akşam artık öyle bir dolmuşumki. büyük bir tepki verdim tam kelimesi kelimesine hatırlamadığım için. yazmıyorum. ben tepki verip kızınca beyimiz içerden demezmi. ben diğer odadaydım. oh be evliliğimize tat tuz geldi. hiç konuşmadım. sadece aman ne tat ne tuz dedim.
pc başındaydım. saat te ilerlemişti yanıma geldi.
gülüm, hayatım geç oldu yatalımmı. gelip bana sarıldı. büyük bir olay değildi
ama ben sinir oluyorum yaaa. ben kötü olduğum zaman iyi olmak istemiyorum ki.
ben tartışmakta istemiyorum. ben ona öyle çıkıştığım için bana iyi olsun istemiyorum düşünsün istiyorummmm. işte arada benim şarteller atıyor böyle...

Eşiniz sizin herşey he demenizden,sürekli onunla ilgilenmenizden sıkılmış galiba..:uhm:
Siz sesinizi yükseltince ohh be dediğine göre,biraz sesiniz çıksın,aradabir hayır deyin,sinirlenin istiyor o anladığım kadarı ile..kaydirigubbakcemile3
Bu kadar çok ilgilenmeyin,üzerine düşmeyin bence.. Çocuk değil ki o da...
Bırakın o gelsin peşinizden böyle..kaydirigubbakcemile

bak en azından gelmıs yanına
yanına gelmeseydı bı yanıma bıle gelmedı dıcektın :)

ne kadar şanslısın,sen sinirlendiğinde seni yatıştırmak isteyen değerli bir eşe sahipsin ,her kadın cıldırma noktasına gelebilir,ama herkes senin kadar şanslı değil,başkası olsa kadını susturmaya ,dinlemem için elinden geleni yapmaya çalışır hatta suratına yumruk indirir.ama senin eşin bunu yapmamış eşini tebrik ediyorum..benim gibi tartışmaya ,ağzını açmaya korkar şekilde yaşamıyorsun:KK43: eşin yanına gelip sana sarılabiliyor,bizim gibi boşanma noktasında can çekişmiyorsun.ne kadar şanslı olduğunu bir bilsenn

Bunlari onada söyledinmi?? Yani aynen burda yazdigin gibi?:nazar:

Erkeklerden kendi kendine düsünmesini beklememek lazim!!mirmirmirmir

Onlarin böyle bir kabiliyeti yok malesef, anlatacaksin seni üzen SIKAN neyse söyleyeceksin, yoksa cok beklersin güzelim cokkk:1closedeyes:

diyecek bişey kalmamış bana kalırsa Laale herşeyi söylemiş :)
ona katılıyorum

bak en azından gelmıs yanına
yanına gelmeseydı bı yanıma bıle gelmedı dıcektın :)

ne kadar şanslısın,sen sinirlendiğinde seni yatıştırmak isteyen değerli bir eşe sahipsin ,her kadın cıldırma noktasına gelebilir,ama herkes senin kadar şanslı değil,başkası olsa kadını susturmaya ,dinlemem için elinden geleni yapmaya çalışır hatta suratına yumruk indirir.ama senin eşin bunu yapmamış eşini tebrik ediyorum..benim gibi tartışmaya ,ağzını açmaya korkar şekilde yaşamıyorsun:KK43: eşin yanına gelip sana sarılabiliyor,bizim gibi boşanma noktasında can çekişmiyorsun.ne kadar şanslı olduğunu bir bilsenn

Aslında her iki arkadaşım da öyle haklı ki..
Siz bağırıp çağırırken o da karşılık verse,hatta Allahım saklasın kırıcı olsa daha kötü olmaz mı?
Adam en azından küslük istemiyor,gelip barışıyor..kaydirigubbakcemile
Tek istediği hayatında biraz renk olsun..:tomato:
Ahh bu erkekler,asıl dertlerini bir çözsem gözüm açık gitmicek he bu forumdan:nazar:

Bunlari onada söyledinmi?? Yani aynen burda yazdigin gibi?:nazar:

Erkeklerden kendi kendine düsünmesini beklememek lazim!!mirmirmirmir

Onlarin böyle bir kabiliyeti yok malesef, anlatacaksin seni üzen SIKAN neyse söyleyeceksin, yoksa cok beklersin güzelim cokkk:1closedeyes:

söylemez olurmuyum. böyle tepki vererek söylemiyorum ama. anlatıyorum aynen.
tabiii benim söylediğim doğrular ona gidene kadar vıdı vıdı oluyor. öyle diyor.
demekki sert tepki vermek lazım. bende bunu sevmiyorum. bakalım napcaz

