Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Delyyyyy,şimcik biz yarın geçen haftaki kiloya göre mi bildirim yapacağızzzz yoksaa 2 hafta öncekine göre mi ?

şu mübarek ayda vücuduma bi sürü şey saymak istiyorum ama kendimi tutuyorum reglim 20 gün gecikti gerim gerim gerildim ne zaman olacağım da belli değil, ayrıca iştahımın maşallahı var dukanın balona iğne batırma olayını ben hergün hergün yapmaya başladım haliyle tartıda artılar görmeye başladım stresliyim gerginim sıkıldım bunaldım offf

ohh döktüm içimi rahatladım =) motivasyona ihtiyacım var kendimi tutmaya toparlanıp kendime gelmeye ihtiyacım var nasıl olcak bilemedim :44:

kuzum yaaa hiç sanmam yağ olacağını sonuçta dukanca önerilen ürünler bunlar.ama ben de kahveme aroma damlattığımda denizin üstüne dökülen mazot gibi garip bir görüntü oluyor,annaaaammm yağ mı kız onlar geri mi gelecek margarinler abboowww

Hoşgeldiinn!! 7 kilo iyidir Çabuk verirsin..

Yok canıımmm!! Baharattan da artık bişey olmuyo yani :)) O kadar da değil

Biz de buluşamıyoruz be canıımm.. Yalan oluyo hep.. Nesli'ye dedim ne işin var Ümraniye'de.. Gel Forum İstanbul İkea'ya dedim :)) "Yok daha neler" dedi kibarca hahah

Bu arada söktürücü o kadar mı söküyo bee Terzi kendini söktüremezmiş diyesim geldi Akşam da içiyiimm Sökülsün bitsiinnn!! Ohhhh!!

Delyyyyy,şimcik biz yarın geçen haftaki kiloya göre mi bildirim yapacağızzzz yoksaa 2 hafta öncekine göre mi ?
Ayyy :18: Yarın Perşembe de miiii.. ama ben şişkoyuumm
Bildirime de siz karar verin gari :) geçen haftaki kilosunu bilenler onu da yazsın, o sütunu da ekleriz. 2 haftalık değişime bakarız

Bana da öyle geldi ama olmamalı :44: Ben de limon aroması dökmüştüm soğuk yeşil çaya.. vıcık vıcık yüzdü üstünde, içemedim onu. Ama sanırım benimki soğuk olduğu için tam çözünmediğinden falandı :44: Sen de çok mu koydun acaba.. Gerçi azıcık demişsin..

Son kilolara gelmişsin ya, ondan iştee.... Sabır sabıırr ya sabııırrr!!!! Kaçamak kaçırma sakıınnnn!! Yeteerr artııkk kaçırmısın kaçıracağın kadar Ben de sıkılıyom, senin gibi de yiyom arada maalesef ama sonra kendime geliyom.. 300 gr daha verip bi daha duraklıyom.. sonra bi daha yiyom Böyle böyle devam etcez artık napalımm.. Senin çok duraklaman olmuş muydu.. Artık yemicez gulüüümmm!! ARtık kilolara veda etceezzzz... :130::92:

Son düzenleme:

Bana bişi dimedinizzz ben de sipariş verdim.. 2 tane aldım bakalım, 2 güne gelir heralde. Gurmenet'ten adım. Bi de fırsat varmış Ru-sheim'in 2 paket yulaf kepeği + 1 paket buğday kepeği 11,90 mı ne :44: Haberiniz ola Ben onu da aldım. Vereceğim kargo param boşa gitmesin dedim Ev kepek doldu :S :) Dün kepeğimi yemeye fırsatım olmadı ayrıca bi de.. itiraf.com yine
Bugün çaktırmadan 3. protein günüm bitti. Yarın bi 300 gr daha eksik çıkarım, sonrasına da artık regl sonrası bakcam.. Yarın heralde accık sebze yerim artıkın.. Bu hafta seyir gibi yapıp, belki sonra bi güçlendirmeye geçerim.. Belki ben de öyle daha çok kilo veririm :44: ben tersim belkii :S

