Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

teşekkur edıyorum cnm sagol
perş kadar tartılmayacagım bır tartılmada daha 100 gr alırsam bırakacagım bu gıdısle motıve olmam lazım
azıcık versem ...

yanlız 2/0 ile çok uzun sürede veriliyormuşkilo bende buhafta 5/5 yapıp haftaya da 1/1 ile devam etmek istiyorum . 2/0 karşıdan bakınca kolay geliyo ama kilo vermedikten sonra diet psikolojisine girmeye değmez ...zaten atak bitince insan iyice adapte oluyor artık zor da gelmiyor özelikle de sebze günleri rahatlıyorsun

ayy whitebird sana hayranım ya ne gusel kilo verdin şu kilo çizelgen ilerledikçe bn nedense mutlu oluyroummm :) ne kdr sure oldu vereli bn başladıgından beri takipteyim gerçide :) ayy darısı benm başımaaaa

ne güzel moral verdin teşekkürler. Çok hızlı kilo verenlerden olmasam da gram gram iniyorum. Daha yol uzun.
22 gün oldu.
Elbette sen de veriyorsundur. Gerçi bilmiyorum kilonu ne kadar verdiğini kilo çizelgesi oluşturmamışsın. Siz gençler daha hızlı rahat kilo vereceksinizdir nasılsa

teşekkur edıyorum cnm sagol
perş kadar tartılmayacagım bır tartılmada daha 100 gr alırsam bırakacagım bu gıdısle motıve olmam lazım
azıcık versem ...

Kurallara tam olarak uyuyor musun. Kurallara uyduktan sonra vermemen nerede ise imkansız. Kitabı alıp tam okudun mu?

ben daha yeni uye oldugum için genç oldugumu nasıl anladınız diye afalladım :)) boyle arkdşım gibi hitap ettim ama çözdum tıklayınca bilgiler çıkıyormuş :) bn daha başlamadm bu hafta dısarıda dawetlerde koşturup durucağım için ee bide okulum war.. haftaya baslıyayım diyorum.. dukanın sitesinde çözdum testi fakat diyet yapma çıktı bana halbuki okdrda zayıf değilim boyum uzun... seyiri kac gun yapmalıyım o zaman 4gun dusunuyorum

Kurallara tam olarak uyuyor musun. Kurallara uyduktan sonra vermemen nerede ise imkansız. Kitabı alıp tam okudun mu?

İLK OLARAK KİTABI ALDIM OKUDUM DAHA TAM BITIREMEDIM
HEMEN BAŞLADIM
sabah 2 yumurta şekersiz çay lıgt peynır
öglen tavuk yada balık
akşam yıne et tavuk balık yanında 1.5 kasık yulaf kepegı katılmıs yogurt
ve gun boyunca 5i bir yerde çayı..yeşil çey...normal çay..bır fıncan orta kahve...3 lt yakın su içiyorum
bunun harıcınde yapılacak bişey varmı

Bence gayet güzel tuzuda azaltırsan, çaylarda şekersizse son derece uygun. Seyir evresine geçince de en az yarım saat yürüsen atakta en az 2 kilo vereceksin merak etme. Kolay gelsin diyetin

öğlen yemeğini atlamışsın. hiç bir ögünü atlamayacak ve acıkmasan bile zamanındat eksi yiyeceksin ki bu diyet etkili olsun

Bence gayet güzel tuzuda azaltırsan, çaylarda şekersizse son derece uygun. Seyir evresine geçince de en az yarım saat yürüsen atakta en az 2 kilo vereceksin merak etme. Kolay gelsin diyetin

Sevgili arkadaşım ilgin ve motive edici mesajların için teşekkur edıyorum
şekeri bıraktım uzun zamandır caylar sekersız...tuzuda azalttım umarım gıdecek bu kılolar

öğlen yemeğini atlamışsın. hiç bir ögünü atlamayacak ve acıkmasan bile zamanındat eksi yiyeceksin ki bu diyet etkili olsun

