dukan express ile zayıflamak isteyenler

yolcu2338

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2014
7
1
34
son bir haftadır internetten takip ettiğim kadar 3-5 kilo arası fazlası olanların uyguladığı 7 günlük bir diyet. Her hafta 600-1000gr arası kilo verilebiliyor ve çok sıkıcı bir diyet değil. Diyette kısaca;
1. gün sadece protein
2. gün protein+sebze
3. gün protein+sebze+2 meyve
4.gün protein+sebze+2 meyve+ tam tahıllı ekmek
5. gün protein+sebze+2 meyve+tam tahıllı ekmek+normal peynir
6. gün protein+sebze+2 meyve+tam tahıllı ekmek+normal peynir+nişastalı gıda
7. gün protein+sebze+2 meyve+tam tahıllı ekmek+normal peynir+nişastalı gıda+ödül yemeği
internetten bakarsanız daha kapsamlı bilgi elde edebilirsiniz.....

Eski dukancılardanım gayet güzel kilo verdim bir senedir kendi çapımda koruma yapıyordum ki bazı zorunlu sapmalar yaşandı neyseki fazlam 4.5 kg. Önceleri 30 kg fazlam var derken utanıyordum şimdi 4,5 kg demekten gurur duyar oldum. Neyse ben de bugün ekspresse başladım bakalım nasıl olacak bir haftanın sonucuna göre devam kararı alabilirim ne de olsa tekrarlanabilme özelliği varmış. Sıkı bir dukana başlayacak kadar fazla kilom olduğunu düşünmüyorum zaten ikinci hakkımı da harcamak istemiyorum hayırlısı bakalım nasıl olacak

merhaba arkadaslar 72 kiloyum ve kilo vermek istiyorum en az 65 olmak istiyorum dukan ekspres cok aklıma yattı ve rahat geldi isterseniz bende size katılabilirim

Bu hafta nesfit diyetindeyim. Haftaya pazartesi başlayacağız inşallah eşimle birlikte. Şu 2.4 kg fazlam kaldı.

sonuç alan yok mu hanımlar. Bende dukan atakta 4 günümdeyim. 1 hafta seyir yaptıktan sonra express e geçmeyi düşünüyorum. direkt olarak exprese geçmek pek iyi olmaz sanırım değil mi?

Bende bugün başladım benimde 3 4 kilo fazlalığım var inş gider

Ben yaptım 2 hafta dukan express ile 2 kilo 900 gram verdim. İnşallah bayramdan sonra biraz daha devam edeceğim. =)))
Dukan ekspress hala yapıyormusun? Sonuçlarını çok merak ediyorum... Bu sayfa devam etmemiş...

dukan express diyetini ben de yapmaya başladım. bugün 3. günüm ve gayet iyi gidiyor. 58,2 kg ile başladım bugün tarıldığımda 57,6 kg çıktım. iki günde 600 gr çok iyi bence. hedefim 52-53 kg olmak. birbirimize destek olalım kızlar.

kızlar merhaba diyetimde ikinci haftama girdim ve bugün tartıda 56,9 çıktım. yavaş olsa da zayıflanabiliyor ve en önemlisi de hiç zorlanmıyorum

Arkadaslar 58 kiloyum, yani 2 gun öncesine kadar su an daha da artti maalesef. 59-60 civari. Ideal kilom 55 kusur. 5 kg fazlam var ve bu diyete baslamayi dusunuyorum. Buraz daha arastirma yapmam lazim ama. :)

merhaba :) burası biraz atıl kalmış... ben bugün başladım expresse. evde normal peynir ve yoğurttan çok az kalmıştı, bugün peynirimi öyle yedim, çarşamba itibariyle tam teşekküllü devam edicem. :)

70.5 kg ile basladım pzt sabahı, bu sabah yani. hani dukan amca bana 60.7 filan ol diyor ama bakalım. 70in altına inmek ilk hedefim, sonra 67 altına inmek. 65i de geçersem artık değmeyin keyfime. öyle :)

sabah 2 yumurta hasladım katı, ezip baharat ekleyip salata yaptım. 2 dilim polonez hindi füme ve peynir yedim.
akşamüstü minik muffinler yaptım, 1yk yulaf kepeği hakkımı harcadım orda
aksam yemeği olarak da acılı ekşili tavuk yaptım, yoğurtla beraber yedim. çok geldi hatta şiştim

bol su ve kahve içtim, dışarıya cıktığımda 1 saate yakın yürümüş oldum, ev de 5. katta, 5 kat çıktım. fena değil. yarın sabah tartılmak için sabırsızlanıyorum

ayrıca blogum var yine yemek takibi yaptığım. link paylaşabiliyor muyuz emin değilim, o yüzden yazmıyorum her bi koldan paylasıp duzenli gitmek istiyorum. haydi hep beraber!

Bugüne çok mutsuz başladım, bi tartıldım 70.7!! vereceğime 200 gram almışım, nasıl oldu anlamadım domates kullandım diye mi olduuuu, normal peynir yedim diye mi olduuu bilmiyorum. ama her sekilde almam çok saçma, cunkü normalden daha iyi beslendim. Neyse...

bugün kahvaltıda yumurta hasladım, 2 tane kayısı kıvamlı yumurta yedim. 1 dilim jambon, 1 parça light kaşar, kahve.

bu saate kadar başka bir şey yemeden sadece kahve, su ve yeşil çay içtim. acıkınca dukan tipi pizza yaptım, daha önce de yapmıştım, denediğim bir tarifti, kocamla beraber yedik. hatta kendi hakkımı bitiremedim, 1 dilimi duruyor. 1 kaşık kepek kullanmış oldum, yarım kaşık daha hakkım var. helva tarifi gördüm facebookta bir dukan grubunda. gece ondan yaparım belki.

aksam yemeği henüz yememiş olsam da tavada tavuk ceviricem, kapya biber, brokoli, karnabahar eklicem yanına haşlayıp.

balkabağı aldım 2 dilim. onu da belki patates niyetine kullanıp tavukla bir şeyler yaparım. ya da fırında kızartıyorlar, güzel oluyormuş baya, deneyeceğim bakalım.

bu sabahki kilo durumunu takmamam lazım, moralimi bozmamam lazım. daha ilk gün, bir-iki hafta sonra hala bir değişiklik yoksa bakarız bir şeyler...

merhaba canlar, ben yarın dukan ekspresse başlamak istiyorum var mı şuan devam eden veya başlamak isteyen...

Selam arkadaslar bugun bende dukan express diyetine basladım yok mu benim gibi dukan express yapan .....

arkadaşlar cuma günü bi haftalık holywood diyetim bitiyor. uygulaması çok zor olduğu için express dukana geçmeyi olanlıyorum. holywooda göre daha az kilo verdiriyo ama daha doyurucu olduğu kesin. Başlamak isteyenleri beklerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…