Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet içilebiliyor light cola sıfır şeker olanlanlardan yalnız günde yarım bardaktı sanırım yanlış hatırlamıyorsam kitap şimdi yanımda değil ama öyle hatırlıyorum
sen onlara aldırma verdiğin kiloları görünce onlarda anlıyacaklar ozamanda sana hayran hayran bakacaklar emin ol moral bozmak yok yola devam
bak geriye 4 kilo kalmış nekadar az benim daha vermem gereken 7 kilo daha var ben hergün evden işyerine sefer tası ile geliyorum nerdeyse işyerinde çıkan yemekleri yiyemiyorum tabi
evden hergün sabah birşeyler hazılayıp çıkıyorum elimde bir paket öyle geziyorum bu günlerde gececek bizde her istediğimizi yiyebilecğiz o yüzden sen moralini bozma devam et

Günaydın herkeseeee ve kucak dolu sevgiler ve tabi ki bol eksili günler....
Keyifler nasıl kızlar??? Gidiyor mu kilocuklar??
Bi süre yerimde saydıktan sonra bugün 63 kg çektim tartıda Sakın yerinde sayıyorum, bir yukarı bir aşağı aynı kilodayım diye üzülmeyin kızlar. Diyete aynen devam ettiğiniz müddetçe kazanan siz olucaksınız.

Telli turnam 63 kg yum bugün itibariyle Sen nasılsın, doktora gittin mi?? Aş ermeye falan başladın mı ya da bişiylerden tiksinmeye?? Bulantın var mı?? Ayyy ne çok soru sordum sabah sabah :26:

telli turnamm, regl ve kaçamak sonrası bu sabah iitibariyle 76.6 kiloyumm
ama söz verdim kendime haftaya annemler gelecek onlar gelmeden 75in altına incem, bana bir bahane hedef lazım yoksa motivasyonum gitgide azalıyor benimm :18: :18: :18:
desendesen harikasın canımmmm, tebrik ederimm, helal olsun vallahi, idolümsün

Kilolar aşağılara indikçe daha da hevesleniyor insan, çok iyi gidiyorsun canım, aynen devam

Bence de kilo vermen yavaş da olsa devam edicektir. Madem daha rahat devam edeceğini söylüyorsun, bi dene bakalım.

tatlandırıcıda sınır ne kadar acaba en fazla

Aslında tatlandırıcıyı fazla tüketmemek gerekiyor. Mesela gün içinde ne kadar çay, kahve içiyorsun? Atıyorum; iki fincan çay, bir fincan kahve gibiyse tatlandırıcının bi zararı olmayacağını düşünüyorum. Ama bütün gün çay kahve içen biriysen buna göre de tatlandırıcı miktarın artacaktır. Ne kadar az kullanırsan o kadar iyi, hatta hiç kullanmazsan daha iyi, malesef ben tatlandırıcısız yapamıyorum

nugget olmaaazzzz.

Canım yağsız ve şekersizse bir de kremasız oldu mu içebiliriz diye düşünüyorum, tabii her gün olmamak şartıyla. Bak aklıma getirdin bu akşam olmaz da yarın akşam gidiyim ben de içmeye

ozaman ben birdaha alıp yemiyeyim.. tesekkr ederimmm ama bu kabızlık için ne önerirsin ya (( goji berry yiyorum sabah biraz faydasını gordum ama ne içeyim ne çayı?? çünkü öyle şalgam fln içemem ben

Doğadan karışık form çayı, lipton kayısılı form çayı içebilirsin.

Günaydın günaydın kızlar ... :)
Bugun çok mutluyummm sonunda 58 oldum 4 -5 günlük atak yaptım ve sonuç hedef günümdeki kilomdan 1 kilo eksik ama olsun .seyir evresini bugun bitirmem gerekiyordu ama 1 hafta daha seyir yapayım bakalım 57 ola bilecekmiyim baktım gitmiyor güçlendirmeye geçerim :) sevgiler ...

Teşkür ederim canım benim
Sen de süper gidiyosun hiç bozma kendini, bi daha da gofret mofret yiyim deme. En kısa zamanda 6 lara inersin inşallah canım. Öpüyorum seni çoookkkk

herkesin kilo verme hızı farklı oluyor, bazen hızlanıyor bazen yavaşlıyor, sıkma canını yani
yalnız o yumurta alerjisi olabilir, telli turnamda olmuştu, o daha detaylı bilgi verebilir
yemeklerini çeşitlendirmeyi dene, akşamları balık daha kolay oluyor ayrıca içinde omega 3 olduğu için daha güzel kilo veriyorsun... ben hiç diyette gibi değilim bütün yemekler dukan oldu bizim evde, eşimde 7 kilo verdi şakayla karışık, oda gayet memnun hayatından anlayacağın...

günaydınlarrr
ya çizelgene baktımda harika kilo vermişsin acaip özendim tamamını dukanlamı verdin eğer öğleyse asla pes etmicem süpersin

