Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

haftaya kadar 80 olman gerektiğini hatırlatayım da belki kapanır o zaman iştahçığın

tenarrr cım senin kitle endeksinle benimki aynı şu test sende 52 vermiş bende58,8 vermiş beni neden hor gördü bu test sen 52 leri göremenmi diyo bana belkide yaş 41 olunca anca buyaşta bunumu yaparsın diyor.

2 derecede kokabilir canım havalar sıcak. bi kokla öyle ye. aman diyeyim zehirlenirsin.
bu arada çok güldüm sana. very young woman diyo hee. bana da dermi acaba öyle 34 üm ben ama. young muyum ne dersin?
bu arada spor yapmanı çok takdir ediyorum. daha çok vermiş gibi görünmenin sebebi bu olmalı. geçen sene bende dambıl yaptım ama bırakınca böle lımbıldıyo şimdi kollarım. ahh spor ahh. en güzel ve sevdiğim spor yan gel osman on dönüm bostan

ahaaa bulaşıksuyunun antrenörü vaaarrr nerde bizim antrenörleeeerrr

kıyamam sanada koçluk yaparım tatlım.sanada ne önerebilirim bidüşüneyim şimdi hepinize aynı taktik olmaz sende bağırsak doluluğu varsa bu kilo vermeyi durdurur.sabahları kalkar kalkmaz ılk su iç hatta ılığında üzerinde olsun su böbrek yerine miydede biraz dursun ki arkasından bağırsaklara inip onu temizlesin.sonracıma metebolizmayı hızlandırmak için bu ılık suyun içine limon damlat birkaç damlada bal koy.sonracıma yemeklerine zencefil ekleyip ye buda terle ödem atmanı sağlar.neyse aynı şeyi sanada söyleyim hoca verir talkımı kendi yer salkımı oldumu tatlım ha gayret

Sen bilirsin.. Ama bence 1+1 yapmayı tekrar denersen ve iradene de sahip olursan başarabilirsin.. Sonuçta bütün diyetler irade meselesi.. Canımız tatlı isteyince nasıl yemiyorsak, protein gününde de canımız sebze isteyince yemicez.. yoksa dediğin gibi 5 gün üst üste protein yemek çok daha büyük eziyet olur, yıpratır tabii.. Karatay'la da verirsin inşallah o zaman.. Haklısın belki uzun vadede daha sağlıklı ama istediğin kiloya ulaştırması da uzun sürüyor.. Ben onu da denemiştim.. tabi herkesin bünyesi farklı. Zaten Karatay Dukan'ın güçlendirme evresine de çok benziyor. İstediğim kiloya ulaşırsam inşallah, hayatım boyunca o tarz beslenmek istiyorum bende.. Kolay gelsin sana..

Kokmamışsa yiyebilir miyim:44: Anlaşılır di mi?

Ben de sporu bıraktım sportmen :S Sanırım o yüzden sarktım falan bişiler oldu bana da :S Tekrar başlayacak motivasyonu arıyorum.. Bu akşamdan itibaren başlıyorum yoksa yan gel yat Osman, çok sevdiğim bi arkadaştır hahaha

tenarrr cım senin kitle endeksinle benimki aynı şu test sende 52 vermiş bende58,8 vermiş beni neden hor gördü bu test sen 52 leri göremenmi diyo bana belkide yaş 41 olunca anca buyaşta bunumu yaparsın diyor.

yok donbulcum 52 yi ben verdim dukan 55 dediydi. benim boy 157 senin daha uzun heralde?

Canikolaaarrr...

Bişi sorcam kel alaka Balık buzdolabında bozulur muuu:44: Derin dondurucuda değil ama.. 2 derecede yani. Yaklaşık 1 haftadır falan duruyo sanırım :S yenir mi o yenir miii

hayıııııır hemen çöpe at güzelim o balığı , en fazla 48 saat kalabilir 0-4 derecede , çözündürdükten sonrada max. 24 saat kalabilir

Son düzenleme:

cnm cok tşk ederim.ayrıca seyırde kılolar ataktakı kdr hızlı gıtmıor o nedenle sıkma canını..

saol cnm cok tsk ederimmm..

Uleynnn benim neden iştahım hiç kapanmıyor, midem de küçülmedi galiba, ne zaman normal oldum ki ben zaten

Lovecııım kilolu halin bu mu şekerimmm :) zıfır beden olma yolunda hızla ilerliyorsun zannımca :)

oyy saol cnm,,moral werdin walla

aman dogru sölemiş,,hatta tuwaletin deliğinde can wersınler hamam bocegı gıbı

ayy hakkaten delisin sen ya cok guldum

Selam Kızlarrrrrrr, ben geldim :)

Tahmin edersiniz, uzun zamandır giremiyorum geçmişi okuyamadım.Nasılsınız? Herkes iyi mi? İnanılmaz yoğun bir tempodayım, hala da devam ediyor ama sizleri çok özledim.

