Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Krebi başlangıçta her kes yapamıyor simla blogunda adım adım vermiş tarifi. Yulaf geç piştigi için acele edersen yapış yapış bir şey oluyor. Bir de kulladığın kepeğin markası da önemli

MErhaba kizlar, yeni katilanlar hosgeldiniz, saglikli zayiflamalar

Keske dün bildiri günü olsaydi 81.7 cikmistim, bugün 82.0 kilom. Sanirim bugün 22. günüm ve toplam 5 kiloya elveda dedim.

telli-turnaaaam hayırlı olsun...tebrikler...ben 5+5 e başladım.tartılmadım bugün o yüzden.ama en son 61.200 düm canım...ya ben de tam yumurtlama döneminde korunmadım:))aslında bebek istiyoruz ama ben mart,nisan gibi hamile kalmayı planlıyodum hem de zayıflığın tadına varmak istiyorum.stresteyim şimdi...ama yeni hamilelere mutlu güzel bebişler..

yağ oranının yuksek oldugunu bilmiyordum ( içindekilerde üzerinde yazmıyordu ( light meyweli yogurt hiiç bulamadm bidaha yemiyim en iyisi.. çok tesekkr ederim

merhaba iremcim tam benm kilomdasın suanda benmde boyum 1.75 67 kiloyla baŞLADIM Şuan atak ın 4.gunu ve adet oldum 64 kiloyum.. hadi inş veririz kiloları

Telli turnam, güzel anne adayı, hamilelik nasıl gidiyor bakalım?? Yapıyon mu dediğimi hıııı
Sabahtan beri dışarıdaydım, laptopum yanımdaydı, bi ara fırsatını buldum girdim foruma ama güncel kilomu yazamadan internetim koptu (bir iki tane özel mesaj okudum, yanıma kaldı)
Benim bu günkü kilom 63.9 canım, bu hafta vere vere 500 gr. vermişim. Buna da şükür. Darısı gelecek haftanın başına. öpüyorum seni çookkk

Merhaba kizlar

evde yagsiz peynir ve yogurt yapanlardan tarif alabilir miyim? Bir kac yerde gördüm ama ölcü mü yoktu neden yapmadim hatirlamiyorum

Ben yoğurdumu yoğurt makinesinde mayalıyorum. Bir litre sütle bir kaşık yoğurdu karıştırıp kaba boşaltıyorum ve makineyi 8 saate ayarlıyorum. iki tane yapıyorum, 8 saat sonra muhteşem yoğurtlarım oluyor, meyvelisini de yapıyorum,

kitap şimdi elime geçti hemen başlıyorum okumaya :)))çok mutluyum inşallah başarırım

Gerçekten inanırsan kesinlikle başaracaksın canım, hiç şüphen olmasın!

yağ oranının yuksek oldugunu bilmiyordum ( içindekilerde üzerinde yazmıyordu ( light meyweli yogurt hiiç bulamadm bidaha yemiyim en iyisi.. çok tesekkr ederim

Canım, ben arada kayısılı yiyiyorum, kabızlığa çare olsun diye. İyi geliyor ama öyle sık sık tüketmiyorum tabiki, zor durumda kaldığımda yiyiyorum. Üzerine dıkkatle bakarsan yazıyor oranları, 4 lü paket olduğu için sadece paketin birinde yazıyor.
Light meyveli yoğurtlar büyük marketlerde var canım. Ben alıyordum önceden, şimdi kendim yapıyorum.

merhaba canım dukancılaar yrn seyir donemine geçiyorummmmm :) şimdi bn kitabıda okudum burda zayıflyan arkdşlarımdan öneriler istiyorum.. salatalım domates marul fln sp gunumde yiyebiliomuyum? bide sanki bişey okumuştum o gun sadece 1 ogunde 1 çeşit mi sebze war yardımcı oluuun nolursunuzzz :) bu arada 67 dim 4 gunluk dukan ve regl oldum 64üm :)

çook tesekkr ederim canımmm :) regl olunca dayanamdm en masumu bu geldi :)

Hedefine ulaşman dileğiyle, hoş geldin aramıza. Ben dışarı çıkarken yanıma krep yapıp alıyorum ki ne yemeği bulursam bulayım mutlaka kepeğimi tüketiyorum yanında ve bu da daha tok hissetmemi sağlıyor. Bu diyette duraklamalar kaçınılmaz. kilo veremediğini gördüğünde moralin bozulabilir bu durumla karşılaşırsan sakın diyetini bozma aynen devam et, herşeyin yoluna girdiğini göreceksin o zaman. Hele bi atak dönemini atlat, arada uygun tatlılardan yersin canım, ben tatlının eksikliğini hiç yaşamadım açıkçası. Sana diyetinde başarılar diliyorum

