Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben beceriksizliğimle gene yapamadım tickerı tenarrr halletti sağolsun yoksa hala 109 görünüyo olcaktım

evet başlık süper ztn:)) o topictekilerde ziyaretci sayısı neden bu kdr çok diyo 600ün üzernde ziyaretçi vardı çnkü.biride demiş ekşiye malzeme oldunuz

evet başlık süper ztn:)) o topictekilerde ziyaretci sayısı neden bu kdr çok diyo 600ün üzernde ziyaretçi vardı çnkü.biride demiş ekşiye malzeme oldunuz

ğünaydın çıtırlar vallahi olaya fransız kaldım ayol kim kime saldırmış kim kime malzeme olmuş.kavga varsa hani yani kaçırmayalım

hatunlar siz biyanlarınızı parçalarken ben dün duş almak için korsemi çıkarınca 1 kg birden zayıfladım.korsenin kendi 100 gr ancak ben pişik olmayım diye sağına soluna sıkıştırdıklarımla 1 kg ediyor.aynı yaşlı teyzelere döndüm.halimi görmenizi isterdim.çıkar çıkar bitmiyor.heryanımdan penyeden sarğılar düşüyor.neyse mengeneden kurtulmama 20 gün kaldı.çıktığımda bense çıtır olacağım.

aferin sana kurabiyem azimle devam.

Günaydın millet. Sonunda 59.8 günlerdir 5' li rakam görmeyi umuyorum. son 800 gram ve güçlendirme... Hadi medesam beraber geçicez güçlendirmeye. Bu arada kabızlık baş gösterdi yine. Tilaks alayım bari.

Son düzenleme:
Günaydın millet. Sonunda 59.8 günlerdir 5' li rakam görmeyi umuyorum. son 800 gram ve güçlendirme... Hadi medesam beraber geçicez güçlendirmeye. Bu arada kabızlık baş gösterdi yine. Tilaks alayım bari.

sempatika. çok sevindim. darısı başıma.
benim de dün o sorun başgösterdi çok sıkıntılı bi durum bende form çayı içeyim bari.:44:

prenses walla ilk fotona göre ciddi fark var bravoo 71.9 olarak kayıtlara geçiyorum

sempatika. çok sevindim. darısı başıma.
benim de dün o sorun başgösterdi çok sıkıntılı bi durum bende form çayı içeyim bari.:44:

Güzelim dilerim en kısa zamanda dilediğin kiloya ulaşırsın. Hatta öyle şaşmaz bir yol ki bu, kesinlikle ulaşacaksın emin ol. Bende kabızlık belli aralıklarla tekrarlıyor. Can sıkan bir durum gerçekten.

Son düzenleme:

yol şaşmaz ama sen şaşabilirsin.
şaşmamak için kasıyorum bu kez.cuma dahil saf P.
medesa senin şerefine emmi kızııı

Günaydın kızlar;

Dün istediğim kadar çok spor yapamadım maalesef.. Basket maçının ilk çeyreğini izledim uyudum tv karşısında sonra.. 10 buçuk falandı heralde saat. Yenilmişiz de zaten :S Dişim ağrıdı yine ağrı kesicilerle durdum. Sabah yine ağrı kesiciii... Bugün randevu alcam artık, yarın gitcem inşallah. Olmucak böyle..
Yürüyüşe çıkamadım dün, yürümeye benziyo gibi geldi :), ben de twist & shape yaptım 20 dakka, terler aktı heryerlerimden Ahan da bundan.. Bacakları ve kalçaları çalıştırıyo sanırım tam da anlamadım nerem çalıştı Bu nereyi çalıştırıyo kızlaaarrr :)Ama 120 kalori yakmışım Kar kardır. Sabah tam 60,6 kilo çıktım. İşe yaramış spor, güzel kilo almışım Akşam kocişim pideyi götürürken karşımda, "ver de kokliyim" dedim, Medesa yöntemi, kokladım. Fazla koklama kilo yapar dedi bi de hahaha Gerçekten yapmış Neyse 2 gün protein günüm.. Bakalım ne olcek

Süperrrr, iyi bakalım, sizi canı gönülden destekliyorum canlarım.
Herkese bol bol eksiler olsun inşallah
Dely cim katılmıyor mu?
Ben katılamıyorum canım Veremiyorum çünküüü... En son 58 olmuştum bari, şimdi onu da göremiyoomm..

Vaaay!! Senin 3 dene çocuğun mu var 41 yaşındaaa... Gerçi annemin 32 yaşında 3 çocuğu varmış ama :)) Yeni nesil pek çocuk yapmıyo ya hihi :) Sen de yeni nesilsin ondan şaşırdım herhal Allah bağışlasın inşallah kuzucuklarınııııı... Oy oyy!! cıvıl cıvılll maşallah

Aferin miniğiimmmm!!! Yime yimeee.. Cıss ooo!!! Ben de pide kokladım hehehe

ben terazi burcuyumeşinin kardeşi halt etmiş hiçte tombul diilsin
Saol canıımm Di mi ama, halt etmiş hıhh!! Hep böyle insanlar psikolojimi bozdu ezelden beri şişmanlık takıntısı yaptılar bana... :)
Benim de yükselenim terazi Demek onlar da sulugöz oluyo :)

Nasıl anlatmışsın öyle yaa ay kafam karıştı hahahah Sonuçta Dukan candır diyoz yani hihih

O işler çok zordur yaa! Kolay gelsiinn.. Son kilo da bişi yapmaz sana, az kaldı vereceksin
günaydın dukan kuşlarım...kocaman öpüldünüz!

Günaydıınnn

Bu sabah itibarıyle 65 kiloyum. 2 kilo vermişim dukan ile 1 haftada. Beni de ekleyinn.
Oh ohhh!! Tebriklerr..

Sen zamanı gelince onları çıkarıp bi bakacaksın, 36 beden kalmışsın.. Benden söylemesi hihihih

Günaydın hatunlar,
-500 gr
Bravo be pisiciiikkk

Günaydın canlarrrr,
Herkes iyi mi bakalım ???

huhuuu e ama biz göremeyecek miyiz resmini,face'e giremiyorum ki ben işyerimden
mail at bari prensesim göriiimmm

tebrik ederim canım yaaa,aynen bir wc'ye bakar ondan sonra hobbaaa güçlendirmedesin
ben şimdilik iyiyim buralarda seyrederek yahuuu
bugün reglimin 3.günü,ona rağmen 74.6 falan gördüm ama tabi geçen hafta gördüğüm 73'lü rakamları bekliyorum yeniden hasretle.
regl sonrası görürüm heralde.aslında iyiyim artık yani yeterince zayıfladım ama hırslanıp 69 göresim de geliyor
bakalım,dely geçmeden geçmeyeceğim ben,onu bekliyorum ihihihihih

yol şaşmaz ama sen şaşabilirsin.
şaşmamak için kasıyorum bu kez.cuma dahil saf P.
medesa senin şerefine emmi kızııı

afferiim pisicik aynen böyle devamm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…