Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Eklerim hemen bi tanem ama sen ortalarda olmayına dedim bu kız bırakacak heralde. Olur eklerim tabi

Arkadaşlar merhaba;
Uzun zamandır forumu takip etmeme rağmen yeni üye olabildim :) Geçen hafta başlığa göz attım ve bu diyeti yapmaya karar verdim ...Dün alışverişimi yapıp bugün startı verdim bile :) Umarım hep beraber birbirimize destek olarak vermemiz gereken kiloları veririz. Bu sabah itibariyle 79.2 kilo ile başladım bu diyete.Hedefim şuan için en azından 68 kiloya inmek.Yani 6 lı rakamları görürsem çok mutlu olucam.Ben atak dönemini biraz fazla yapmak istiyorum 7 gün yapsam nasıl olur sizce? Bu arada az öncede ilk dukan diyeti kahvaltımı yapmış bulunmaktayım.1.5 kasık yulaf kepegı 1 yumurta 1 cay brdağı kadar lıght süt ile bi krep yaptım onu yedm.Biraz zor oldu ama bitirdimm.Yanındada yeşil çayımı içtimmm.Öğlene ızgara tavuk yemeyi düşünüyorum.Daha çok yeniyim tecrübelerinizde yararlanmak istiyorumm...Şimdiden hepinize tşk ediyorum

Dr. dukanın sitesine girip 11 soruyu cevapladığımda bana 12/12/2011 tarihinde seyir evresine geçmem gerektiğini söyledi ama benim tartıdaki kilom yarın yada öbür gün hedeflenen seviyede olacak ben şimdi ataklamı devam edeyim yoksa seyir evresiylemi

Canım sana hangi tarih verdiyse ona kadar yap. Verdiği gün kadar devam et ve seyire geç. Var onunda bir sebebi muhakkak. Tartı seni yanıltabilir.

Kızlar, deprem oldu burda (izmir) İnternetten baktım şimdi 3.0 mış Ege denizi dikili diyor. Allah korusun hepimizi. Benim ev bayaa bi sallandı, beşik gibi resmen. Mutfaktan şangır şungur sesler geldi. Koltuk gitti geldi. Yüksekteyim ben bayaa ondan galiba. Sanırım ev raylı sistem olduğu için hafif bile olsa beşik gibi yaylanıyor.

Annemler de bana yakın sayılır, onları aradım hissetmemişler bile. Belki de ben denizin dibindeyim ondan bu kadar sallanmıştır.:44:

Annemler de bana yakın sayılır, onları aradım hissetmemişler bile. Belki de ben denizin dibindeyim ondan bu kadar sallanmıştır.:44:

Çok geçmiş olsun 3.0 büyük deprem sınıfına girmez ama seni huzursuz etmeye yetmiş. Bu tarz küçük depremler ege de hep vardır zaten.
Tekrar geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun canım.

5,1 miş canım. geçmiş olsun

merhaba dukancı arakadaslar.ben dukanın atak evresini 6 gün yaptım ve 4,5 kilo verdim. ama sonra ishal bulantıdan kesmek zorunda AKLDIM. ETTEN ÖYLE İĞRENDİMKİ 5GÜN 5 KİLO DİYETİNE BASLADIM. 9GÜNDE 4900VERDİM. ŞİMDİ DİYORUMKİ DUKANIN 5 GÜN ATAGINI YİNE YAPIP SONRA YİNE 5 GÜN 5 KİLOYA DEVAM ETSEM NASIL OLUR ACEP. BANA BİR FİKİR VEREBİLİRMİSİNİZ. YADA BENİM GİBİ OLAN VARMI

cok gecmis olsun, allah korusun buyuk felaketlerden hapimizi

kızlar galiba kabızlık bende de başladı... yulaf kepeğimi yiyorum, gojiberry yiyorum ama sonuc yok.. gerçi daha 2 gün oldu, bugünden umutluyum :)

Canim önlemlerini al, geciktirdikce basina is alirsin. Bende yara-catlak olustu kabizlik yüzünden simdi nasil atlarabilirim diye ugrasiyorum. Dahada ilerlemeden yoksa sonu hemoreid olacak

Desendesen cok gecmis olsun.

Ben dün bahsettigim gibi tuzlu yemekten bugün neredeyse sismis bir haldeyim 1 kilo farkeder mi tuzludan onu da bilmiyorum

Herkese iyi bir haftalar dilerim, saglikli zayiflamalar

bugün korka korka tartıldım ve 9 günlük seyirde 1.1 gitmiş, korktuğum başıma gelmedi çok mutluyum :)

Merhaba arkadaslar ben ayın 3 ünde basladım dıyete bugun tartıldım...97 ıle baslamıstım 97.7 çıktım çöktüm resmen bu nasıl olur ben kılo gıtmıstır derken almısım
herşeyıde uyguluyorum..Nerde hata yaptım acaba

Peki Fisun iki seferde de tartılırken aynı şartlar ile mi tartıldın..

Aç-tok
Wc çıktın çıkmadın
Tuzlu yedin - yemedin özellikle turşu
bak bunlar bende +1,5 bile gösteriyor bazen.
Sadece büyük tuvalete çıkmamak bile büyük fark atıyor.

aranıza yeni katıldım kızlar,light peynir aldım yörsanın. peynir baya bi tuzlu,bugün başladım atak evresine 65den 55e düşmem gerekiyo

Çok geçmiş olsun 3.0 büyük deprem sınıfına girmez ama seni huzursuz etmeye yetmiş. Bu tarz küçük depremler ege de hep vardır zaten.
Tekrar geçmiş olsun.

Teşekkür ederim. Yanlış bakmışım 5.1 miş canım depremin şiddeti yani hissettiğim kadar varmış.

Bu gün öğlen yemek getirmemiştim dışardan tavuk şiş söyledim. Öyle bir yedim ki acayip şiştim. bu diyetide bu yüzden daha çok seviyorum. Vicdan azabı olmadan, acaba demeden yiyebilmek..

Sadece ayranım light değildi o kadarda olsun dedim yani napim

15 gün sonra düğün var bari 78 falan olsam Olurmukine acaba

Nes nerdesin kız sen söyle çabuk kaç çıktın. Seni takip ediyorum ben genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…