Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın canım :) Bence sen regl sonrası bi 72 küsür patlatırsın heee Benim bu sefer hiç gitmedi reglden sonra Halbuki 2 gün oldu biteli. Bugün bi de üstüne + çıktım. 60,5 ( Sanırım öbür Perşembeye kadar falan tartılmıcam. Hevesim kalmıyo hiç..
Ben 1 ay daha seyirdeyim tatlım :)) Sonra beraber geçeriz o zaman Kalma sen de seyirlerde hihi Ama sen 1 ayda en az 2 kilo daha verirsin Olursun 70 hee Sonra da dersin 69 göriyim de öyle geçiyim hihih

herkese merhabalar öpücükler bol eksili günler
Günayyddıınnnn... Merabaaaa

günaydın kızlar
54.9 olmusum ama cok değişken seyrediyo bir çok artıyo bi taban yapıyor
geçemiyorum güçlendirmeye bende diyet ya hep ya hiç ya kilo veriyorum yada alıyorum arası yok
ne yapacağım hiç bilmiyorum almamam lazım kiloları
ayağım ağrıyo dediğimde bile diyete bağlayan insanlara karşı

he valla bacım yaaa 69'a takmış durumdayım inşallah görürüm
ya aslında pek fazla kilom kalmadı sanırım ama göbiş var yahuu,onu çalıştırmalıyım.
zaten ekimde falan başlayacağım spora yeniden halledeceğim inşallah,çatımı iyice daraltacağım
bana sorarsan,sen benden bile önce geçebilirsin güçlendirmeye.ya ben o kadar da zorlanmıyorum seyirden keyif bile alıyorum doğrusu.güçlendirmeye geçince nolacak meyve,pilav mı yicem .meyve sevmem zaten,pilav makarna da yemeyivereyim
ahhh ama yaaaa kaşarlı tostt offf burnumda tütüyorrr,bi kaçamak mı yapsam yaw
bu arada sormayın kızlar;kestane şekerimin verdiği linkteki dukan ekmeklerinden sipariş ettim gittigidiyordan,bugün geldi.o kadar sevindim ki öğlen tost yapacağım diye.bir de açtım ki kıllandım,içinde beyaz un var gibi geldi.koştım mutfağa ustaya sordum,o da onayladı buna beyaz un karıştırmışlar dedi,pöööfff yaaaa hayallerim sularda

canım yahuuu,üzüldüğün şeye bak.bravo güçlendirmeci olmuşsun işte
ama kilondan şüpheliysen,istersen bayrama kadar daha seyirde kal azcık daha ver kilo, bayram da da güçlendirmeye geçip ödüllendirirsin kendini

Eveett.. Nesli de dediydi onda beyaz un vardır diye. Zaten renginden belli yaa.. Boşver boşver. Neme lazım, yeme sen.. Şurda güçlendirmeye ne kaldı.. Hatta Dukan'a göre geçtin bile

Ben de zorlandığımdan değil de uyuz olduğumdan geçicem güçlendirmeye.. E zaten benim güçlendirmem de Dukan'ın dediği gibi olmucak muhtemelen.. Onun dediğinden daha az yerim bende. Ben Dukan'dan önce de ekmeği kesimiştim ki zaten.. Haftasonu yiyordum bi tek.. Ben yine ekmek yememeye çalışcam.. Meyve de her gün yemem ki ben zaten.. Ödül öğünü gibi değil de mesela canım çok isteyip çok yediğimde ertesi gün protein günü yaparım falan.. Pilav makarna yesem 2'şer kaşık yerim.. Dediğim gibi abartırsam da protein yaparım ertesinde. Benim baş düşmanım fast food Onu da işte haftasonu yesem diyorum,tabi eskisi gibi ayıca değil D:, yine proteinle başlarım haftaya.. Yarı seyir yarı güçlendirme ortaya karışık bişiler çıkarcam

ama o kadar eksilmedim ki tickerimin üstündeyim hala
bugün 62,8
belki yarın inerim tickerin altına
Sen de benim gibi artılardan eksi Ben hala artılardan artıyım :S

kızlar Nesliyle İpek nerelerde ???
Nesli'yi bi ara face de gördüm. Sanırım misafirleri var onun. Bebişle anneciği çıktı ya İpek'i bilmiyoomm.. Nerde kiii :44:

Valla ben de acıkmıyorum ama canım gördüğüm bütün tatlıları istiyo hihiihih ama yine de yemiyoruz dabiiiii :)) Canın istemiyosa ne mutlu sana

evet canım açlık hissetmiyorum ama çok uykum geliyor, normalde 7 saatten fazla uyumayan ben, iki gündür 9 saat uyuyorum belki daha fazla...

uzmanların söylediği en iyi sporların yürüyüş ve de yüzme ile tenis olduğu yönünde. Bu üç sporda vücudun komple her yeri çalışıyormuş ve ayrıca kalbi yormuyormuş. Ben yürüyorum.

ben uzun zamandır spor yapıyorum zaten,ağırlıklı yürüyüş, salonda cardio yapıyorum.atak evresinden sonra başlıyorum kısmetse...

