Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

oncelikle herkese merhaba

bir kac haftadir nete giremiyordum. ben yokken guzel seyler olmus.

telli turna hamileymissin cok sevindim haberi gorunce insallah sagsalim kucagina alirsin bebegini. bu arada bende diyete ara vermistim. ama artik burdayim. ve maalesef ataktan baslamak zorundayim

Reva mi bu banaaaa yapilir mi hiiiiiiiiiiiiicccc +700 ne demek, olmaz böyle seeey yoksa rüyami tam mutlu oldum derken yiktin bütün dünyamiii
bende durum böyle terelelli, sizde nasil

Reva mi bu banaaaa yapilir mi hiiiiiiiiiiiiicccc +700 ne demek, olmaz böyle seeey yoksa rüyami tam mutlu oldum derken yiktin bütün dünyamiii
bende durum böyle terelelli, sizde nasil

Sabır arkadaşım sabır. gidecek hepsi sonunda. ben 5+5 e geçtim 5. gün saf proteinden bir sebze bir protein günü gitmiyordu kilolar. sende 5+5 denesen

sonuçta hep böyle beslenmediğine eminim. en önemlisi ürünleri yağsız tükettiğimiz için daha önceki beslenmene göre yağ olmıycak. ve şeker karbonhidrat da 0'a incek. bence çok büyük fark olacak önceki beslenmenle. verirsin neden vermeyesin :)

Sabır arkadaşım sabır. gidecek hepsi sonunda. ben 5+5 e geçtim 5. gün saf proteinden bir sebze bir protein günü gitmiyordu kilolar. sende 5+5 denesen

Ya aslinda ben son günlerde sebzeyi abarttim biraz, dayanamiyorum sebze görünce her protein gününde bile sebze yedim, en iyisi 2 gün daha yiyeyim de sonra 5p yapayim. Bir de bu kadar cildirdim ama sanirim üsütmüsüm. Üsütünce de siserim ben, sürekli tuvalete cikarim falan. Onunda etkisi var sanirim. Neyse bozmucam moralimi. Ilk defa bu kadar uzun süre diyette kaliyorum

Son düzenleme:
selam kızlar,
ben geldım
Antalyada seminerdeydim...herşey acık büfe harıkaydı ama ben sadece tavuk ve salata vede yogurt ıcıne yulaf kepegı ekleyerek
beslendım.herkes güldü bana bu nasıl dıyet dıye ama şükürler olsun yınede +400 gr almısım cok alırım dıye korktum cok su ıcemedım yesıl cay ıcemedım
ve kabız oldum bugun yenı kendıme gelıyorum perş. berı wc cıkamadım ölüyorum sandım yaaa

telli turnam tebrık ederım..alalah kucagına nasıp etsın dörtgözle büyütürsün inşşşşş....

kızlar bişi sormak istiyorum ya sımdı dukan dıyetınde ıcebılceklerımız lıght kola kahve turk kahvesı su cay aspartamla tatlandırlmıs olabılırler pekı starbuckstan neler ıcılebılır yesıl cayı harıc :) bırde bu hazır latte falan satılıyo cafe crownun onlar ıcılırmı :S

sebze den sonra zaten artış oluyor bir de abartınca sonuç kötü sebze günüde yanını yapıyorum ben de.

ben mmkün oldugunca az tartiliyorum kendi adima. Cünkü hemen moralim bozuluyor birakmaktan korkuyorum. :2:

leblebi yiyebilir miyim :))??

hayir tabii ki de

bugün kaçamak üzerine kaçamak yapıyorum hemde hatrı sayılır cinsten, reglin 4. günü normlde ilk günler böyle olur ama ben o zaman sıktım kendimi yemedim şimdiyse gofreti indiriverdim mideye.....
of offfff
telli turnam nerdesin??????? hani benim fırçam?????????

telli turna ya demissin ama ben de cevap vereyim. Canim cok üzülüyorum böyle durumlarda evet ben yeni basladim kacamak yapmadim. Ama yapmiycam demek degil :))

ama söyle düsünüyorum ben : bu sefer cok kararliyim ve benim kadar tatliya düskün cok azdir :)) eger böyle krizlerim gelirse hemen kendime baska isler le ilgilenicem , bitki cayi yapicam , veya cok zor durumda kalirsam tatlandiricili birseyler yaparim simla nin blogundan diye düsünüyorum. ama gercekten balonu patlatmak istemiyorum hep bu sekilde düsünücem.

simdi sende yemissin ama birde söyle düsün regl sirasinda vücut fazla depo yapmiyor. ama tabii sakin abartmayalim.

selma kzılar akşam yemekte balık var yanınada roka salatası yapcam seyirde olduğum için yiyebilirim sakıncası yok dimi
özlemiştim salatayı çok da severim salata yemeyi ilk kez bugün yiycem

bana neler oluyooooor.herşeyi yiyesim var.hiç durmadı ağzım bugün.yedim de yedim.ama yasaklı şeyler değil yediklerim..dündendir böyleyim.offf canım çok sıkılıyor ya böyle olunca..durup durup goji berry attım ağzıma,öğlen çorba ve tavuk yedim.sonra süt,tatlandırıcı,jelatin vemısır nişastasını karıştırarak puding yaptım,cıvık oldu biraz,buzluğa attım valla dondurma gibi oldu.hele kakaolusu,şimdi de fırında balık var,pişse de yesem...offff bu ne ya,gerçi reglim üç gündür o yüzden mi acaba???

selma kzılar akşam yemekte balık var yanınada roka salatası yapcam seyirde olduğum için yiyebilirim sakıncası yok dimi
özlemiştim salatayı çok da severim salata yemeyi ilk kez bugün yiycem

afiyet olsun tabii yiyebilirsin hatta gün içinde kullanmadıysan 3/4 kaşık zeytinyağı hakkın bile var

kızlar kilomda henuz hala düşüş olmadı 20 gündür hep 66 seviyesinde gidiyorum fakat incelmeye devam ediyorum sanki. 2 yıl önce giydiğim eteklerim bile bol gelmeye basladı. sanırım kilodan düşmediğimiz zaman incelmeye devam ediyoruz. ben boyle dusunuyoruum ve kendimi motive ediyorum. cunkuuuu kıyafetlerim 20 gun öncekinden daha bol oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…