Son düzenleme:

kız küçülsün istemiyorum ne demek,kocaman mı kalsın toton,küçülsün işte ne güzel

ama düzleşince çok kötü görünüyo bnde yapmıcam kalça hareketlerini

Düzleştirmiyoooo.. Kaldırıyooo Bi tarafın mı kalkmış diyolar Yanlar için olanları yapın yanlar için Basenler için yani işte :) Ben onları büyük bi hevesle yapıyodum.. Şimdi de göbişe ağırlık vercem

Öpüyorum kızlaaarr.. İyi akşamlar bol eksilerrr

Aaa! Aklıma ne geldi..? Oruç tutan Dukancanlaaarr! Yarın sabah tartılmayın he bildirim için. Bu akşam iftardan önce Unutmayıınn!!

arkadaşlar dukan diyeti kas eritmiyorya benim yüz kaslarım eridi galiba daha 9 kg var zayıf olmama 9 kg daha verirsem yüzümde sadece gözler kalıcak bundan korkuyorum marsık gibi olucm galiba:)

anaaaaaa medesa bak bi izmirli arkadaş daha çıktı. walla uzunmuşsun sen şekerim izmirin kızları işte maşallah kilon da fazla sayılmaz boyuna göre 53 falan çok zayıf olursun bee tıytırık olma güzel olmaz 64 ii manken gibim işte

heheh özellikle büyük beden mankenler daha çok iş yapıyormuş
boy olmasa işim zordu ama 64 e inmem şart eski kıyafetlerime hasretle bakıyorum

be arada izmirin neresi

ben karşıyaka

seni de örnek göstericem bünyeme seni dee

geçmiş olsun medesaa ( noldu nazar mı değdi sana?

kuşum yağ diildir o gördüğün. aromanın yoğunluğu kahvenin yoğunluğundan azdır ve bunlar birbirine karışmaya sıvılardır ondan çıkıyodur o baloncuklar

Arkadaşlar ya, eğer sıkılmazsam seyiri 5+5 şeklinde yapmayı düşünüyorum ben. :44:

Var mı 5+5'te deneyimli olan?

Birde şu toz tatlandırıcı splenda marka olmak zorunda mı? Ben bugün markette alman bir markanın toz tatlandırıcısını gördüm de kalori değerlerine göre mi almalıyım?

burda 5+5'i denemiş sonra 1+1'e geçmiş çok kişi gördüm ben genelde daha zor olduğunu söylüolar. eğer yapabilirim diosan yap tabi ama seyirin daha kolay geçmesi için 1+1 genel olarak önerilen yöntem burada

toz tatlandırıcı konusunda da splenda'nın en doğalı olduğu söyleniyor. o yüzden genelde onu kullanıyoruz. yoksa tabiki diğer tatlandırıcıları kullananlar da vardı burada onlar da yorum yapacaklardır görürlerse =)

Arkadaşlar ya, eğer sıkılmazsam seyiri 5+5 şeklinde yapmayı düşünüyorum ben. :44:

Var mı 5+5'te deneyimli olan?

Semblante büyük olasılıkla sıkılacaksın. Düşünsene ardı ardına protein yediğin günleri...Kabızlık sorunu da var. Dukan özellikle 1+1 i öneriyor aslında. Diyeti uzun bir sürece yayılacak olanlar için bence önemi olan sıkılmamak. Dolayısıyla hem beslenme düzenini, hem menüleri çeşitlendirebildiğimiz oranda sıkılmadan sürdürebiliyoruz diyeti. 5+5' e başlayıp bırakmaktansa 1+1 'le sağlam sağlam git derim ben.

merhaba arkadaslar karar verdim bende yarın baslıyorum bu diyete, 1.69 boy 58 kiloyum hedefim 50 kilo olmak inşallah

okudugum ve anladıgım kadarıyla bir hafta boyunca (istege gore) ben tavuk yiyecegim ve bol su tüketilecek degil mi?

sonraki hafta ise hem tavuk hem sebze tüketilecek??

yardımlarınızı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…