Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

öncelikle kitabı alıp okumadığın sürece burada kimse size yardımcı olamaz.bu diyette sabit bi menü yok,kitapta adı gecen izinlilerden sınırsız yıyebilirsiniz.kitapsız bu diyeti sadece netten okuduklarınızlada eksik yapmıs olursunuz ztn.

Love01, hiçte iğrenç görünmüyorsun. Zayıflayınca daha bir şekil almışsındır ama şu halinle çok samimi, sıcak kanlı bir kadınsın. Ben çok beğendim.

Kızlar, 5 günlük seyirden sonra 5 günlük protein günlerimin bugün 3. sü. Ama ben bu sefer 5 günlük atağımdaki başarıyı elde edemedim. Acaba çok küçücük kaçamaklar yaptım ve birde farklı olarak yulaf kepeğini krep olarak değil kek olarak tüketiyorum olduğum için mi?

Son düzenleme:
hoşgeldin canım

umarım verirsin ha bu arada benim gibi bir tiroidli bile verdiyse emin ol verirsinn

başarılar

hoşbulduk, teşekkür ederim...

hoşgeldin vallahi bende 1 ay oldu bodoslama daldım.burdaki hatunlar sıkıcı deyil hoş sohbet.motivasyon kazanmama yardım ediyorlar.bugünlerde benimde motivasyona ihtiyacım var.

okuyorum sohbetleri sıkıcı olmadığı belli herşey motivasyon için zaten, yoksa kitapta herşey yazıyor...

hiç kaçamak yapmaya gerek yok çünkü şaşırtıcı derecede acıkmıyorum, o kadar diyetler denedim hepsinde canım bişeyler istedi ama bunda öyle birşey yok, bu çok güzel...

bugün atak evresinin 2. günündeyim, herşey gayet yolunda gidiyor. hiçbir şekilde açlık ,moral bozukluğu,baş ağrısı gibi şikayetlerim yok..eğer böyle devam ederse, diyete devam etmemem için hiçbir sebep yok :) ben çok fazla yazamayabilirim , yoğun biriyim ama kendi motivasyonum ve sizleri merak ettiğim için sürekli takipteyim, herkese kolay gelsin

bu arada kimler hangi sporu ne kadar süre yapıyor, sporla kesinlikle daha iyi verilir diye düşünüyorum da... tecrübelerinizi yazarsanız kısaca bana, çok sevinirim

bu arada kimler hangi sporu ne kadar süre yapıyor, sporla kesinlikle daha iyi verilir diye düşünüyorum da... tecrübelerinizi yazarsanız kısaca bana, çok sevinirim
uzmanların söylediği en iyi sporların yürüyüş ve de yüzme ile tenis olduğu yönünde. Bu üç sporda vücudun komple her yeri çalışıyormuş ve ayrıca kalbi yormuyormuş. Ben yürüyorum.

boyun kaçtı cınım?

Oyyy!! Saol fıstıkıımmm İltifat ediyorsun..
Dün akşam çıkarken paylaştım. Sen sorduydun sabah.. Hazırlamıştım bişiler de iş güç.. Akşama yetişti ancak
Canım, tombişim tabi o fotolarda ama 67 kiloydum yani Yanlış mı ölçtü ki tartı anlamadım Herkes daha şişmansın gibi duruyo diyo hahaha Son 2 foto açık büfe kahvaltıdan sonra çekilen fotolar hihihih Şişmiş miyim ne hahaha Bi de tişörtün kolu dar gelmiş, kollar pırtlamış :)) ondan öyle duruyo heralde :)) Bildiğin 67 kiloyum da tabi boy 163 olunca öyle duruyo canım :) Ben öyle acayip fark etmiyom kendimde de :) Kilodan ziyade inceldim heralde ondan öyle duruyo. Kiloya bakmamak lazım sanırım. Normalde, dediğim gibi, benim kemikler ağır. Boşuna 59 kilo çıkıyorum tartıda Herkes daha zayıf gibi duruyosun diyo. Böylesi de kötü. Bundan daha çok incelemiyorum işte :S o zaman da kalıyorum 58-59 kilolarda. Ben istiyorum 55-56.. Ama bak göbeğim görünsün diye yan poz verdim.. Kırmızı pantolonlu halimde nasıl göbek..? Onu sevmiyoomm. düz olsun istiyom.. Bikiniyle de sarkıyoo.. Bugün 60 kiloyum hem Protein yicektim ama içim almadı, tavuk yanında salata yedim yine. Spora çok ara verdim, spora sarmalıyım sanırım.. Sen nasıl 65 göriyim diyosan bu çıtır halinle :) Love da hala zayıflamak istiyo.. Siz benden daha iyi görünüyosunuz kii bi kereeemmm Hiç kıskanma o yüzdeeenn.. Fıstığın önce gidenisin :)) O boy o pos bende olcaktı aahh aahhh Ben de 55 olmak istiyom iştee.... Çullanmayııınn
Callan'a başla canım mutlaka.. Ben de bu akşamdan itibaren yürüyüş, Callan vs sporlar... Haftaya Perşembe 58 olmak istiyom tekraaarrrr.....!!!