öncelikle geçmiş olsun...
bazı eşler böyledir,bence kendinizi şanslı hissedin...
neleri var,karşısına geçip konuşmanıza bile müsaade etmezler,
tatlı dil yok,güler yüz yok...vs.vs..
ufak tefek şeyleri büyütmeye değmez,
bence eşinizin kıymetini bilin...
sevgiler...

valla arkadasım erkeklerin biz kadınlar gibi herseyi ince düşünüp kendilerininde hatalı olabileceklerini anlamaları gibi gelişmiş alışkanlıkları yok maalesef.. biz olsak en ince detayına kadar düşünür olayı ciddiye alırız.. bence burda seni kızdıran sen sinirliyken onun umursamaz davranması sanırım.. ama hepsi böyle.. sen kız bagır onlar için gereksiz bir ayrıntı olur..

O kadar azara gülüm diyen sarılan eş haaaa!!cok iyi ya bu dert mi beeeee:))

aynen canim aynen,
o durum bizim evde de var.. ilgi gösterince iyi olunca bi triplere giriyor sorma..
ama benimde sabrim tasinca patliyorum o zaman canim cicim oluyor hatali oldugunu bildigi icin kedi gibi etrafimda dolasiyor..
ertesi gun gene degisiyor hersey basa dönuyor..
bende böyle olmasindan nefret ediyorum..konustum onunla ya anlamak istemiyor beni yada anlamiyor

O kadar azara gülüm diyen sarılan eş haaaa!!cok iyi ya bu dert mi beeeee:))

dert olan bu değil be canım.
herşeye burun kıvırması
ilgilenmiyor olması
benim hasta olduğumu bildiği halde bişeleri daha fazla üstüme yıkması
senin dediğin kısım, benim patlama aşamasından bir saat sonra falan onun yaklaşımı
haksız olduğunu biliyor tabiiii....

hatalı olduklarını böyle bildikleri zaman kedi gibi pervane olurlar peşimizde :nazar:

arada böyle bağırığ çağırmak gerek işte ki bizi öyle sessiz sakin bişi sanıp daha çok tepemize binmesinler :nazar:

tepemize binsinler binsinler ama bu şekilde diil tabi sengözlerimebaksanab

arkadaşım sen de iyi yapmışın bak kendin diyosun renk geldi diye...bravo kız kaydirigubbakcemile5

demek o da seni herşeye he diyen biri olarak görüyodu böyle azarı yiyince gözü açılmış herifin :nazar:

merhaba arkadaşlar....

bayramı hastalıkla geçirdik. ilk günü acildeydik halada ben ve oğluşum hastayız.
sinir olduğum nokta bu halimle herşeye yetişmek zorunda olmam. bunlarıda geçtim sevgili eşim naz tiz ediyor. ben hastayım ama,
ilgiyi alakayı gösteren ben,
herşeye surat yapan o...
dün akşam artık öyle bir dolmuşumki. büyük bir tepki verdim tam kelimesi kelimesine hatırlamadığım için. yazmıyorum. ben tepki verip kızınca beyimiz içerden demezmi. ben diğer odadaydım. oh be evliliğimize tat tuz geldi. hiç konuşmadım. sadece aman ne tat ne tuz dedim.
pc başındaydım. saat te ilerlemişti yanıma geldi.
gülüm, hayatım geç oldu yatalımmı. gelip bana sarıldı. büyük bir olay değildi
ama ben sinir oluyorum yaaa. ben kötü olduğum zaman iyi olmak istemiyorum ki.
ben tartışmakta istemiyorum. ben ona öyle çıkıştığım için bana iyi olsun istemiyorum düşünsün istiyorummmm. işte arada benim şarteller atıyor böyle...

seni anlıyorumda neden bunu takıyosun anlamıyorum
hepimiz hata yaparız dimi?
eşinde hata yapmış sen patlayınca hatasını farketmiş gelip gönlünü almış
sen kötü oldunda sana iyi olmuş deilki
sen uzatsaydın olay haline getirseydin eşin iyi olmazdı gelip gönlünü almazdı
sadece patlamışsın hepsi bu
herkesin yapısı aynı deil bazı insanlar konusamadıklarını anladıklarında patlarlar deişik tepkiler verirler

bişi daha yazcaktım
anladıgım kadryla sen cok anlayışlısın eşinde seni cok seviyo

ya bu erkeleri anlamak ne güç ya oysa onlarda derki kadınları anlamak çok zordur:)

ne güzel kavga yok sessiz sakin bir hayat şükredip oturcağına arada kavga edip evliliğini tatalandırmak istiyor:)

garip ama kötü değil sen de arada çelterleri attır adam mutlu olsun başka yapılacak birşey yok gibi:)

X