çok teşekkürler uyarın için. öğlen sadece yoğurt yesek de yeter mi mesela?ben acıktıkça yemek yiyeceğiz sanmıştım. 2/0 yapınca seyir dönemini ne kadar zamanda veririz ki?bana site 4 kiloyu 1 aya yakın zamanda vereceğimi söylüyo.

aranıza yeni katıldım kızlar,light peynir aldım yörsanın. peynir baya bi tuzlu,bugün başladım atak evresine 65den 55e düşmem gerekiyo

yörsanın yağ oranı yüksek sayılır. %2 ve altındaki yağ oranları bize uygun. yörsan ve bahçıvanı denedim ancak en çok bimden aldığım aknaz marka light peynirden memnun kaldım. hem de yağ oranı %2,5 ve en uygunu oran olarak. yine bimin lor peyniri de%1 ile bize uygun. denemenizi öneririm.

Sitenin uyarısı doğrudur. sanırım ben normal atak ve seyirle 3 haftada verdim 4 kiloyu sana 1 hafta fazla dan süre vermil sadece 2 gün protein yapacaksın diye

Kocaya yapilan yemeklerin tadina bakmak caiz mi hocalarim?
sabah sabah gülürdün beni. Bak diimizde bile oruçlu ağızla da yemeğin tuzu kontrol edilebildiğine göre tadına bak da nefis oldu diye oturup yeme yeter)

Ben de dün akşam yaramazlık yaptım. dün protein günümdü akşam yemeğimide normal yedim . Bugün içinde geceden sebze günüme kerevizimi yapıp bırakayım dedim.
Gece yapmadan sadece tadına bakayım derken ayakta ve tencereden bir tencere kerevizi yedim. dünü sebze günü yaptığına göre herhalde bugünü protein günüm yapsam iyi olacak. Tabii kilo da verememiş oldum

Günaydın arkadaslar
3 günün sonında magnezı calcıne yardımıyle wc olayını hallettım şükürler olsun..
ve 97 ile basladıgım kilom 3 gunde 97.700 olmustu cok üzülüyordum
wc sonrası aç karnına tartıldım 96.600 demekkı wc olayı cok etkılıyormus
kabızlıga çare bulmak lazım acılen
sizler nasılsınız?

Sabah tartıldımkine perşembeden bu güne tam tamına -1,10 kilo gitmiş. Çooook süper bişey oldu benim için. Sanırım perşembeye kadar 1,5 olur bu anca. Keşke daha çok olsa.

Çok şükür 80 gördüm sekizli rakamlara veda etmek için az kaldı

Kızlar günaydın , telli turnacım süpersin kilocuklar gidiyor benim hala aynı 1 artı 1 eksi 2 haftayı tamamladım galiba atak yapıp toparlamam lazım bende yarından itibaren atak yapayım diyorum 22 aralık da dukan amca bana 57.700 olursun demişti şimdi yüzünü kara çıkarmamak lazım değil mi? sevgiler hepinize ....:)

arkadaşlar ben sitede yazandan daha hızlı kilo veriyorum. bu beni tabii ki daha bi mutlu ediyo ma siz tecrübelisiniz dye orayım dedim. herangi bir şeyi yanlış yaptığımdan fala değildir değil mi?

arkadaşlar ben sitede yazandan daha hızlı kilo veriyorum. bu beni tabii ki daha bi mutlu ediyo ma siz tecrübelisiniz dye orayım dedim. herangi bir şeyi yanlış yaptığımdan fala değildir değil mi?

Canım sen siteye bakma. O tahmini rakam veriyor. Ayrıca yeni başladın sanırım ilk ay çok hızlı vermen normal. Bende ilk ay10 kilo civarında vermiştim hatta Dukan şubat dedi ama ben aralığa tamamımdır diyordum. Ama şimdi düşününce şubatı geçtim mart olsa yeterdi bana..

Umarım keyifler yerindedir
Akşam yemeği için tavuklu bamya yapmayı düşünüyorum, yapan var mı?? Bu diyette yenilebilir mi bamya acaba??:44: Canım çok istiyooo... Banane banane yapıcam işte

oooo telli turnam kim tutar seni
Sen bu gidişlen önümüzdeki haftaya 7 lere inersin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…