Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Umarım o küçük biberler su tutupta yarın beni birazcık fazla ya da gr verememiş şekilde göstermezler.
Aynı gün başlayıp birbirimize destek olup yaptıklarımızı paylaşmamız çok iyi oldu canım.

Valla ben yarın son atağımı yapacağım 1 Ağustos'ta seyire geçeceğim. Öyle bir karar verdim bugün. Ayın son gününü de atakla geçireyim diye düşündüm.

Seyirde böyle bir kilo eksilmesi göremeyeceğim sonuçta. 1 günün zararı olmaz bana.

Senin düşüncen ne canım?

İnşallah tartıda istediğin sonucu alırsın.

Ben yarın sabah ve öğle yemeğimin yanında domates eklemeyi düşünüyorum. Atak gibi yapıp tek sebze domatesi abartmadan... Ertesi günde öyle düşünüyorum. Seyirde tekrardan sadece protein yapabilecek miyim kuşkuluyum.:44:

Bir arkadaşım 1.5 ayda 10 kilo zayıfladı. O atak yaparken kahvaltısında domatese de yer vermişti. Ataktan sonra ise seyiri istenilen sebzelerin dışına çıkmadan, tatlı ve prinç, bulgur, patates, şeker yemeden yaptı. Çok iyi sonuç aldı. Onun gibi yapmayı düşünüyorum ama bakarsın sonuçlarım iyi çıkmasa protein+ protein-sebze diye dönüştürebilirim.

Dukaaan seni seviyorumm :) Cüzdanımda kuruş kalmasa da seni seviyorummmm :) Elbise almaktan kendimi alamıyorum. Ne görsem giyeyim ben bunu diyorum. Çıldırdım çıldırdımmmm :)))

Dukaaan seni seviyorumm :) Cüzdanımda kuruş kalmasa da seni seviyorummmm :) Elbise almaktan kendimi alamıyorum. Ne görsem giyeyim ben bunu diyorum. Çıldırdım çıldırdımmmm :)))
siz 30 kilo mu verdiniz?
İnanılmaz. Her şeyi almayı bol bol hak etmişsiniz. Alın güle güle, iyi günlerde giyinin.
Bu yaz elbise aldım ama zayıflayayım diye pantolon almadım. Keşke indirimler bitmeden bir 3 kilo daha zayıflasam. Bir iki pantolona ihtiyacım var.

30 olmaya bir var Teşekkür ederim bebeğim :) o 3 kilo göz açıp kapayıncaya kadar gider merak etme

30 olmaya bir var Teşekkür ederim bebeğim :) o 3 kilo göz açıp kapayıncaya kadar gider merak etme
Neredeyse imkansızı başarmışsın. Seni tekrar tekrar kutluyorum.

Dukanla zayıfladın değil mi?

Canım, o 3 kilo öyle gözümde büyüyor ki. İnşallah veririm ve de bir daha verdiklerimi almam.

turşu sebze gibi kulanılmamak kaydıyla (yani fazla olmayacak) atakta bile serbest.4-5 biber bişeycik yapmaz. hatta bağırsakları çalıştırır.

birinin seninle birlikte başlaması şart değil. sen başla, zaten burda gördüğün ya da göreceğin onlarca insanla birlikte yapacaksın diyeti. hadi hayırlı olsun

sen de benim gibi sevindririk oldun da her gördğün elbiseyi deniyor musun
bugün kotonda bir elbise beğendim. fiyatı da çok uygundu. alayım dedim ama ne yazık kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii üzerime olmadı derdim eskiden. peki bugün ne oldu bilin bakalıııııııııııııım. ay ne olacak, küçük bedeni yoktu alamadım

Neredeyse imkansızı başarmışsın. Seni tekrar tekrar kutluyorum.

Dukanla zayıfladın değil mi?

Canım, o 3 kilo öyle gözümde büyüyor ki. İnşallah veririm ve de bir daha verdiklerimi almam.

Evet canım hepsi dukanla gitti :) Gözünde büyümesin o 3 kilo. gidecek gidecek :)

Sadece ben olsam neyse canım dostum bile her girdiğimiz mağazada elbise etek gösteriyor :) Seni de tebrik ederim azminden ötürü şekerim :))))

kurabiye canavarııı dukana öyle ilanı aşk etme bak medesa kızar sonra hehe

ohaaaa kotonda küçük benden aradığına göreeee yoksaa 38 mi aradın

Merhaba kızlar, hepinize Dukan diyetinizde başarılar dilerim.

Ben de Dukancıyım, şu an güçlendirmedeyim, ideal kiloma yaklaşık 4 kg kala güçlendirmeye geçtim. Vakitsizlikten spor yapamadığım için kilo verimi durdu, ben de canımı sıkmak yerine güçlendirmeye geçmeye karar verdim.

Şu an her şey çok güzel devam ediyor, haftada 1 gün nişastalı bir yemek, haftada 1 gün de ödül yemeğim var. Her gün ekmek ve meyve yiyorum ve gram almadım şimdiye kadar. Genelde ödül yemeğinden sonra yarım kg kadar oynuyor kilom ama sonra tekrar eski kiloma dönüyorum.

Bu arada o kalan 4 kiloyu da güçlendirme bittikten 1-2 ay sonra vermeyi planlıyorum, hayırlısı bakalım...

Herkese bol bol kilo kaybı diliyorum, sakın pes etmeyin kızlar, kiloları verdikten sonra iyi ki bu rejimi yapmışım diyeceksiniz, benden söylemesi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…