Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sabah yataktan kalkınca hep aynı saatte tartılıyor onu baz alıyorum.
arada farklı saatlerde de tartıldığım oluyor taii sonuç farklı kilolar.aslında yapılması gereken haftada bir ama ben her sabah tartılıyorum

Çok tatlısın desendesen annelik bu işte. ama büyüdüklerine sana ben mi beni doğur dediklerinde üzücü oluyor. çocuğunun zevkini şimdi sür olabildiğince çok zaman geçir 12-13 yaşından sonra erkek çocuk anneden hızla uzaklaşıyor malesef. Uykusuzda kalsan bu günlerde o sadece senin

Ya ama simdi moralim bozuldu benim. Hesapladim, 26 günde 5.7 kilo cok az geldi bana. :18:

sen moralini bozuyosan ben napiim? benim de bugün 27. gunum, giden kilo 26 günde 3,6!! yani senden tam 2.1kg az.. haline şükret dostuuuum, beterin beteriii vaaar, diyen dizelerle sesleniyorum sana :))

tatlım bak demek ki aynı zamanda başlamışız, ben 25 kasımda başladım, biririmizi takip edip, motive edelim, ben 58 olmak istiyorum ama dukan amca 62-63arası iyidir diyor, bakalım ne olacak..

günaydın herkese bol - (eksili) günler bu gün tam bir hafta bitti
13.12.2011 de 70,1 ile başladım bu gün itibari ile
20.12.2011 de 67.6 ile devam ediyorum şimdiye kadar yaptığım diyetlerin içinde en iyi sonuç veren bu oldu
hiç zorlanmadım aç kalmadım sadece et tavuk tan sıkıldım okadar tabii birde yumartadan artık kanatlancam diye korkuyorum
ama yine de değer 2 gün sonra doğum günüm bana çok güzel bir hediye olacak bu - ler inş herkese başarılar :) bollll bolll ----ler olsun

Uykusuz bir gecenin ardından tartıda 63.1 kg yu görmek beni çok mutlu etti doğrusu (uykusuzluk yaradı be yaww ) Saat 4 te yattığımız yetmiyormuş gibi 4 ile 7 arası da 3 kere uyandık, alt tarafı üç saat uyucaz o da bölük pörçük oldu iyi mi???
Ama fırsatını bulur bulmaz ilk işim biraz uyumak olucak

Öyleyimdir beeennn:)) Uykusuzluk çeneme vurdu Benim bir de 10 yaşında kızım var, akşam o da uyumak bilmedi,(12 de yattı uykum yok diye diye, her akşam 9 buçukta yatan çocuk) ne yedirdim ben bunlara da uykuları kaçtı bilemedim ki...:44:
Aman 12-13 yaş çok erken yaa, bunu hiç tahmin etmemiştim. Bugünlerin kıymetini bilmeliyim, doğru söylüyorsun. Gelip dudağımdan bi öpüşü var hııımmmm diye, dünyalara değişmem o anı.

diş çıkırtıyorsunuz acaba? benimkide aynı sayılır ama biz 20. dişin 2. köşesini çıkarıyoruz yani bu son diş.... sonra ilkokula kadar diş derdi yooooooooooooooook
bittim bittim bittimmmmmmmmmmmm
öyle iyi anlıyorum ki seni, inan anlatamam ama geçiyor merak etme

Tebrikler Desene bi dahaki doğum gününde fıstık gibi olacan.

darısı benim başıma inşallah. 4 aylıktan beri sürekli diş çıkarıyoruz zaten, durmak yokk Geçen gün de ateşlendi biraz, şurup içirdim geçti Allahtan. Dediğin gibi o dişlerin işi bunlar

darısı benim başıma inşallah. 4 aylıktan beri sürekli diş çıkarıyoruz zaten, durmak yokk Geçen gün de ateşlendi biraz, şurup içirdim geçti Allahtan. Dediğin gibi o dişlerin işi bunlar
oğlum ilk dişini 2009u 2010 a bağlayan gece çıkardı, sanınırım son dişide bu yılbaşına bitirecek, kısaca 2 yıldır çıkar çıkar bitmedi

teşekkür ederim.

bu diyete adetimin bitmesini bekleyip de mi başlasam acaba?

bence öyle yap cnm, şişlik fln motivasyonunu bozar, hem iştah durumları da seni neden baştan zorlasın. ben de öyle yapmıştım özellikle adetimin bitmesini ve bi kaç gün geçmesini beklemiştim.

bence öyle yap cnm, şişlik fln motivasyonunu bozar, hem iştah durumları da seni neden baştan zorlasın. ben de öyle yapmıştım özellikle adetimin bitmesini ve bi kaç gün geçmesini beklemiştim.

anladım birşey daha soracağım.dukan diyeti aslında tam bana uygun ben tam bir etoburum.meyve sebze hiç sevmem.ne kadar bu durumu beğenmesem de de sevmiyorum otları:))gelelim soruma ben bu şekilde beslendiğm için diyet ben de herkeste yarattoğı etkiyi ayaratır mı*yani bu durum benim kilo vermemi zorlaştırır? mı

ay inanmiyorum yaaa benim kucukte dis cikartiyor ve sabahin 5 den simdiye kadar ayaktayiz
annelik boyle bisey iste yaa uykusuzluk umrumda bile degil bebegim yuzume guldugu zaman herseyi unutuyorum

bugun regli bittim ve - leri gordum cok sukur cok mutlu oldum
bugun -400 ile uyandim insan gram gram da verse ne mutlu oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…