Ne alemdesiniz? Kilo vermeler nasıl gidiyor?

Güçlendirme canlarım, sizler nasılsınız?

Ben 56,2 ile 56,6 arasında gidip geliyorum. Artık oturdu diyebilirim kilom. Aslında günlerdir yulaf kepeğimi yiyemiyorum, hiç yeşil çay içemiyorum, çok su içemiyorum vicdan azabı çekiyorum bu konuda ama yoğunluğum bitince umarım o da yoluna girer. Onun haricinde çok şükür herşey yolunda. Biraz gevşeklik var vücudumda, gidermek için spora başlamalıyım ama tempo o kadar yoğun ki ruhlar geride kalıyor, icraate geçemiyorum bir türlü.

Yeni gelen arkadaşlara, hala seyirde olan arkadaşlara bol bol eksili günler diliyorum. Hepinizi çokkk öpüyorum

Hayatım, kuşlar resimlerini paylaştığını söyledi ve geldim.

Muhteşem fark var arada. Sen ciddi ciddi kiloluymuşsun diyetten 1 gün önceki hallerinde, bacakların da epey topluymuş. Ama sonraki resimler sanki başka birine ait gibi ve bana sorarsan artık verecek bişeyin kalmamış ve kendine haksızlık ediyorsun canım. Bacakların da çok hoş, hiç fazlalık kalmamış.

Çıtırım benim, fıstık olmuşsun fıstık.

Canım, orada da çirkin bir görüntü yok ama şimdi tam çıtırsın maşallah

Tabi ki iyi ki başlamışsın, hepimiz iyi ki başladık. Sağolsun medesam ın dukanı

kuzuuuum kendine haklsızlık etme nolursun yaaaa,benim şu anki halim nerdeyse senin o halin gibi,yani sen o zaman da fıstık gibiymişsin

bence biz bu satırları sürekli kopyala yapıştır yapalım artık

kuzuu o balığı kesinlikle yemiyorsun,1 hafta olmaz dolapta çoktan fosil olmuş o,at hemen gitsin kedicikler yesin
çok güldüm kuzum sana,bu eski enerjine dönmene çook seviniyorum
ben de yapiiim test bakalım bana ne dicek

kuzuuum hoşgeldiiinnnnn
bence de bişeyi kalmamış ama inatçı çıktı işte ama olsun bazen hırslı olmak iyidir
yaa kızlar sanki bende de yavaştan bir gevşeme başlıyor gibi hissediyorum yaaa
yaklaşık 1.5 aydır spora gitmiyorum ki biliyorsunuz deli gibi günde 3 saat falan spor yapıyordum.ama hava sıcak,kapalı salonlarda tıkılıp kalmak istemedim ama yaz bitsin hemen başlamalıyım lımbırdamak istemiyorum

bu arada kimler hangi sporu ne kadar süre yapıyor, sporla kesinlikle daha iyi verilir diye düşünüyorum da... tecrübelerinizi yazarsanız kısaca bana, çok sevinirim

şimdi yapmıyorum ama plates düzgün bir eğitmenle süper oluyor
şekle giriyorsun kasların boyun uzuyor resmen
ama kilo vermen zor platesle
zayıf gözükürsün toparlanacağın için

Hoşbuldum canım,

Hepinizi çok özledim gerçekten, bir yanım eksik kalıyor sizden uzaklarda.

Gevşemeye gelince sen hiç de gevşek değilsin tatlım, hem enerjik hem daha gençsin, fıstık gibisin maşallah.

Lımbırdamak ha, dur bakalım, sen lımbırdarsan ben ölmem lazım

Dely cim ben de yan gel osman ı çok seviyorum ama birbirimizi motive edelim be ablacım, sen de o iradeyi çok görüyorum hadi ablana gaz ver bakalım

...........
bu arada çok güldüm sana. very young woman diyo hee. bana da dermi acaba öyle 34 üm ben ama. young muyum ne dersin?
............
Anaaa!! Ben bunu görmemişiimm... Der tabi beee.. Hem sportmen hem very young :))

hayıııııır hemen çöpe at güzelim o balığı , en fazla 48 saat kalabilir 0-4 derecede , çözündürdükten sonrada max. 24 saat kalabilir
Oyyyy :S Pekkiii... Atiyim bari.. Gitti güzelim çipuraa... :104:

Hoşgeldiiinnn Özletiyosun amaaa... Nasıl işmiş o öyle.. bırak yahu öyle iş mi olur hihi Kolay gelsin canıımmm...!! Fıstık bi kiloda sabitlendin yaa, süper!! Ben hala seyir güçlendirme falan.. iki arada bi derede geziniyom :)) Bana da hepiciğinde başarılar bana daaa Ben hep burdayım çünkü

