Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

anladım çok tesekkr ederim bitki çaylarıyla çok aram yok bundan sonra olur ztn bu diyetle çok şey değişti hayatımda balık yemeye başladım kereviz yedim sonum hayır olsun sanada basarılar dilerim

tesekkr ederimmm ben çayları içeyim en iyisi oyle acı şeyler çok yiyemem..ilacada ihtiyac kalmaz inş

anladım çok tesekkr ederim bitki çaylarıyla çok aram yok bundan sonra olur ztn bu diyetle çok şey değişti hayatımda balık yemeye başladım kereviz yedim sonum hayır olsun sanada basarılar dilerim

tesekkur ederım canım boyun kac senın kılon 63 cunku kılo olarak fazla degıl

Selam herkese sebze gunune ragmen tartıldım 2 gunde 600gr vermısım fenal sayılmaz.Dısarı cıktıgımda kabus oluyo hep evde kalmak ıstyorumResmen yıyecek bısı bulamadıgım ıcın 8 saat ac kaldım dun eve donup yulaflı yogurt yedım ve kendme geldım..olmek var donmek yok:)artık yanma bısıler almadan dısarı cıkmam:)Yılbasında dıyete devam edıcem dıyen var mı?:)Bır de avatar fotografı nasıl konuluyo bılen varsa soyleyebılır mı:)

tesekkur ederım canım boyun kac senın kılon 63 cunku kılo olarak fazla degıl

ben 63-64 gidip geliyorum işte.. boyun 1.75 ama boyle cıtır olmak istiyorum şimdide çok fazlalıgım yok ama m giyiyorum ve eteklerm 40-42 38 olmak istiyorum bol bol yuruyorum spor yapcak zamanım yok

kızlaaar annemde dukan yapıo bugun annemn nabzı çok yuksekti şimdide oylee geçmedi yatıo üstünde battaniye ufoda yaktk normalde menepozu war yanar pişer ama donuooo... nabzı çok yuksek tansiyonu normall size oldumu boylee mideside bulanıo az kalmadıı yardım edin oldumu sizeeee bıraksın mı

avatar fotunu image kısı hariç kopyalayıp kntrol panelindeki ayarlara girip orda eklentilere bide üste biyer war oraya yapıstırıosun.. uzun sure aç kalmanda kotu ama bir ayran içseydin yada yanında kucuk yogurt bulundur yulaf kepeğinden kekler yap kucuk ekmekler yap arasına peynir koy yanına al..

tesekkur ederım sanırım oldu:) Annene cok gecmıs olsun onemlı olan saglıgı kendını tehlıkeye atmasın bence..Ben elımın altında yemek oldugu surece daha hıc ac kalmadım normalde dusuk tansıyonum var ama bu dıyetın saglıklı olduguna ınanıyorum meyve eksıgınıde c vıtamını ıcerek hallettım sanırım..Ama tansıyonumla ılgılı problem yaratsaydı devam edecegımı sanmıyorum.

ayy aklım gitti bn sana kilo cizelgesını soyledım aslında... annem aklımda kusura bakma canm ya

geçmiş olsun annene umarım şimdi daha iyidir.
Gerçekten bu diyet problem yaratıyorsa bence bırakması daha doğru.
Ben de yüksek tansiyon hastasyım aritmimde var. yüksek nabız da aslında bütün bunlara etken fazla kilolarımız. Biraz kilo vermeyi başarsa bu sıkıntıları da geçerdi aslında.
ben de bir rahatsızlık yaratmadı ama annende yapıyor sanki.

