Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

seyir evresini hedef kilona gelene kadar yapman gerekiyor. bi de mutfaktaki tavuğu yiyebilirsin bişi olmaz :)

günaydın kızlar
uzun zamandır gelemiyordum kilo aldım utancımdan tabi:))
ramazanla birlikte biraz toparladım kendimi
hedef kilo:55 di dün iftardan önce tartıldım 56.4 geldim bakalım bugun kaç olcak
19 martta 66.3 ile baslamıştım

günaydın millettt !!!!

6 ksk oldugu ıcın 3 gunde yemelisin.maydanozda bi-iki tutam yenebilir.

ataktan sonra güçlendirme mi? sanırım seyir dmk istediniz.seyirde hedef kilonuza inene kdr dewam eden bi dönem.

yulaf ezmesi olmaz kepeğini kullanmalısın.tatlandırıcı olarakta ben Splenda kullandıgı ıcın cogunluk hep onu kullandım.memnunum.

arkadaşlar geçenlerde birileri nar çiçeği çayından bahsediyordu. ben içiyorum da şu an. tadı ve rengi çok yoğun. böyle bişey mi bu?

cnm benımkı öle cok yogun olmuor.acık vişne suyu rengı gıbı oluor? nasıl yaptın sen?

Günaydın kızlar,

Hala adet olamadım hala baş ağrısı çekiyorum. Geçer umarım. Bugün ancak -300 olmuşum. 60,8 çıktım. Adet öncesi de var tabi. Ondan sonra 58 olurum sanırım:44: umarım..

Komiksin vesselam 2800 ne yaa.. Dişimin kavuğuuu..

biz de şükrümüzü bilelim. hastalığımız yok, azcık fazla kilomuz var sadece. çocukken bize gelen bi teyze vardı, çok şişman. şişmansın falan dediklerinde Allah et versin dert vermesin de derdi.
Kadın çözmüş olayı

Muucckk!! Ne güzel.. öyle kısmet olmayana can kurban :))

arkadaşlar geçenlerde birileri nar çiçeği çayından bahsediyordu. ben içiyorum da şu an. tadı ve rengi çok yoğun. böyle bişey mi bu?
Ben içmiştiimm. Ama sadece ondan değil. 1 tutam yeşil çay ve bi kaç tane kuşburnuyla, 2-3 tane nar çiçeğini karıştırıp demliyodum. Öyle çok bi yoğunluk olmadıydı. Güzeldi.

Günaydın kızlaaar spora gidiyoruuuuum
Anaaammm Hey maşşaaallaaahh :)

:)

Bak tıkırımı güncelledim. Ramazan bana iyi geldi şükür. Sporu da aksatmadım yemekde de hiç zorlanamdım. -500- 700 gidiyor mübarekler. Bakalım ne zaman duracak.
Maşallah maşallah sana daaa... Durmasıınnn!!

seyir evresini hedef kilona gelene kadar yapman gerekiyor. bi de mutfaktaki tavuğu yiyebilirsin bişi olmaz :)
Ay öyle söyleyince sen çok komik geldi bana Nedenini bilmiyorum ama "Mutfaktaki tavuğu yiyebilirsin" haha Eve not bırakmış gibi olmuşun. "Salata da yaptım, üst rafta.." Ya da tavuk canlı ve mutfakta koşturuyor Her bişey geldi aklıma

cnm benımkı öle cok yogun olmuor.acık vişne suyu rengı gıbı oluor? nasıl yaptın sen?

koydu çaydanlığa bir tutam. hatta biraz da kiraz sapı attım içine ödem söksün diye. ama kiraz sapının tadı ve rengi pek yoktur. 2 kupa da su koydum ve demledim çaydanlıkta. tadı da rengi de nar suyu gibi oldu. o kadar koyu ve yoğun yani. miktarımı fazla koydum acaba?

dely alemsin yaa cok guldummm

cnm senın yaptıgın ama tam facedeki nar cıcegı cayı gıbı olmamıs.sen sadece nar cıcegını kaynıttıysan ondan koyu olmustur.bu facedeki (benimde içtigim) nar çiçegi (aktarda hibisküs die satılıor),yeşil çay ve kusburnunu bi kupada demliorsun.bi tutam olacak ölçüleri.sonra bu karısımı 1 lt soguk suya eklıorsun,istersen bikac dılımde limon atıorsun.tadıda rengıde sulandırılmıs visne suyu gıbı oluor.

Kızlar günaydın.
Dün -500 gr, bugün - 400 gr gitti derken. 60,6 kilo oldum ben. Tartıya inanamıyorum artık. Çok değil mayıs ayında aynı tartı beni 73, 5 gösteriyordu. :) Ne iyi olmuş Dukan' la tanışmak. Ben bu keyifle ne çok iş yaparım bugün.