şimdi yapmıyorum ama plates düzgün bir eğitmenle süper oluyor
şekle giriyorsun kasların boyun uzuyor resmen
ama kilo vermen zor platesle
zayıf gözükürsün toparlanacağın için

pilates yapamıyorum ben, beceremedim.fazla kilodan sanırım..bir de çok sıkıcı gelmişti bana, belki de yapamadığımdandır...

merhaba hatunlar,

sabah tartıldım, 2. günüm bitti,bugün 3. günümdeyim atak evresinde ve 2 günde 2200 kg gitti...yani iyi gidiyorum,hiç açlık çekmiyorum fakat inanılmaz yorgun hissediyorum,uykum geliyor.. bir fikri olan var mı bu konuda,neden böyle?

spora pazartesi günü başlamayı düşünüyorum...

Çok normal böyle hissetmen. Grip olmuşsun gibi de hissedebilirsin bende öyle olmuştu. Atak evresinde giden yağ değil, su zaten. Bol su içmeyi ihmal etme.

kuzu yaaa satıcıya yazdım bunda beyaz un var istemiyorum diye,o da cevap yazmış o beyaz un değil,yulaf kepeğini ozonladığımız için beyaz görünüyor yoksa tamamen ölçüler vs dukana uygun kendi mutfağımızda yapılıyor diye.ben de dedim içeriğini ve ebsin değerlerini yaz gönder dedim.bakalım nolcek,doğru söylemesini o kadar çok istiyorum ki,arsına beyaz peynir domates koysam offf
hımmm doğru neslinin misafir vardı,ipek de tatile mi gitmişti ki sanırsam öyle bişeyler vardı

GÜNAYDINLARR HARIKA BIR GUN OLSUN - LER OLUR TARTIDA İNŞALLAHHH:)
gelelim bana 68 ıle basladım reglımın son gunlerı regl surem hıc degısmedı zamanında oldum regl olmak uzereyken yasadıgım yemek yeme krızı yasamadım tatlı krızı yasamadım tartıda artıda gormedım 61.1 ıle sabah ıse geldım:) baslangıc 11 .07 idi sebze cok yemıyorum ama sp gununde bıle bazen sadece protein aldıgım oluyor. tek hatam yulaf kepegını bazen aksatıyorum hergn yemıyorum :26:ilk kez bir diyet hasarsız kacamaksız devam ettırdım :)

Şüphe etmekte çok haklısın. O siteyi ilk gördüğümde ben de şüpheyle karşılamıştım. Fırsatçılara gün doğdu demiştim. Yahu ozonlamışmış, yok ölçüler uygunmuş, kim inanır? Sana değerleri de yazsa emin olmanın tek yolu numune alıp analizini kendi güvendiğin bir yere yaptırmak. Hatta sonuçları afişe etmek de lazım ki karşılarındaki tüketicinin farkındalığını görüp biraz adam olsunlar. Gıda sektörü can pazarı artık. Adamlar ayakta elli bin tane yalan uyduruyorlar.
Damacana rezaletini hatırlatırım. Bunlar Dukan'dan ne anlıcak allahaşkına...

Son düzenleme:
dün 72,5 idim.
Bu sabah 72

Her gün yürüyorum. Bugünkü yürüyüşümü daha yapmadım. Belki fırsatım olmaz.

Çok normal böyle hissetmen. Grip olmuşsun gibi de hissedebilirsin bende öyle olmuştu. Atak evresinde giden yağ değil, su zaten. Bol su içmeyi ihmal etme.

sadece su mu? sanki öyle yazmıyordu kitapta ,ben mi yanlış hatırlıyorum acaba..bir anda giden kilo elbetteki sadece yağ olmaz ama tamamı su olabilir mi şekerim??

Son düzenleme:

prenses walla ilk fotona göre ciddi fark var bravoo 71.9 olarak kayıtlara geçiyorum

ayyy kuzuuuum böyle hic bakmamistimmm cok sagoll

Günaydın canlarrrr,
Herkes iyi mi bakalım ???

huhuuu e ama biz göremeyecek miyiz resmini,face'e giremiyorum ki ben işyerimden
mail at bari prensesim göriiimmm
yollamam mi beaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…