Dukan diyetiyle ilgilenenler bilgisi olanlar bakar mısınız önemli?

nuripapacium

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2012
915
148
31
Dukan diyetiyle ilgilenen,bilgisi olan,tecrübe etmiş arkadaşlara bir sorum olacak.Ben bugün yapmaya başladım ama öğlen yiyeceğim şeyi hiç düşünmemiştim ve okulda çok acıkınca 15 tane kadar fındık yedim yanında da light süt içtim diyete hiç başlamamış gibi yarın yeniden mi başlasam yoksa sorun olmaz mı bu kaçamak?

kaçamaklar bu diyeti sekteye uğratan verilen kiloları geri almaya yada haftalarca ya da aylarca 2 kilo zar zor vermenize engel olan en büyük etken.bizzat başıma geldiği için söylüyorum.özelliklle diyetin ileriki aşamalarında (seyir aşaması gibi)vücut belli noktada direnmeye başlıyor çünkü ilk aşamada yasaklanan şeylerden sebzeler seyir ile vücuda alınmaya başlıyor ; sapıtıyor bünye. dukanın dediği sebzelerle vücutta tutulan su da diyete dahil olunca bazı günler kilo almış gibi bile gözükebiliyorsunuz tardıda.o yüzden sevgili eirene1 diyete hiç başlamamış gibi tekrar başlayın.sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…