Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arasıra sanırım hepimiz bir krize giriyoruz. seninde kriz gününmüş tabii reglinde etken şeker ihtiyacı artıyor.
balığını yedikten sora erken yatta daha fazla atıştırma.

özlemlediğim arkadaşların hepsinde 10 kilo verdikten sonra böyle sende de olduğu gibi bir duraklama oluyor sanırım. sabreden herkesde 20 gün soonunda tekrar vermeye başlıyor. yakında tekrar kilo vermeye başlıyacaksın sende

merhaba canm inş almassn tam benm hedeflediğim kiloya inmişsin bene 67 ile başladım şuan 64 üm.. ne kadar surede verdin? ara ara siteye yazarsan memnun olurum acaba alcakmısın vercekmisin nasıl olcak :)

telli turnamm

'' Bak canım, eğer annen o bölgeye etki ettirecek hareketler yapıyorsa bu yanmalar ve ağrılar çok normal, hatta mükemmel çünkü yağlar eriyor demektir. Mekik çekerken, bacak hareketleri yaparken insan bacakları kopacak sanır neden çünkü o bölgedeki kaslar hareket ediyor ve yağları yakmaya çalışıyor. Korkacak bir şey yok. Yaptığı hareketleri set halinde yapsın. Örneğin hareketi sayıyla yapsın ve set yapsın. 30 sayıda bir 30 saniye ara versin. Hiç bir şeycik olmaz biraz dayansın.

cewabın için tesekkr ederimm :) kızlar bn tatlandırıcı hala almadım şekerde kullanmıorum artık vucudum cok sekersiz kaldı tabi meyweli yogurt yemştm ama şimdi kendime light sütle hazır sahleplerden yaptım.. içeriğinde şeker gozukuo ama oyle bayıcı şekilde değil bu bi kaçamak oldu ama bidaha yapmycam cnku reglimn son gunu artık sekerden olcektmmm

kızlar bu arada bişey sormak istyiroum çok su içiyoruz ondan mı ama birdenn tuwalaet ihtiyacm gelio karnıma agrılar girio hele dısardaysam :)))) ewde annemle bi o koşuwc ye bi ben çok komik bi goruntu sizdede oluo mu bıçak gibi gelio mu hahaha

kızlar bu diyeti nasıl uyguluyorsunuz kitap mı almak gerekiyorrr linki okumaya calıstım ama cok uzun ne yiyelim ne içelim bilsek öyle olmuyormu

58,5 kiloyumm 5 kilo fazlam var bana uygunmu bu diyet yardımcı olabilirmisnizzzzz !

merhabaa öncelikler dukanın sitesinden testi çözmeniz gerekiyor. test ingilizce eğer ingilizceniz çok yoksa dukan diyetim simla yazıp blogundan bakabilirsiniz adımlarına.. bnde test yaptım vermemem gerekio ama kendime gore şişmanım o yuzden apıorum..
bu diyet aşamalı ilk atak sonra seyir sonra guclendirme ve en son koruma.. her aşama kendine gore bişeyler içerio o dediğim blog a girersen aramaya yazıp bakabilirsin.. en iyi bilgi tabiki kitabı almandır :) başarılar

yaa aglamak istiorummm ( bnde bu arada nie sizin ifadeler çıkmıo oyle şekilli nerden çıkcak bende kabızlık sorunun yaşamaya başladım goji berry aldm şimdi yarım avuç kadar yedim faydası olur mu ne öneriosunuz suyumuda ihmal etmiorum bn ömrümde yaşamadm kabızlıgı helppp me

merhaba arkadaşlar ben rejimin 9.günündeyim 3.5 kilo kaybettim benim sorunum kaçamaklar değil tam aksine son 3 gündür bazı öğünleri yemek istemiyorum kendimi zorluyorum resmen sizce bu normalmi fikrinizi almak istedim.ilk günlerde çok açtım çok kötüydüm ama şu son günlerde durum böyle sizce düzelirmiyim?

merhaba. bir şey sormak istiyorum. kitabı kurcaladım ama bulamadım. seyir evresinde kendimize hiç ödül vermiyor muyuz ?

telli turnam bu tür durumlarda hem teselli eden, hem fırça atan bir tavırla daha doğrusu anne şevkat ve hışmıyla yaklaşırda onun için direk adına yazdım, birde kaç gündür denk gelmiyoruz belki mesajımı görürde yazar diye umut ettim açıkcası..
ama senin cevap yazmanada çok sevindim o ayrı tabi
ben başlayalı nerdeyse 3 ay olacak ve bugün hem ev işimin çok olduğu, hem dışarda gitmem gereken bir günün olduğu hemde oğlumun diş çıkarma mızmızlığının tavan yaptığı üstüne birde regl olduğum oldukça olağanüstü bir gündü
yoksa çok nadir kaçamağım vardır...
ayda yılda bir kaçamak yapar sonrasında 1 ay çok katı bir diyetle devam ederim genelde
uygulamak istediğin yöntem çok güzel, inşallah başarılı olursun, ben genelde tatlı krizlerimi ya tatlandırıcı kattığım yoğurtla ya kakaolu sütle yada çok zorda kalırsam light pudingle gideriyorum, çok detaylı şeyleri özellikle yapmıyorum, çünkü yaptıkça insanın yapası geliyor

ben goji berry hiç yemedim ama form çayı tavsiye ederim bende hemen etkisini gösterir

evet normal bende de ara sıra oluyordu mide küçülüyor sanırım.. yememeye alışıyorsun. ama sen yemeyi bırakma çünkü bu diyette yedikçe veriyorsun.. değişik yemekler yap bi de aynı şeyleri yiyip bıkma diyetten.. kolay gelsin

58,5 kiloyumm 5 kilo fazlam var bana uygunmu bu diyet yardımcı olabilirmisnizzzzz !

uygun evet yapabilirsiniz. ama bekarsanız şimdi yapmayın derim. biraz çabalayıp verirsiniz 5 kiloyu. yanlış hatırlamıyorsam diyetin ömür boyunca 2 kere yapılması tavsiye ediliyor.. ilk hakkınızı 5 kiloya kullanmayın bence.. doğum sonrası kilolar için daha ideal sanki :)

yardımın için çok teşekkürlerr beyzanur evet aslında yediklerimden pek hoşlanmıyorum ama tüm gün çalıştığım içinde malesef fazla seçeneğim olmuyor umarım istediğimiz kiloya ulaşabiliriz hepimiz tekrar teşekkür ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…