Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kaanlar böreklik peynir die geçio adı ama bildiğimiz lor peyniri yağ oranı 100de 1. demin kontrol ettim panikle.. bi daha kontrol edin başka bi oran ya da marka olmasın?

canım ben kaanları görünce direkt atladım benimki sürülebilir lor peyniriymiş.................. iki koca kaşık yedim yaa ne olcak şimdi atakta yedim hem de.... bir şey olur mu sizce?

canım ben kaanları görünce direkt atladım benimki sürülebilir lor peyniriymiş.................. iki koca kaşık yedim yaa ne olcak şimdi atakta yedim hem de.... bir şey olur mu sizce?

olmaz canım allahtan fark etmişsin, yrn daha fazla yürüyüş yap, daha çok su iç.

Atak 5 gunde bitti ve sonuc 60.8den 58.6 ya yani 2.2kg sızce sonuc nasıl?Bugun seyıre basladım 5gun protein+sebze, 5gun proteın yapmayı dusunuyorum.Sıteye tekrar gırıp hesaplama yaptım toplam gun sayım 136 tanrı beni korusn:)Bir de size bir sorum olyucak..ıstedıgım kıloya ulastıgımda 3.evreye gecebılır mıyım sızce?54 gun 2.evre için cok uzun geldı bana cunku 53kıloya dustugumde guclendırme evresıne gecebılır mıyım?

Son düzenleme:

bence sonuç güzel cnm :) devamı da güzel olur inş, 5+5 dene tabi de 1+1 daha kolay gibi gelio bana tabi sen bilirsin :) testi tekrar yaptım demişsin de, ilk testine göre devam etceksini verdiğin kiloya göre yapmasaydın tekrar yanlış mı anladım yoksa ben :)

mutlu oldum o zamn:)Yok canım yenı kıloma gore degıl eskısıne gore yaptım ama farklı cıktı nedense 2.evre ıcın 54 gun bu sefer..Istedıgım kıloya geldıgımde 3.evreye gecebılır mıyım sence?

günü doldurmana gerek yok tabi ki istdiğin kiloya gelince güçlendirmeye geç, ztn dukanın sana verdiği seyir gün sayısı, yaklaşık tahmini bi rakam önce veya sonra varma durumları olabilir. inş erken geçersin :)

INVOLUCREE ordamısın ? msjına cvp yazdm hazırladım ama gönderemiorum , çünkü özel msj atabilmek için toplamda 100 msj yazmış olmam lazımmış, bnm bununla birlikte 95 olcak, 100 olsun ilk iş sana yazdığımı göndericem :)

valla bi sitede dio ki, yüksek doğal şeker içerir.. o zmn tüketemeyiz tabi, şeker içerip içermediğini ii bi bilene danışmak lazım tabi.

Son düzenleme:
motiwe olalım diye yazıyorum arkdşlaaar :)

kimbilir hepimizin hayatında neler oldu ..? sizler benimkini biliyorsunuz.. ben bilemesemde her kilo almış kişinin mutlak psikolojik tabanlı bişeyler yaşadıgını tahmin edebiliyorum..

ben her üzüntümde yemeğe sarılanlardanım lahmacun yiyip, sonra nutellayı çorba kaşıgınla kaşıklayıp,

akşam makarna sabah börek yiyenlerdenim.) ehh küçük bir fil olmakta kaçınılmaz oluyor böyle bir durumda:)

o anlık mutlu olabilmek için yediğimiz her lokma kalçalarımıza karnımıza gidiyor ve anlık mutlu olabilmek için ömürlük bir mutsuzluk hazırlıyor bu hal bize...gitgide şişiyor gitgide çirkinleşiyoruz sağlığımızın bozulması da cabası..mutsuz oldukça mutsuz ediyoruz etrafımızı, sevgilimizi, kocamızı daha çok kıskanıyor, hayatı kendimiz dahil herkese zindan ediyoruz..çünkü kendimize güvenimizi kaybediyoruz.. eşiniz sevgiliniz güzel bir kıza baktı mı çileden çıkıp onunla kavga ediyoruz..tvlarda ince zayıf kadınlara düşmanlığımız artıyor arttıkça moralimiz bozuluyor daha da çok yiyoruz çünkü beynimizde nasılsa bunu ben beceremem bunu başaramam var..benim okuduğum kitaplarda, beynimizin yarısından fazlasının olumsuz düşünceyle dolu olduğunu öğrendim yapamam, edemem, başaramam, olmayacak, etmeyecek bitecek ,gidecek gibi herşeyi kötü tarafından gören bir yapısı var beynin..ben bu savaşı kazandım sonunda...hayat kısa hepimiz ölücez..şişman toplu alaturka halimizle yaşayıp 2.ligde mi kalıcaz zayıf zinde olup 1.ligde hep istenen mi olucaz? biz mi peşlerinden koşucaz bizim mi peşimizden mi koşulacak böyle sıradan güzel ama toplu balık etli sıfatı yapıştırılarak mı? 42 bedenle ömrü hiçbirşey istediğiniz gibi olmadan tamamlayarak mı? yoksa fıstık gibi fit bir bedenle mi en gözde en sözde en güzel olarak bahsedilen şekilde mutlu olarak mı tamamlayacaksınız?...