Teşkür ederim canım benim
Sen de süper gidiyosun hiç bozma kendini, bi daha da gofret mofret yiyim deme. En kısa zamanda 6 lara inersin inşallah canım. Öpüyorum seni çoookkkk
ah ahhh, o gofret mahvetti beni zaten, şimdiden kara kara yılbaşını düşünmeye başladım zaten, ne yapçaz ya...
eşimde bu ara tam bana uydu, 7 kiloyu diyetsiz verdi 5 kiloyuda diyetle veriyim diyor, sırf çok sıkı gelmesin diyet diye dün akşam kek yaptım hazır çikolata aromasıda gelmişken, hoop bu sabah ikimizde doğru düzgün kilo verememiş çıktık, yok ya bundan sonra ne kaçamak nede dukana uygun kek puding yememmmmm
senin eşin devam ediyormu halen? yanlış hatırlamıyorum dimi siz beraber yapıyordunuz...

ya ben krep yapmaya alışamadım henüz yani bi güntutuyo bi gün tutmuyo anlamadım gitti
lavaş yapmak istiyorum bi kezde onu deniyim ama pınar süt tozu yaıyo tarifte
ama malesefff bulamadım maarketlerde acaba alanınız varmı nerden aldı??

ben yulaf kepeğiyle beraber gurmenetten isedim, yalnız nescafeye katıyım azcık dedim süt tozu kesildi, neden öyle oldu anlamadım :44:

bugün rapor günü bende hemen yazayım yeni kilomu 67,4
giden kilo 2,7 bu gün 10. gün

daha hızlı verenler var benimki sanki biraz yavaş gibi geldi ama olsun yinede gram gram olsada gidiyor
herkese kolay gele

ben yulaf kepeğiyle beraber gurmenetten isedim, yalnız nescafeye katıyım azcık dedim süt tozu kesildi, neden öyle oldu anlamadım :44:

ben yulaf kepeğini real den aldım onuda stok yaparak 3 kutu birden:) başkada bişeye ihtiyacım yokki i tek ufacık süt tozu için gurmenetten sipraiş verilirmiki ne dersin:))

pınarın süttozu var carfursalarda 200 gr yaklaşık 4 lira falan
migroslarda da var

canım aslında yumurta yememeye çalışıyorum, ben de düşündüm ondan olabileceğini... ama tabii yaptığımız ekmek ve keklerde yumurta oluyor.. (yulaf kepeğiyle tabii) bazı tarif 2 kaşık kepek olunca o 1 yumurtayı o gun yemiş oluyorum, bazısı 6 kaşık kepek o zaman 1 yumurta 3 gunde yemiş oluyorum... ööle kahvaltıda falan yemiyorum, dikkat ediyorum.. anca haftada 1 falan.. neyse , 3-5 gun daha bakalım ne olacak...

pınarın süttozu var carfursalarda 200 gr yaklaşık 4 lira falan
migroslarda da var

hmm süpeer o zaman hemen temin etmeliyim çok mersii teşekkürler

bu arada atakta 4. günüm bugün 72.1 ile başladım sabah tartıda 69,6 yı görünce havalara uçtum
inşallah hep böyle gider

canım carrefour da var ben ordan aldım daha kullanmadım . krep içinde yulaf kepeğine önceden sütle biraz ıslat ve yumurtayı çok iyi çırp sonuç hep iyi oluyor :)birazda kabartmatozu

canım carrefour da var ben ordan aldım daha kullanmadım . krep içinde yulaf kepeğine önceden sütle biraz ıslat ve yumurtayı çok iyi çırp sonuç hep iyi oluyor :)birazda kabartmatozu

pekii, hiç kabartma tozu ile denemedim bide öyle deniyim ama sanki benim tarifte sütün miktarı fazla geliyo gibi 1.5 kaşık yulafa 10 kaşık süt ama 2 kaşık yulafada 10 kaşık süt verilmiş o yüzden yapamıyorum heralde ben hem sütü azaltım hemde kabartma tozu katıyım o zaman bide güzelce çırpyım yalandan karşıtıyordum:)))

bir an önce eve en yakın avm de carrefour var gidiyim süt tozunuda alıyım

anladım çok tesekkr ederim bitki çaylarıyla çok aram yok bundan sonra olur ztn bu diyetle çok şey değişti hayatımda balık yemeye başladım kereviz yedim sonum hayır olsun sanada basarılar dilerim

Benim de bitki çaylarınla hiç aram yok...... tu. Şimdi mutfağımda isteyip de içemeyeceğin bitki-meyve çayı yoktur heralde.

Gün aşırı balık tüketiyorum ben de, Kerevize bayılırım zaten ama eşim hayatta ağzına sürmezdi, kokusuna bile dayanamazdı. Artık benden kereviz istiyor, bugün kereviz yapsana diyor. Dukan amca sen nelere kadirsin, kendini bildi bileli kerevizden nefret eden adama kereviz yedirttin, bravo doğrusu

Bence annen daha fazla devam etmesin diyete, hemen bir doktora görünsün. Herşeyin başı sağlık, diyetle sağlığımıza kavuşucaz derken sağlığımızdan olmayalım. Gerekirse doktor onayı alarak devam etsin.Geçmiş olsun canım, anneni ellerinden öpüyorum.

Hanımlar Günaydın
Adet oldum 2. günüm değişen bişey yok üstüne 300 gr
94.300 olmusum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…