Çok teşekkür ederiimmm

Heee!! Şişkoymuşum demii hihiihih Harbi baya baya balonmuşum ben Zaten bacaklardan kollardan hep şikayetçiyimdir. Hemen onlar alıyo kiloları benim.. Odun bacak Sanırım bacaklarım en ince halini aldı. Daha da incelmez zaten, yapısı öyle benimkilerin :) Maşallahları var Biraz basen biraz da göbiş gitti mi tamamdır Fazla bişi istemiyom amaa.. Önce 58 olan halime dönmek istiyom, sonra da 2 kilo dahaaa... Sonra zaten ilerleyen yaşlarda alırım kilo.. Bari hayatımda bi kere istediğim kiloda oliyim istiyoomm

Son düzenleme:
Merhaba cute77,

Sen eczacıydın sanırım, nasıl gidiyor diyet?

Ben güçlendirmedeyim ama bu zamana kadar hiç vitamin almadım, ama şimdi yoğun bir tempodayım ve sanırım ihtiyacım var.

Belki daha önce yazmışsındır ama geçmişi okuyamadım bana bir vitamin önersene canım.

yahu ben de yaptım şimdi testi yeniden ,dedim ki kocacık ben 69 olmak istiyorum o da bana dedi ki olmaz,senin ideal kilon 71:26:
eeee peki neden ilk yaptığımda bana ideal kilon 75.7 demişti ki ?
neyse daha komik kısmı 2 gün atak,16 gün seyir verdi ,16 gün yaaa çom komik
23 gün de güçlendirme hehehehe ,olmuşum ben artık olmuşummmm
delyy sen de olmuşun bence,çok da zorlama.ama dediğin gibi devam et bence baktın olmuyor zıpla güçlendirmeye ben de öyle yapacağım bakalım gittiği yere kadar zorlarım baktım kitlendi geçerim artık

yok kuzu yaaa valla sporla beraber daha iyiydi şimdi sanki böyle popom falan gevşedi gibi geliyor pööfff
bir de geçen gün sire gittim ayıptır söylemesi :26:
kız dedi ki siz aşırı kilo falan mı verdiniz dedi,heeeee dedim oldukça aşırı
nerden anladınız dedim,etiniz incelmiş dedi uyuz,ne demek o gevşemiş miyim ben yanii acaba ?
gerçi o göbişimdi yani,orada biraz gevşeklik oldu.anaaaam bol bol mekik çekmem ve yüzüstü yatıp bacakları havaya havaya attırmam lazım ki popom kalksın.ayyy anaaam bakın ne dertler daha çıktı başımıza
bu arada bana gençsin diyene bak hele,aramızda 3-4 yaş bişey var
neyse ki sen gençsin dedin,Dukan Dely'e dedi ama bana dfemedi yaaa wowwww you are a young woman falan
boşıcam onu en sonunda.yok yaa Türkü Fransızı farketmiyor hepsi aynı model bunların

Oyyy kuzum muhteşemsinnn :) Diyet koçum benim Kola içmiyorum ama soda içiyorum. Ona biraz ara vereyim, ama öyle ot sap çöp içemem ki ben :26::26::26::18::18: Yeşil çayı bile zar zor içiyorum, ama dün başladım ona da tekrar. Emeğin boşa gitmeyecekkkk

Kopyala yapıştıra çok güldüm yaa hehehe

Yemicem tamam canım.. Yeme dediler zaten evet.. Gitti balıkçık Kediler bayram etsin
Valla hala diş ağrısı çekiyorum ama enerjik olmaya çalışıyorum napiimm.. Zayıflarsam daha enerjik olcam :)) Sana ideal kilondasın derse şaşmam

2 kilo daha istiyom be canım.. Ne olcek gitse.. Yoksa hırs değil de, hala rahat giyemiyorum bişeyleri.
Spor yapcaz o zamaaannn!! Hop 1 2 3 hop 1 2 3 :)) Beni de bu havalar bunalttı sanırım.. Gevşedim durdum.. Ama lımbırdamaaakk yokkk!! Lımbırdamaya soonn!! Ben yürüyüşle başlıyorum bugün Sen de Callan'a başlaaa.. Ya da evde fitness aerobik falan yaaappp Haydiii!!! Yazın bitmesini beklemeee!!

Medesaaa bence de gevşek değilsin yaaa! Zaten koşturmacaların oluyor senin.. Sen istesen de gevşeyemezsin

Ablacııkkk :)) Ben kendi kendime öyle bi motive oldum ama Bunu size nasıl bulaştırcam bilmiyorum hihihi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…