dulcinea nın çeyiz sandığı...

tobosolu_dulcinea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2013
2.235
7.169
meraba kızlarrrr :KK25:sizin çeyizlerinize özendim ve yaklaşık 1 buçuk yıldır büyük bir hevesle hazırladığım çeyizimi bu topicte sizlerle paylaşmaya karar verdim:KK9: işte bunlarda benim şu ana kadarki biriktirdiğim çeyizlerim vakit buldukça buraya resimlerini yüklemeyi düşünüyorum :21: yorumlarınıza tavsiyelerinize öneri ve eleştirilerinize açığım buyrun bakalım Hoppa
devamı gelecek kızlar bekleyin :KK52:

günlük yemek takımımla başlayalım :KK52: bu arkadaşa ilk görüşte vuruldum ve çeyizimin ilk parçası olurlar kendileri :21:

7546-gozde-24-parca-z.jpg

7E8-kutahya-porselen-30-parca-catal-kasik-bicak-seti-turkuaz.jpg

3194123483854882463.JPG

emsanpalm84parcacatalkasikbicakseti1216192-1445.jpg

emsan-duracast-9-parca-seramik-tencere-seti1211140[1]-1024x860.jpg

MAG_3047144 korkmaz.jpg

karaca-41-parca-ikram-cay-seti-x5-800x800.jpg

korkmaz tencerete setı droppA.jpg

korkmaz-a075-flora-x.jpg
181777858_tn30_0.jpg

sjpnjcwvrikpq1hviptq.jpg

1-825x877.jpg

MAG_1941382.jpg
MAG_1940964.jpg

birazda ev tekstili diyelim :KK52:
EvTekstil_10559836 (1).jpg

mmw4d7o4ifbqjgv5kvzr.jpg

635703277068359226.jpg

sarev-patrizia-v1-exclusive-nakisli-cift-kisilik_2-z.jpg
635646068626402839.jpg

treccıa örgü battanıye.jpg

sarev nakışlı pıke takımı.jpg

Son düzenleme:
Canım herşeyin çok güzel, çok cici:KK68: Güzel, mutlu günlerde kullan inşallah:KK68:
Canım bu arada günlük yemek takımını nerden aldın, hiç görmemiştim bu tarz model, çok beğendim. gerçi benim günlük yemek takımım var ama gördüğüm her şeyi alasım geliyor bu süreçte:KK48:

Canım herşeyin çok güzel, çok cici:KK68: Güzel, mutlu günlerde kullan inşallah:KK68:
Canım bu arada günlük yemek takımını nerden aldın, hiç görmemiştim bu tarz model, çok beğendim. gerçi benim günlük yemek takımım var ama gördüğüm her şeyi alasım geliyor bu süreçte:KK48:

çok sağol çok teşekkür ederim tatlım :KK68: yaklaşık 1.5 yıldır çeyiz yapıyorum her ay maaştan sonra bişey alıyorum diyebilirim haliylede epey parça birikti yavaş yavaş ekliycem buraya resimlerini :KK28:
günlük yemek takımım kütahya porselenden 24 parça gözde serisi canım nette bulabilirsin
bende ilk gördüğümde çok beğendim hatta çeyiz alışverişime ilk onla başladım düşün ne kadar çok sevdim :KK52: bende senin gibiyim aslında beğendiğimi almak istiyorum hatta 1 tane daha günlük takımım var :KK23:

ayy maşallah hepsi birbirinden güzel sevdiceğinle beraber güle güle eskit huzurlu mutlu bir yuvamız olsun inşşş... :KK8:

amin canım çok teşk ederim :KK52: inan hepsini severek özenerek aldım yavaş yavaş aldığım her şeyin resmini yüklemeyi düşünüyorum :KK39: belki sanada fikir olur asenacım bu şekilde yeni yuvanda inşallah :KK9:ben diğer arkadaşlardan epey fikir edindim :KK68:

amin canım çok teşk ederim :KK52: inan hepsini severek özenerek aldım yavaş yavaş aldığım her şeyin resmini yüklemeyi düşünüyorum :KK39: belki sanada fikir olur asenacım bu şekilde yeni yuvanda inşallah :KK9:ben diğer arkadaşlardan epey fikir edindim :KK68:

ben geç kalmışım ya bana da fikir olur tabi

ben geç kalmışım ya bana da fikir olur tabi

yaklaşık 1 yıl var demi canım kısmetse sizin düğününüze :KK39: iyi para biriktirmişsin zaten sana naçizane tavsiyem böyle forumlarda gez alışveriş sitelerini takip et kafanda evinle eşya seçimiyle ilgili fikirler oluşsun hatta birde çeyiz listesi oluşturursan düğüne kadar herşey hallolur kuzum :KK24:

canım topiğin hayırlı olsun senin çeyizciklerde maşallah hepsi birbirinden güzel devamını bekliyorum:KK200:

çok teşekkür ederim canımcım Hoppa sizinkileri gördükçe özeniyodum sonunda bende kendi topiğimi açtım :KK52:
böyle güzel yorumları beğenileri duydukça çok mutlu oluyorum :KK68: çeyiz hazırlamak çok keyifli bi işmiş aldıkça alasım geliyo :KK73:

yaklaşık 1 yıl var demi canım kısmetse sizin düğününüze :KK39: iyi para biriktirmişsin zaten sana naçizane tavsiyem böyle forumlarda gez alışveriş sitelerini takip et kafanda evinle eşya seçimiyle ilgili fikirler oluşsun hatta birde çeyiz listesi oluşturursan düğüne kadar herşey hallolur kuzum :KK24:

aynen bir yıl var . Liste fikri iyiymiş :KK5:

aynen bir yıl var . Liste fikri iyiymiş :KK5:

kesinlikle canım benim çok işime yaradı bu çeyiz listesi :KK48: hem ne aldığımı ne alacağımı biliyorum hemde ayni şeyleri tekrar almaktan kurtulmuş oluyorum :KK16: malum aldığımız çeyizleri kaldırıyoruz hatırlaması zor oluyo sonra :KK23: ben birde aldıklarımın resmini netten bulup bi dosyada biriktiriyorum buda bi başka taktik olabilir :KK39:

kesinlikle canım benim çok işime yaradı bu çeyiz listesi :KK48: hem ne aldığımı ne alacağımı biliyorum hemde ayni şeyleri tekrar almaktan kurtulmuş oluyorum :KK16: malum aldığımız çeyizleri kaldırıyoruz hatırlaması zor oluyo sonra :KK23: ben birde aldıklarımın resmini netten bulup bi dosyada biriktiriyorum buda bi başka taktik olabilir :KK39:

wuuwww resimleri biriktirmek de güzelmiş ben ne alınır ne yapılır hiç bilmiyorum :KK42:

wuuwww resimleri biriktirmek de güzelmiş ben ne alınır ne yapılır hiç bilmiyorum :KK42:

aramızda kalsın bende hiç bişey bilmiyordum canım inan başlarken :KK16: ama böyle araştıra araştıra öğrendim aceleye gelmemesi içinde erken başladım kısmetse benimde 1 yılım var daha sevdiceğimle yuvamızı kurmama :KK42: o zamana kadar tamamlarım diye düşünüyorum ama gerçekten hem çok zevkli hemde çok yorucu

her şeyin çok güzel canım güle güle kullan :nazar: annemin düdüklüsü böyle çok memnun neden tereddüt yaşadın canım?

Ceyizimin ilk parcalarından canım bu dudüklü. alırken ürünle ilgili güzel yorumlar duyarak aldım ancak daha sonraki arastırmalarımda karacaya genel olarak bi eleştiri var özelliklede celigine yönelik cabuk küfleniyo düdüklünün kapagı cabuk bozuluyo vs diye ondan tereddütüm tatlım acaba yanlış mı karar verdim fissler mi alsaydım diyorum

X