Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ben de halime çok üzülüyorum sorma:) Öyle egzersiz yapmak gerek haklısın. Pilatesin yararı olur mu sizce? Öyle fitness fln hiç sevmiyorum, 2 hafta gidip bırakıyorum..

Bende beyaz et görmekten biktim, kirmizi cok sevmedigim icin kiyma olmadikca tüketmiyorum zaten sevmedigim sey bir de bikmayayim. Bugünler de burasi da cok sessiz nereye gitti herkes :KK20:

Bende cok sklmaya basladim, esime her gün neler yapiyorum tuzlusu tatlisi bile cok cok canim isterse bir isirik aliyorum ucundan ölecek degilim ya :KK37: Ama skldikca magazalara gidip kücük beden kiyafetlere bakmak yeterli olur heralde ben bugün öyle yaptim, kardesimin dügünü icin abiye kiyafet baktim, o ufacik kiyafetlerden birine girmem lazim ve sagimin solumunda tasmamasi lazim, olacak bu is yoksa kendime küserim. Sizde böyle yapin, dün bir arkadasimiz da seren serengilin yazisini paylasmis, onu da okuyun iyi gaz yapsin :KK52:

merhaba çok iyi kilo vermişsiniz kaç ayda verdiniz bende 70.2 kiloda başladım 14 gün oldu 66.6 yım benimde hedef 55 boy 160 cm sizi tebrik ediyorum başarılar
24 eylülde başlamıştım 68.6 ile.. şimdi 56 yım. 1 haftadır güçlendirmedeyim.. siz de istediğiniz kiloya çabucak gelirsiniz inş. bu arada herkese benden uyarı!! bende kolesterol yüksek çıktı süt ve yoğurdu lıght tüketmediğim ve yumurtayı çok yediğim için.. aman dikkat bişey olmaz demeyin benim gibi.. kilomu etkilemiyordu ama sağlığımı etkilemiş fark etmeden..

sedece 1 ögün tüketeceksin ister etli yemek olarak tüket istersen etin yanına salata garnitür olarak. ama 1 ögünde 1 tabak fazlasını yersen artı kilo olarak görürsün. sebze ydiğinde de mutlaka aynı ögünde yediğin protein miktarı daha fazla olacak

çok sağol gerçekten teşekkür ederimm

Basiniz sagolsun.

başınız sağ olsun.. umarım en kısa sürede her şey yoluna girer...

Başın sağolsun canım. Allah teyzeciğinin mekanını cennet etsin. Kalanlara uzun ömür ve dayanma gücü versin..

Başın sağ olsun . mekanı cennet olsun .
Bozmak zorunda kaldıysan bile diyetini hemen devam et bir daha bozmamaya çalışarak. kolay gelsin

sağolun arkadaşlar..

kaldığım yerden devam ediyorum diyete.. hatta bugün tartıldım, 1 kilo daha gitmiş.. demek ki çok da fazla abartmamışım. dedim ya, unlu herhangi bir şey yiyince balon gibi şiş hissediyorum kendimi. bu noktada dukan bana çok uygun bir diyet. yeniden diyet menüme geri döner dönmez gitti şişliğim. ilkbaharda dar olmasına rağmen çok beğendiğim için aldığım gömleğin içinde dönüp durdum bugün. sonuç alabilmek çok güzel. şimdi kilo çizelgemi de güncelleyeyim; hedefime ulaşmama 9,5 kg kaldı.

Ben de halime çok üzülüyorum sorma:) Öyle egzersiz yapmak gerek haklısın. Pilatesin yararı olur mu sizce? Öyle fitness fln hiç sevmiyorum, 2 hafta gidip bırakıyorum..

tabii ki yarari olur hic merak etme hemen basla. Vaktin yoksa bile mutlaka vakit ayir. Yoksa asla erimez kalca.

Ya ama simdi moralim bozuldu benim. Hesapladim, 26 günde 5.7 kilo cok az geldi bana. :18:

canim ayda 4-5 kg cok cok normal hic moralini bozma

HayaTim inşallah dediğin gibi olur gerçi bugün bende 200 gr kadar eksi çıktı gabiz olmama rağmen evet kepek konusunda hiç düşünmemiştim sanırım kepek miktarı olabilir sorun çünkü günde 1 (bazen hiç )kola iciyorum puding ve kako daha hiç denemedim 1 buçuk aydır 3 adet meyveli yoğurt yemisliğim var sadece kepekten yaptıgım kek onuda günlere bölüyorum bazen sonraki gunün hakkindanda yiyorum ama ertesi güne kalan payım Ne kadarsa onu yiyorum. Ama dün birtane keçi boynuzu yedim valla günlük yoğurt mayaliyorum haaaaa bu arada buzdolabının yoğurt yapma bölümü var yarım kilo sutle 8 saatte yapıyor valla 11 senelik evliyim hiç yoğurt yapmayı demememiştim( cehalet iste forumda konuşulurken aklımageldi) dukan sayesinde onuda denedim ilk kez. Çok güzel yapıyor .yürüyüş bandımı da dukan sayesinde actım bide titreşimim bel kemerim var inatçı basenlerime faydası olurmu acaba ne dersiniz çok yazdım yine Telli turnamin dediği gibi 2 haftada almadık ya bunca kiloyu hemen verelim dimi yani

merhaba evperisi bilmiyordum bu özelliği ,hangi marka buzdolabı yoğurt yapabilen ?

