Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Dukan diyeti zayıflamak için en çabuk, hızlı ve kesin sonuç. Dukan diyeti ile kas değil yağ yakılıyor ve bu nedenle Dukan diyeti ile 1 kilo dahi vermiş olsanız karşıdan kilo vermiş olduğunuz anlaşılıyor. Çünkü yağdan kayıp etmiş oluyorsunuz. Karatay diyeti ise geç ilerliyor ve ondan da yağ yakıyorsun. Yani ben öyle düşünüyorum. Karatay diyeti yapan arkadaşlarım da var Dukan diyeti yapanlarda. Daha sağlıklı zayıflayayım ama geç olsun, sağlığımız daha önemli diyenler Karatay diyeti yapıyorlar. Bu kilolardan bıktım, Dukan diyeti ile kendimi iyice kontrol almam lazım. Kısa sürede çok kilo kayıp etmek istiyorum diyenler ise Dukan yöntemine baş vuruyorlar.

Size geçen sene yapmış olduğum elma diyeti tecrübemi anlatmayı istiyorum.
Geçen sene 5 günlük elma diyeti yaptım. Sadece elma ve günde 3 dilim ekmek ile bir kase yoğurtla günümü bitiriyordum. 5 günde tam olarak 4 kilo kayıp ettim. Gel gör kü kimse benim kilo kayıp ettiğimi anlamadı. .. Üstüne üstlük o kadar çektiğim eziyet boşa gitti ve öteki hafta o verdiklerim yerini aldı.
O diyetle kesinlikle yağ yakmadığımı Dukan'ın 5 günlük atak evremde anladım. 5 günlük atak evremde 3,3 gr vermiş olmama rağmen dışarıya çıktığımda, tanıdıklarımla karşılaştığımda sen ne kadar çok kilo vermişsin dediklerini gururla söyleyebilirim. Fark edildi çünkü yağ yaktım. Bir ara elma diyeti başlığına girip bu tecrübemi yazmayı istiyorum. Boşa heveslenmesinler. Hiç yağ yakılmıyor.
Yağ yakmanın 1. şartı protein yemektir. Uyurken bile kilomdan gidiyor diyenler akşam yemeğinde protein yemiş olan insanlardır.

Son düzenleme:
Tenarrcım nasılsın? sesin çıkmıyor hiçççç, beğenip beğenip susuyorsun. Özledim seni fıstığım, herşey yolunda mı ?

tarkanın kış güneşi hiç aklıma gelmemişti neyse resimin hikayeside var .ilk üye olup kendime resim beğeneyim dedim.teknoloji özürlü olduğumdan başka yerden kopyalayıp yapıştıramadım.buradakilerden birini seçeyim dedim.bayrağı sevdiğim için onu seçtim hani türkiyeden yazıştığımız belli olsun anlamında.neyse mesaj yazmaya başladım bi baktım kocaman bir resim insanlar cevap vermeye başlayınca değiştiremedim.bir akşam yazarken eşim gördü bunekız dedi hiç yazışma resmim dedim adamım dalga geçti ya sen hatunsun yokmu şöyle ufak cicili bicili bişey dedi.bende sen ne anlarsın dedim .neyse kısaca resimler arasında engıcık olanı seçtim.insanlar beni ilk gördüklerinde gıcık olyorlarmış sonradan çok seviyorlarmış falan filan işte böyle be tatlım.yoksa okadar çirkef ve çirkin deyilimdir hani yani kendimi güzel bile bulurum.çirkin kadın yoktur kilo veremeyen kadın vardırsılagonuyla diyete ve sohbete devam.

Evet hayatım, çok haklısın. Ben de diyetisyenlerle denedim çok, ama protein yoğun olmadığı için ya hiç veremedim ya da aldım. Tabii tiroid problemim olduğu için bende daha da yavaşlamış olabilir. Tecrübelerini paylaştığın için teşekkürler.

ayy hoşgeldin diyemedim bi ekime, inanır mısınız iş yerinde yine iş yapıyodum yaa bu kadar da olmaz ki canım

ekimcim hoşgeldin daha sık gel akşamları geliyodun muhabbet ediyoduk

Tenarrcım nasılsın? sesin çıkmıyor hiçççç, beğenip beğenip susuyorsun. Özledim seni fıstığım, herşey yolunda mı ?

karşılıklı test yapıyoduk da arkadaşla arada hemencik okuyup beğenip işe bakıyodum ondan neyse mesai bitti de gittiler kurtuldum yoksa çenem her zamanki gibi düşük sen de gel de akşamları arada muhabbet edelim