ben 63-64 gidip geliyorum işte.. boyun 1.75 ama boyle cıtır olmak istiyorum şimdide çok fazlalıgım yok ama m giyiyorum ve eteklerm 40-42 38 olmak istiyorum bol bol yuruyorum spor yapcak zamanım yok

bnmde boyum 1.74 kılom 60 55 olmak ıstıyorum herkes kafayımı yedın dıyo

ondada hipertansiyon var fakat kalbi çok atmaya başladı tansiyonu aletiyle olcnce baya fazla çıkıo ama tansiyon normal yrnda bu sekilde olursa bıraktırcam

seninde vercek çok kilon yok ama bence farklı diyet denemelisin cnku bu diyete tam uymadıgın takdirde ki dısardan çok tepki gelecek bunlara gogus germeyi dusunuyorsan bunu yap fakat ypamassan daha çok alırsın.. dukanın dediğine gore 1 kaçamak bile balona batrıılmış bir igne gibidir... spora yonel bnce yani bn olsam oyle yapardım :)

canım bende sabah akşam 1 kg farkedio sabahları 1kg eksik çıkıo normalmi diye düşünüodum herhalde standart böle=)))

Canim boyum 1.75 hedefim 65 dayanabilirsem 60 düsünüyorum ve 60 in altina inmeyi hic düsünmüyorum. Bence sende düsünme :) emin ol sadece kemik olursun, ben 58 kiloyken bile kemikten ibaret görünüyordum. Tabi simdi kemiklerimi göremiyorum o ayri

Kizlar bir konuda yardiminiza ihtiyacim var. Yogurt yaptim dünm yarim litre süte 1,5 yemek kasigi yogurt ile. Sütü parmagimi yakmayacak kadar isittim, yogurdun icine koyup karistirdim ekledim. Kaloriferin yaninda sarip sarmalayip 5 saat beklettim sonra dolaba koydum. Biraz koyulasmis süt gibi oldu, nerede yanlis yaptim? Siz nasil yapiyorsunuz?

selam kızlarrrr

sizlere bişey sormak istiyorum.aranızda bu diyete başladıktan sonra gaz problemi yaşayan varmı? valla 5-6 gündürr acayip derecede gaz problemi yaşıyorum.midemde feci şekilde ağrıyor.ne dokunuyo olabilir sizce diyetin ilk başlarında olmuyordu son 5-6 gündür ağrıdan duramıyorum valla.yulaf kepeğinden olabilirmi yada süt ürünlerinden felan..aranızda benimle aynı şikayeti olup çare bulanınız varsa bii yardım edinnn lütfen....

Kızlar kitabı olanlara bi sorum var light cola ıcebılıyo muyuz?Bu aralar canım sıkkın ınsanlar yedıgım yemeklerı gordugunde saygısızca ıgrenc bu ne nasıl katlanıyosun buna tarzı yorumlarda bulunuyo ve deli oluyorum.Sonucta ac kalmıyorum ve bana gore cokta saglıksız beslenmıyorum etrafta beni destekleyen kımse kalmadı ve daha vermem gereken 4 kılo var motıvasyonum ıyıce dusuyo bu yorumlarla...

Son düzenleme:
canım sen bakma o insanlara zayıflayıncada formülün ne derler nasıl böle umarsızca yorum yapılıo anlamıorum 1 insan kendisi için bir şeyler yaparken neden baltalarızki neyse aynı şeylerle karşılaştığım için sinirim depreşti=) light cola serbest canım ama yinede abartma kabızlık yapıyor sonra birde o moralini bozmasın

Telli Turnam günaydın;

perşembe raporumu veriyorum:72,3 :)
pazar gunu 1. ayım dolacak , 4kiloyla tamamlıcam ilk ayı sanırım..sizlere yetişemedim, inanılmaz güzel kilolar veriyorsunuz ama yavaş olsun da gitsin yani :)

ama inanılmaz sıkıldım etten yaa, ilk defa dn akşam miden bulandı tavuktan,yiyemedim... neyse, devam..
bi de sende mi olmuştu? hani vücudunda pütürcükler vardı 1 ay kadar önce.. bende de minicik sivilce gibi, ya da isilik gibi ama sert sert, toplu iğne başı kadar, kırmızı , inanılmaz kaşınan,kaşıyınca yanan bi şeyler çıktı... çok fazla yok işte kolumda 3, karnımda 5 , sırtımda 4, bacaklarda 5-6 tane falan.. bilgisi olan var mı? beslenme tarzından mı acaba? biraz tedirgin etti beni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…