merhaba evperisi bilmiyordum bu özelliği ,hangi marka buzdolabı yoğurt yapabilen ?
Canım buzdolabımı babam ben evlenmeden baya bı önce 1995 gibi falan aldı markası gold star benimkinin. şimdi yok böyle bir marka whirl Pool diye bı marka çıkartmış aynı marka sonradan. Gulse birsel oynuyoduya hanı reklamında ama bu yeni markada yani whirl Pool da bu özelliği olan türü varmi bilmiyorum bende çok memnunum

Canım buzdolabımı babam ben evlenmeden baya bı önce 1995 gibi falan aldı markası gold star benimkinin. şimdi yok böyle bir marka whirl Pool diye bı marka çıkartmış aynı marka sonradan. Gulse birsel oynuyoduya hanı reklamında ama bu yeni markada yani whirl Pool da bu özelliği olan türü varmi bilmiyorum bende çok memnunum

Çok güzel bir özellikmiş,iyi günlerde kullan..

Kızlar merhaba, nasılsınız?? :KK3:
Bu akşam düğün çorbası yaptım, nefis oldu. Dışarıda yediğimiz kelle paçayı aratmadı (üzerinde tereyağlı sosu eksik tabiki :KK1:) Bi deneyin kızlar, mideniz bayram etsin. :21:

güçlendirmedeyim ama kendimi haala seyirde gibi hissediyorum. dün bissürüü bişeyler yedim tabi hepsi izinli yiyeceklerimdendi ama hiç kilo almamışımm :KK9: hep böyle olur inşallah kilom sabit kalır.. vermekte almakta istemiyorum artık:KK53:

Ah biz de bir erişsek güçlendirme evresine:-)
sen bize de ilgi vermeye devam et güçlendirmedeki deneyimlerinle ilgili.
İnşallah hepimiz hedef kilomuza ulaşır güçlendirme ile de sabitleriz

neresi az bunun. ortalama haftada 1 kilo hesabından gitsene. Bence gayet iyi

Tesekkür ederim, bende haftada 1 kilo diye hesapliyorum zaten saglikli olan da o ama ilk baslarda hizli kilo veriliyor ya bende de öyle olurda stoktan hizli erime olur diye düsünmüstüm :KK53:

tabii ki yarari olur hic merak etme hemen basla. Vaktin yoksa bile mutlaka vakit ayir. Yoksa asla erimez kalca.

canim ayda 4-5 kg cok cok normal hic moralini bozma

Tesekkürler, duraklamalarda depresyona da girerim ben bu kafayla :KK53:

merhabalar kızlarrr dukan maceram açken saldırgan tokken masum ama menülerden bıkmış halde devam ediyor=) sabah akşam tartılmak tik haline gelmiş durumda fakat sabahki kilomla akşamki kilom haliyle birbirini tutmuyor sabah daha az çıkıyor sizler ne zaman tartılıyorsunuz ben sabahı mı akşamı mı takip etmeliyim?

uykusuz her geceeee :KK24:
ayaktayım kahvelerleeeee :KK24:
televizyonda çizgi filmm :KK24:
benim oğlan uyur mu böyleceeee :KK24:

Bu gidişle bestekar olacam sonunda :KK1: benim ki uyumamakta direniyor yine :emir_bebek: nerden buluyor bu enerjiyi anlamıyorum. kıpır kıpır kıpır kıpır ooofffff bu günler de geçecek değil mi :KK53: Allahtan işe başlamadım daha, yoksa;

aaaahhhhh yanmışım beeennnn :KK24:
aaaaahhhh sönmüşüm beeennn :KK24:

falan olurdum yaniiii:KK60:

merhabalar kızlarrr dukan maceram açken saldırgan tokken masum ama menülerden bıkmış halde devam ediyor=) sabah akşam tartılmak tik haline gelmiş durumda fakat sabahki kilomla akşamki kilom haliyle birbirini tutmuyor sabah daha az çıkıyor sizler ne zaman tartılıyorsunuz ben sabahı mı akşamı mı takip etmeliyim?[/QUOTE

Canım, protein günlerinden sonraki sabah tartıl, açken. Sp gününden sonra tartılma, kilon artmış gibi görünebilir. Artık bu şekilde yapsan daha iyi olur. :KK34:Düzenli takip edebilirsin böylelikle.

uykusuz her geceeee :KK24:
ayaktayım kahvelerleeeee :KK24:
televizyonda çizgi filmm :KK24:
benim oğlan uyur mu böyleceeee :KK24:

Bu gidişle bestekar olacam sonunda :KK1: benim ki uyumamakta direniyor yine :emir_bebek: nerden buluyor bu enerjiyi anlamıyorum. kıpır kıpır kıpır kıpır ooofffff bu günler de geçecek değil mi :KK53: Allahtan işe başlamadım daha, yoksa;

aaaahhhhh yanmışım beeennnn :KK24:
aaaaahhhh sönmüşüm beeennn :KK24:

falan olurdum yaniiii:KK60:

canım ya allah yardımcın olsun tatlı şikayetler ve besteler bunlar ben nişanlıyım ve şaşıcaksın ama haline imrendim ben üni son sınıftayım bitince evlenicem ya davulun sesi uzaktan hoş geliyo yada senin sesin öpüyorum çok

canım ya allah yardımcın olsun tatlı şikayetler ve besteler bunlar ben nişanlıyım ve şaşıcaksın ama haline imrendim ben üni son sınıftayım bitince evlenicem ya davulun sesi uzaktan hoş geliyo yada senin sesin öpüyorum çok

inşallah canım, darısı senin başına. Dünyanın en güzel şeyi anne olmak. :KK16:

X