ben bunu red ettim..ve başladım yapıcam becericem dedim aynaya çıplak bakmadım başta moralim bozuluyordu sizde bakmayın..haftada bir tartılın.. .arada bozdum mu bozdum ama bozdum diye ertesigün daha fazla yemedim tam tersine aynı ciddiyetle devam ettim..burda en çok zorlanacağınız saatler akşam yemekten sonra veya akşamüstü saat 16.00 suları.. dediğim protein bar lardan temin edin derim beni çok tok tutuyor veya light sütlü nescafe çok tok tutuyor..

bana yazın elimden geldiğince size yardımcı olmaya bakıcam..unutmayın birtek dert sizde yok ben ne üzüntüler geçirdim bir düşünürsek ne aile kurabildim sevdiğim birçok şey elimden kayıp gitti hiçbirşey yapmadım..

şişko şişko otursaydım kimse kapımı çalmazdı emin olun..ama zayıfladım tv kanalları geçen sene birbirleriyle yarıştılar ben onlarla anlaşayım diye herşey fizikten geçiyor dünya böyle...kocan bile seni bırakıp daha güzeline bakıyor öyleyse biz buna mecburuz vakit kaybetmeden yapalım bitirelim şu işi diyorum...hadi artık ertelemeyin hayatınızı yeterince ertelemediniz z mi? kaçırdığımız bir yerinden yakalayalım hayatı başlayalım yine yeniden..

canım bende hiç öyle bir ağrı olmadı, çok susama yaptı, içim yandı, ilk 2-3 gün başağrısı yaptı ama başka bi şey olmadı cnm... çok geçmiş olsun, devam ediyorsa bıraksın bence.. bol su içiyor değil mi?

ewet canım içiyor.. bugun yuruyuse gitmedi ağrıları azaldı bakalım nolcak çok tesekkr ederim...

arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım.bu diyetin 6.günündeyim 5 gün atak yaptım bugün itibariyle seyire geçtim.tüm gün iş yerinde olduğum için çok zorlanıyorum ama kararlıyım.atakta 2 kilo 200 gram verdim.başlangıç kilom:78.700 şu anda 76.500 hedef kilom 67.2 siz tablo yapmışsınız ben nasıl yapılıyor bilmiyorum anlatırsanız sevinirim...

herkese slm 5günlük atak dönemim bitti bugün seyirin ilk günü 70.1den 68.4 e düştüm bana sanki az gibi geldi herşeyi yaptım
tek bir kaçamağım oldu oda atağın sonu akşamı bir tane meyve yedim acab onu etkisi olabilrmi diye düşünüyorum herkes sank daha fazla vermiş gibi
seyir dönemimi 1\1 yapmayı düşünüyorum böyle sanki daha kolay olacak inş yeni yılda hepimiz incecik oluruz

çok teşekkür ederim ama yine olmadı öngörülen formatta değil diyor neyse benimde çizelgem olmasın bari yinede çok sağol

herkese merhaba; uzunca bir süredir yoktum. teyzemi kaybettik. cenazeydi, gelen gidendi derken başladığımdan beri ilk kez bozmak zorunda kaldım diyeti. hem de bir hafta kadar. kendime özel yemek pişirmek gibi bir fırsatım olmadı.
neyse bu hafta yeniden başladım. tartılmadım ama kıyafetlerimde bir değişiklik yok. yalnız ekmek ya da başka hamurişleri yediğimde direkt şiştiğimin ve rahatsız olduğumun farkına vardım. unlu gıdalara karşı hassasiyetim var sanırım..diyete başlar başlamaz indi şişliğim.

geçmişi okumaya çalışıyorum; ama sözkonusu iki hafta olunca zor bitirmek.
stewardess ve telli turna, hamileymişsiniz, tebrikler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…