Yok canııımm.. Haksızlık etme kendineee.. O zaman da hiç iğrenç değilmişsiinn.. Ama şimdi baya baya zayıflar kategorisindesin :)) Fıstıklar kategorisindesin.. İyi ki başlamışın da azmetmişin O eski sevgilin de avucunu yalasın.. Afiyet olsun ona

Hoşgeldiinn.. Kitapta örnek menüler var, kitabı okudun mu peki? Okuduysan kafanda net bir şeyler oluşmuş olmalı yemekler hakkında. Yine de ne yiyeceğim dersen inan öyle bi listem yok. Yani diyetin mantığını anladım ve ona göre yiyorum. Arkadaşlar bazen yediklerini paylaşıyorlar yardımcı olabilirler belki. Ben mesela sabah kahvaltıda bitçi çayı içtim ve yulaf kepeğinden yaptığım ekmeğimi yedim 1 dilim, o kadar. He sen yumurta da yersin süt de içersin.. Öğlen tavuk sote yoğurt ve salata yedim. Sonuçta sınırsız yenebilecekleri biliyorsan onları istediğin zaman istediğin kadar yiyebilirsin. Yenemeyecek şeyleri de biliyorsan e o zaman zaten sorun yok ki :44: Yani tek tek sabah süt iç yumurta ye peynir ye, öğlen tavuk ye.. falan öyle bişey yok.. Kitabı okumadıysan mutlaka okumalısın, okuduysan da o hep bizim el kitabımız olduğundan bir daha oku bence. Burdan da test konusunda yardım alabilirsin Adım Adım Dukan diyeti testi | Anne Kaz Kolay gele..

Son düzenleme:
Uleynnn benim neden iştahım hiç kapanmıyor, midem de küçülmedi galiba, ne zaman normal oldum ki ben zaten

Lovecııım kilolu halin bu mu şekerimmm :) zıfır beden olma yolunda hızla ilerliyorsun zannımca :)

ne ağlıcam yaa hehe pişmiş kelle gibi sırıtıyorum, zaten alınmadığımı bildiğinden söylüyo o da

haftaya kadar 80 olman gerektiğini hatırlatayım da belki kapanır o zaman iştahçığın

5+5 yapıyorsun sanırım.. O öyle bir etki veriyor insana maalesef. Yapanlar öyle diyordu.. Neden 1+1 yapmıyorsun? Hem sıkılmazsın, bu da senin küçük de olsa kaçamak yapmamana yardımcı olur, hem de ikisinde de 1 ay sonunda verilen kilonun aynı olduğu söyleniyor, çünkü ikisinde de 1 ayda 15 gün protein, 15 gün sebze + protein yapılmış oluyor. Yulafını kek olarak tüketmende de hiç bir sorun yok.

