Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

caniiiiiim hosgeldin aramiza kiz senin adini degiselim yulafgirl ol yahu herkes bi kurabiye bi cikilita olmuyor yanii

şu diyette en zorlandığım şey spor yapmak oldu yaa, baktım hiçbi şey yapamıorum artık her gün bi bahaneyle dışarı çıkıp 30-45dk kesintisiz yürüorum. hiç yoktan iyidir diyerek fazlası gözümde büyüyo bi 10 gün callan ve leslie yaptım çok güzel şekillendi vücudum ama şimdi ramazan diye midir bilmem hiç cesaret edemiorum aslında cesaret etsem 1 aycık dayansam mucizeler yaratcam ama işte ramazan ve dehşet sıcak beni engellioo

kızlar bende zayıflamak istiyorum yardım edin lütfen 10 kilo fazlam var testi yapıyorum hep hata veriyor napıcam yaaa

kızlar bende zayıflamak istiyorum yardım edin lütfen 10 kilo fazlam var testi yapıyorum hep hata veriyor napıcam yaaa

ben aslında ideal kilonda olduğundan hata aldığını düşünmüştüm ama boyun 158 miş. bu durumda 55 kilo olmak istemen normal. aldığın hatayı buraya yazabilir misin?

Kabızlık problemine çare bilen var mı acaba? Doktor bir tanıdığımıza sordum şurup ismi verdi ve ekledi 'O diyeti bırak'

Şurubu aldım içtim,activia aldım yiyeceğim şimdi ama buna bir çözüm bulamazsam zorlanacağım devam etmekte Seyire geçince geçiyor mu?

Bol bol su
Ve benim çözümüm A101 de satılan mest form çay
Yemekten hemen sonra içiyorsun. Bütün gece wc de takılıyorsun.
Bu akşam ben içtim meselaa.
ve belim tutuk.
resmen wc ye gidip gelmek zulüm oldu bu geceee. 2 saat callen yapmış gibiyimmm.
Şiddetle tavsiye ederim

kuzum sen ara sira bi kuru incir ye alman sitesinde okudum dukanin ve form caylar ic benim hep kornik problemim di bu kabizlik ama su siralar iyiym yani dukana ragmen

a-101 de satılan mest form çaydan bir poşet iç. sabaha sorun kalmaz. diyeti bırak diyen doktor sebebini de söyledi mi?

Doğadan Form çaydan içiyorum sabahları yarın hemen bir A-101 bulayım alayım

Su 2 lt içiyordum, 3' e çıkarıcam. Hiç yaşamamıştım böyle bir problem daha önce neye uğradığımı şaşırdım.

seyirde sebze günlerinde geçecek sadece atakta biraz uğraştırıyor o kadar, ben bir demlik yeşil çay içerek soluğu wc de alıyorum ama kızların dediği gibi çayları da içebilirsin, takma o doktoru benim arkadaşda doktor baya korkuttu beni ama dukana devamm herkes dukana karşı, adam tabi tüm diet listelerini alt üst etti, çekemiyorlar

kuzum sen ara sira bi kuru incir ye alman sitesinde okudum dukanin ve form caylar ic benim hep kornik problemim di bu kabizlik ama su siralar iyiym yani dukana ragmen

Kuru incir ve kuru kayısı düşündüm ama yasak diye almamıştım. Dukan' ın tavsiyelerinden biri Gojy berry bir de ondan alayım diyorum

a-101 de satılan mest form çaydan bir poşet iç. sabaha sorun kalmaz. diyeti bırak diyen doktor sebebini de söyledi mi?

Klasik sebepleri saydı fazla protein karaciğere yüklenir,bıraktıktan sonra hepsini geri alırsın,uzun vadede sağlık problemi yaşarsın vs.

Ben de bu sektörün içindeyim ve sağlıklı bir diyet olduğunu hiçbir zaman iddia etmedim ama benim önceki beslenme tarzımın yanında inanılmaz sağlıklı kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…