Dukan sebzeyi abartmayın diyor. 1 ögün 1 tabak. ister yemek yap ister salata olarak ye. ama yanında mutlaka proteinde olsun. sadece sebze yok

Seyir döneminde daha rahat edersin. Salatalık, domates, marul, roka vs. sp gününde yiyebilirsin, Ben genelde akşam yemeğinin yanında sebze tüketiyorum, kitapta bir öğünde sebze yiyin ve öğününüz protein ağırlıklı olsun diyor. Bunu göz önüne alarak sp gününü uygula. Bana soracak olursan ben sabah kahvaltısında da domates, salatalık yiyiyorum, bazen öğlen yemeğinde de yoğurtlu sebze yemeği yiyiyorum ama bazen. Akşam yemeğinde de proteinimin yanında mutlaka sebze oluyor. Yani açıkçası azar azar her öğünde yemiş oluyorum. Napiyim ama sebzesiz de olmuyor ki...

telli turna yrnki kilo cetveline bende gireyim belki dha motive olurum yaaaaaaa..başlangıç tarihim 9 aralık cuma 84.700 bugünkü kilo 81. 500 hedef kilo 58 la la la la laaaaaaaaaaa la lala

Dukan sebzeyi abartmayın diyor. 1 ögün 1 tabak. ister yemek yap ister salata olarak ye. ama yanında mutlaka proteinde olsun. sadece sebze yok

çoook tesekkr ederimmmm :) inş uymaya çalışıcam

bende cetwele girmek istiyorum başlangıç tarihim 12 aralık 2011 başlangıç kilom 67
bugun şimdiki kilom 64.5 :) artıı regl hahah

çok mutsuzum, zorunlu bir aile kutlaması yemeğinde bozmak zorunda kaldım, üzüle üzüle yedim ama kırmamam gerekti, ya kilo alıcam ya da duraklıycak gerçekten çöktüm

3.gunum de bıtmıs bulunmakta oglen 100gr hındı etıyle yagsız yogurt arada 150gr lıght meyvelı yogurtla yulaf kepegı karıstırdım aksam da 2 salam ve 2 yumurtayla omlet yaptım:)sıze bı sorum var kızlar meyvelı yogurdum lıght yanı 0 yağlı ama ıcındekı seker oranı yuksek gıbı atak evresındeyım kılo vermemde engel yaratr mı? 3gundur tartılmadım moralım bozulmasın dıye ama vermıyorum gıbı bıraz canım sıkkın

selam hanimlar bugun benim dogum gunum ve misafir agarlamaktan sabahtan simdiye kadar zamanim olmadi bildirimi yapim bari firsat bulmusken
bugun 60.1 ciktim
ben bi kac gun pudding falan yememe ragmen bugun dogum gunu pastamida yemedim
seneye bunun acisini cikartmak uzere bu durumuda erteledim
azmime kendim bile hayran kaldim diye bilirim yani

merhaba dukan kardeşliği
geçen yaza doğru kilolarımdan artık rahatsız olmaya başladığımda netten diyetleri araştırırken dukan diyetini duydum.
normalde kilolu bir insan değilim ama geçen sene öğrencilikten mesleğe geçişte hızlı kilo artışım oldu.ortalama 6 kilo civarı aldım.buradaki yorumları okyunca denemekten ne kaybedebilirsin ki diye düşündüm.arkadaşıma hem kitabı hem de yulaf kepeğini buldurdum.kitabı okudum.genel hatlarını anladım.diyete başladım.ben normalde bir kilo alsam o fazlalığı vermeye çalıştığımda veremem.versem de çok uzun sürer.bir hafta olmadan 2 kilo verdim.arada 3-4 günlük ataklar halinde uyguladım.hiçbir zaman tam uygulayamadım.mesela herzaman domates ve salatalık yedim.bazen nesguik yedim.çiolata ihtiyacımı bastırsın diye.ama uzun süre ekmek,pirinç,blgur,bakliyat yemedim.her 3-4 günlük dikkatli beslenmelerim de 1 kilo verdim.....1 kilo veriyordum sonra tahılın içinde olmadığı sebze ve süt,yoğurt ağırlıklı besleniyordum......2 ayda 6 kilo gittiki.çok istikrarsız dukancı olmama rağmen.çok memnun kaldım.şimdi tartıda bir kilo fazla çıktığımda 2 gün kendime dikkat ediyorum hoopp aynı kilodayım.bana dukanın tek bir eksisi oldu.saçlarım döküldü.çünki uzun süreli protein diyelerinde karaciğer yoruluyormuş.benden size nacizane tavsiye katı dukancı olmayın.ben katı formülleri hiç uygulamadım ama önerilen besinler ağırlıklı beslendiim için kilo verdim.umarım hepiniz daha sağlıklı,mutlu ve zayıf olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…