Valla ben de acıkmıyorum ama canım gördüğüm bütün tatlıları istiyo hihiihih ama yine de yemiyoruz dabiiiii :)) Canın istemiyosa ne mutlu sana

Ayyy umarım kaybetmezsin takıldım kaldım çünkü böhüüüüü.

kurabiye canavarı bence verirsin.eğer diyet kala soda içiyorsan biraz araver kilo aldırmıyor ama insan vücudunu kabartıyor.kirazın sapından mısırın püskülünden,maydanoz sapından yeşil çaydan çay yap yani hafif demle ve buzlu buzlu iç ha gayret sana azıcık koçluk yapayım.(hoca verir talkımı kendi yer salkımı,yada hocanın dediğini yap gittiği yoldan gitme ) sana veriyorum gazı almayı unutma hadi kim tutar seni.

Canım, ilk önce 1+1 diye yola çıktım ama 1. gün sebze+protein yapınca sebzeyi öyle özlemişim ki 2. günde kendime engel olamadım ve sebze yedim. Bunun üzerine sebze+proteini 5 gün yapayım bari dedim.
Dukan kitabında 1+1 i öneriyor. Senin yazmış olduğun gibi sonuçta 15 gün protein 15 gün protein+sebze yapmış oluyorsunuz diyor. Keşke 1+1 yapabilsem.

Sadece protein günlerinde inanılmaz yorgun oluyorum. Beş gün üst üste yapmak vücudu yıpratıyor.
Yürüyüşümü yaptığım için olabilir ama uykum çok geliyor. Sanki sırtımda dağ var ve bu beni çökertiyor gibi.

Bu beş gün proteini tamamlayınca artık Karatay yapmayı düşünüyorum. Bana göre o çok daha sağlıklı.

annem eski hatunlardandır.malum eski hatunların her olaya bi lafı vardır.annemin bu konudaki özlüsözünü seninle paylaşayım biraz için soğusun"erkeğin en iyisi tuvalet yolunda can versin" der neden o yolda can veriyor bilemiyorum.ama eskilerin bir bildiği vardır diyorum

ahaaa bulaşıksuyunun antrenörü vaaarrr nerde bizim antrenörleeeerrr

haftaya kadar 80 olman gerektiğini hatırlatayım da belki kapanır o zaman iştahçığın

tenarrr cım senin kitle endeksinle benimki aynı şu test sende 52 vermiş bende58,8 vermiş beni neden hor gördü bu test sen 52 leri göremenmi diyo bana belkide yaş 41 olunca anca buyaşta bunumu yaparsın diyor.

Canikolaaarrr...

Bişi sorcam kel alaka Balık buzdolabında bozulur muuu:44: Derin dondurucuda değil ama.. 2 derecede yani. Yaklaşık 1 haftadır falan duruyo sanırım :S yenir mi o yenir miii

Bi de ben bu kilomla Dukan testini bi daha yaptım Bana "minimum 56,4 olursun sen, daha da artık benim sinirlerimi bozma!!" dedi hahaha "Bir sürü müşterim var para da vermiyon senle mi uğraşcam!??" dedi "You are 29 years old. So you are a very young woman and too young to be already concerned with weight problems." dedi Saol Dukan amcam sen de olmasan very youngsın diyenimiz yok hahaha Kendi kendime nasıl da eğleniyorum Tam 1 ayda bu son 4 kilomu verecekmişim. Tabi onun küçük kaçamaklarla ara vermeme rağmen, hala Dukan yaptığımdan haberi yok.. ama bakalım dediği çıkacak mı yaa.. Ah keşke çıksa.. Yarından itibaren 2 gün atak yapıyorum. 0,6 kilo veriyorum. Diğer 3 kilomu da 29 günde veriyormuşum.. Sporlarımı da yaparak 1 ay kendimi Dukan'a adıyorum. Son çırpınışlarım bunlar... Bayramda da bi lokma baklava, çikolata yemiyorum.. 1 ay sonra da hala vermemiş olursam, yeter gari deyip güçlendirme koruma falan şeyederim heralde.. Bari daha fazla almiyim dicem o zaman.. :128:
Bana gaz vermek isteyen var mııı :S:S:106::103: Çok üzülüyorum diyete uyduğum halde daha da veremeyinceee.. Bu sefer verir miyim kii.. Baya da şaşırttım yani vücudu :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…