Son düzenleme:

bak sıcakta nikin kelimesini tickerin diye okumuşum.donbulunda hikayesi var.üye olurken pek çok kelimeyi denedim kabul etmedi donbul benim ortanca kızın lakabıdır.onu mıncırırken donbul guşum diye severim.onun hatrına koydum.öyle sessiz harfler sayılarla falan uğraşamam o daha gençlerin işi malum 41 buay doldurdum 42 oldum laf aramızda henüz 42 demeye başlamadım

Diyetisyene de gittim. Bir defa devlet hastanesinin diyetisyenine bir defada özel gittim. Devlet hastanesinin diyetisyeni masaya oturmuşlar ve boşuna devletten para alıyorlar. Yani benim gittiğim öyleydi. Elime bir 1500 lük kalori listesi verdi. Asla sorularıma cevap vermedi ve bana git bir ay sonra gel dedi. Özel gittiğim, her ay paramı tıkır tıkır alan diyetisyen ise beni 15 de bir çağırıyordu. Protein ağırlıklı diyet listem vardı. bana protein yemesen kilo vermesin derdi. Protein artı günde 6 dilim ekmek muhakkak yiyeceksin derdi. Onlada hatırı sayılır kilo verdim. Ama çok geç verdim. Ekmek yemesen daha çabuk yağ yakıyorsun.

ne testi yapıyordun böyle harıl harıl söyle bakim kız :26::26:

ekiiiiimmm yarışma yapıyoruz biz haftaya kadar kimler 1 kilo verecek yarışması dur liste yapıcam şimdi yarışmacı listesi

Canım benim, sıcaklardan kim bunalmıyor ki :)) Olsun kıs güneşini de hatırlamış olduk bu sayede :) Donbul kuşun ha, çok güzel. Allah hepsini bağışlasın inşallah, sağlıkla, şanslarını, bahtlarını açık etsin yavrularımızın.

Ben de 38 oluyorum da bakma işte çaktırmıyorum Buranın en yaşlıları biziz zannımca. Aliyecim de 42 falan olmalı, olsun be kuzum her yaşın ayrı bir güzelliği var. Topic de yelpaze oluyoruz işte her yaş aralığı var :))

Sizi gidi sizi Evet biliyorum da garibime gitti sessizliğin. Bu ara yoğun kuzum gelemem sanırım ama gönlüm sizinle. Ama tenarrım bir sayfaya girmiştim orada senin mutfağın halini gördüm, çok tatlısın sen ya, doğal, olduğun gibi.

Evet canım aynen katılıyorum. 15 günde bir 150 TL ver, (bu normali, daha fazlaları da var) mutsuz olarak geri dön. İyi ki başladık canım bu diyete gerçekten, benim psikolojim düzeldi. Yaşasın dukan.

1. geleneksel 1 kilo verme yarışmasının bu haftaki katılımcılarını açıklıyoruuummm:

yarışmacı bu sabahki kilo

bulaşıksuyu 81

cute 77.5

sportmenkedi 63.2

kestaneşekeri

prenses

burcuözer 54.6

tenar 66.8

melisende

Son düzenleme:
Evet canım aynen katılıyorum. 15 günde bir 150 TL ver, (bu normali, daha fazlaları da var) mutsuz olarak geri dön. İyi ki başladık canım bu diyete gerçekten, benim psikolojim düzeldi. Yaşasın dukan.
zayıfladıkça mutlu oluyorsun. Kadınları aşık olmak değil en çok mutlu eden zayıflamaymış. Kendine güvenin geliyor. Kadın olduğunu, güzel olduğunu hissediyorsun.

ekiiiiimmm yarışma yapıyoruz biz haftaya kadar kimler 1 kilo verecek yarışması dur liste yapıcam şimdi yarışmacı listesi

Süperrrr, iyi bakalım, sizi canı gönülden destekliyorum canlarım.

Herkese bol bol eksiler olsun inşallah

Dely cim katılmıyor mu?

Beni de yarışmaya kat diyeceğim ama sadece protein yaptığım için yarın bile -1 çıkabilirim. Yani benimkisi birazcık hileli olacak.

yaa evet kek yapma serüvenlerimi anlatıyorum yakında piramit pasta ve içli köfte serüvenlerim geliyooo. oyyy sen de canımsın yaa sevgi dolu ekimsin

yaa evet kek yapma serüvenlerimi anlatıyorum yakında piramit pasta ve içli köfte serüvenlerim geliyooo. oyyy sen de canımsın yaa sevgi dolu ekimsin

Canım benim, merakla bekliyorum sıradaki serüvenlerini

Canım kızlar, bana müsade, hepinize iyi akşamlar. Hepicinizi çok seviyorum.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

olsun meliscim gel tabii. alalım bu sabahki kilonu hemen
bu sabahki kilom 72,5 du. İstersen beni katma. Yarın 71 bile tartı gösterebilir.
Tek gösterinde yarışma falan istemem. Şayet katılırsam da Yarışmada kazandığım altınları da dağıtırım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…