Gününüz güzel geçsin.

ha anladım. demlenen çay tekrar suya karıştırılıyor. yani benim yaptığımda su miktarı az geldi ondan koyu old. neyse ya. ben pek sevdim zaten tadını. çok koyu lunca içinde boya falan olmasın diye endişelendim sadece.
bu arada bu söylediğin tarif ne işe yarıyor?

selamlar herkese
günaydınlar
musmutlu incecik bir ay olsun hepimize
Amin aminnn!!! İncelikten çok mutluluk için amiinn!! İkisi beraber olursa dadından yinmez zati

Duraklama kırıcı dedilerdi.. Bi işe aramadı.. Onu da denedim onu daaa :))

Duraklama kırıcı dedilerdi.. Bi işe aramadı.. Onu da denedim onu daaa :))

yok o karışım duraklama falan kırmaz. ama kuşburnu ve nar çiçeği c vitaminindn zenginmiş. vitmin almak için iyi olabilir. tadı çok güzel, ben içmeye devam etcem tabi vakit bulabilirsem

tebriklerrrr,,hadi az kalmıs seninde güçlendirme kerwanına katılmana

cnm duraklama kırıcı,,ödem söktürücü özellikle yesil cay içemeyenler için demişlerdi.millet bi günde 1 kilo werdik fln diyince bende deneyeyım demiştim ama ben ztn yeşil cay içebildiğim ve hiç duraklama yasamadıgım ıcın,bende bi işe yaramadı ztn haftada 1 yapıp içebiliomuşsun,bende sımdı haftada bir yapıp içiorum keyfi.sıcaklarda soguk soguk ii oluor die.malzemelerim bitene kdr yapar içerim

yarına bir iş görüşmesi çıktı. ama giyecek hiç birşeyim yok. zaten bütün kıyafetim 1 kot 2 tshirt. aslında iş görüşmelerine giydiğim bir siyah pantolon beyaz gömlek vardı ama pantolon düşüyor, gömlekte komşudan alınmış gibi. şimdi gidip yeni birşeyler almam lazım. şöyle ucuzundan, 3-5 giymelik. sonra zaten olmayacak onlar da )))

:)

Bak tıkırımı güncelledim. Ramazan bana iyi geldi şükür. Sporu da aksatmadım yemekde de hiç zorlanamdım. -500- 700 gidiyor mübarekler. Bakalım ne zaman duracak.

ben de facebooktan yazdığım mesele sebebiynen elbise almalıyım.. Dediğin gibi üç beş giymelik yani en azından bi giymelik.. yağmur çamur dışarılar.. kuzumla nasıl gitcem bilemedim.. Bi yandan da yeni bebeğin elbiseleri falan ütülenecek.. aylardır sıfır aksiyonla gez dolaş sonra ziple tüm koşturmayı bi haftaya! olacak iş mi yahuu!! Meydan ikea'ya gitcek olan varsa, öğleden sonra- akşamüstü buluşalım olma mı :))

Maşallah canım yaaa.. Güçlendircen yakındaaa :))
Senin de günün güzel geçsiiinn..!

Hayırlara vesile olsun inşallah canım.. Hadi sana kolay gele.. Derdin kıyafet olsun.. bulursun var öyle ucuz pantolonlar falan gömlekler.. İş görüşmelerine iyi oluyo, alıyon bi kaç tane :)) Hatta Koton'da falan bile oluyo denk gelirse.. Güzelini arama.. dediğin gibi, giyemicen yakında

Bu arada Doğadan'ın özel günler çayını içiyorum. Medesa işe yariy dediydi. Onun da içinde civanperçemi varmış tabiki de, ama neyse aromalarla falan, iyileştirmişler tadını.. Ağrısız sızısız geçse bari.

Son düzenleme:
tebriklerrrr,,hadi az kalmıs seninde güçlendirme kerwanına katılmana

Sağol canım, ihşallah. Şu güçlendirmeye geçince daha bir rahatlıycam. Çünkü meyve gerçekten büyük eksiklik oldu bende. Başka bir şeyi aramıyorum da o buz gibi karpuzları götürenlere imreniyorum bu yaz sıcaklarında. İlk hangi meyveyle başlarım diye düşünüyorum, her gün değişiyor seçimim. En son şeftaliydi. Bugün karpuz. Bir nevi aşerme durumu. :)

hadi bakalım hayırlısı olsunn inşşş..

Aliye bol şans. Şimdiden yeni işinde başarılar. Şimdi iş görüşmesindeki beden dilin de çok etkili olacak. Kendine daha bir güvenen, tuttuğunu koparan bir imaj. Kendi içinde inandığın şey, dışarıdan da görülür hale geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…