Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Amin... Sağol canım benim. Bende 1 kilo daha vermişim sonunda yedili rakamlara indim. Şöyle bir 75 olsam çok iyi olacakda işte bakalım..

ay unutmadan ben 77.4 kiloyum, sabah ilk önce yine takıldı kilom diye üzüldüm sonra bi baktım regl olmuşum...
geçen ay 3 gün geç gelmişti bu aysa 7 gün erken geldi.....
artık 1 hafta gram oynamaz kilom

Çok iyi gidiyorsun hayatım kıskanıyorum valla yaaa. Sen şubata kesin altıları görürsün

Telli turnam günaydın;

raporumu veriyorum, kilom 72,8 :)
listeyi sabırsızlıkla bekliyoruuuuzzzz :)
hmm, bu arada yorgunluk demişsin ya , benim 2-3 arkadaşım da hamileliğin ilk 3 ayında inanılmaz halsiz yorgundu.. hasta zannettiler kendilerini haftalarca :) sanırım bu doğal bi şey...

Sağol canım benim.
Sende yap kız. İmkanın varsa ne güzel olur. Benim ablamda senin yaşında doğum yaptı.
İkizde zor olur ama yawww

içinde şeker olduğunu bilerek atak evresinde yiyorsun Bu soruyu sorabildiğine göre cevabıda biliyorsun arkaf-daşım. tabiiki yavaşlatacak.
Atakta daha bol protein yemeni tavsiye ederim özelliklede balık

kızlar aranızda troit hastalığı olan varmı ben haşimato hastasıyım yani triotim az çalışıyor bu diyetin zararı olurmu günlük protein 50 gr deniliyor zararını gören oldumu

bir gün geç oldu ama doğum günün kutlu olsun . Nice senelere zayıf ve güzel bir hanım olarak eriş. Pastanın yiyememişsin ama ödülün güzelliğin olcak

kızlar aranızda troit hastalığı olan varmı ben haşimato hastasıyım yani triotim az çalışıyor bu diyetin zararı olurmu günlük protein 50 gr deniliyor zararını gören oldumu

Troidi direkt alınmış yani hiç troid salgısı olmayan , troid için ilaç kullanan arkadaşım da yapıyor bu diyeti. O bir zara görmedi. Bir şikayette belirtmedi.
Yi,ne de doktorunuza danışın da içiniz rahat etsin

telliturna beni de listeye alır mısın acaba? 21 kasım 2011 başlangıç, 65,8le başladım bgn 61,3 üm hedefim 55. teşekkür ederim :) zahmet olcak cnm

Sebze gününü hasretle çekiyorum ama sonrası çok aşırı kilo artışı oluyor kendimden nefret ediyorum.
Abartıyormuyum ne sebze miktarını.
Aslında dukan sadece 1 tabak ye aynı yemeğin ikinci tabğını yeme demiş ama sebzeyi bulunca gözüm dönüyor. Hiç yemesem sorun yok başlayınca durmak bilmiyorum:-((

aynen bende senın gıbıyım canım sıkıldım artık tavuktan kofteden bıde sebzenın yanında da proteın olması lasım yaa keske sebze guununde tek sebze yıyebılsek ne guzel olurdu anneme aksama kabak yap dedım yogurtla yıcem ıns yeterlı gelır yanına ekstradan tavuk fln yemıcemm yogurt proteın oranını dengeler umarım.benımde kılom takıldı kaldı bıgun 77.0 bıgun 77.2 dun proteın gunumdu sabah 77.2 cıktım 76 ya bı ınemedım anlıcanız sebze gununden sonra hıc tartılmıyorum zaten ıyıce cok cıkarım dıyeee sasurdum kaldım valla tekrardan 3-4 gun atakmı yapsam napsammm _

telli turna benıde eklermısın lısteye canım belkı bıraz daha gaza gelırım
05.12.2011 başlangıç kilo 79.2
16.12.2011 şuanki kilo 77.2

dün samsuna gittik migrostan bayaaaaaa bir alışveriş yaptım,
vanilya ve limon aroması aldım, light peynir çeşidi yaptım
aklınızda olsun hindi füme de 1 alana 1 bedava kampanyası var
eşimde 3-5 gün dukan yapacak bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…