Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Herkese ii akşamlar bu sitede belki en çok sizlananlardan biride bendim gitmiyo su kilolar diye ama geriye dönüp baktığımda birde gordumki 1 ayda gidivermis 4 kilo. Bu hafta 66 buçuk hatta bazen 67 nin bile üstüne çıktığım oldu ama bugün sabah tam 65.200 ile güne başladım ve bir ay sonunda ekmeksiz sekersiz ve o vazgeçilmezim olan tatlı ve cikolatasiz yasamaya alışmisim. hem tokum hem kilo veriyorum ve dedim ki kendi kendime" ben nekadar iradeli biriymisim meger." sanki orucluyken nasıl yemekle ilgili bir istegi olmuyosa insanın tamamen alıştıktan sonra öyle birsey bu dukan. Okadar çeşitli pastaların olduğu gunlerde bile kendi kepekli kurabiyemle güne gidecek kadar asmisim kendimi

Yani kısacası Telli turnam ben bugün 65.200 kg um

10 gündür filan yapıyorum ben de.tartıyı geç aldıgım için tam olarak kaçla basladım bilmiyorum ama aldıktan sonrası 2 kg verdim.kabızlık sorunu evet var.kepeği kullanıp su içmekten baska çok birşey yapmıyorum o konuda.soda içeyim bari,yazmıssınız.goji beri internetten alcam sanırım.diyeti bozmadım şaşıyorum kendime.

çok saol cnm, ben de şimdi yiyim 10-15 tane.. umarım iyi gelir...

kızlar doktor tavsiyesiyle bu diyete başlayan var mı? tamam yazanda bir doktor ama bana çok sağlıksız geldi.ben diyetisyenle zayıflamaya calışıyorum duyunca hızlı kilo verdirmesi cazip geliyor ama sonrasını merak ediyorum açıkcası...

Kitabı aldım bu gece okumaya baslayacagım umarım becerebılırım

merhaba, bendeki son durum 78,5..
yavaşladı kilo vermem. ama bu kadar zamanda bu kiloya ulaşmış olmam bile bir mucize..
hedefimin yarısını gerçekleştirdim. darısı kalan 10 kiloya ..

Ben diyete 2,5 ay önce başladım. Zaten vermem gerekenden 3 kilo daha fazla vermiştim. Bu ara 1 kilo aldım. Onu da haftada 2 gün saf protein ile dengeliyorum. Ara günlerde istediğimi yiyorum valla. Ama bence sen en az 2 ay ara günlerde herşeyi ye ama abrtmadan, dikkatlice. Bence çok rahat yapacaksın

Bu arada benim arkadaşı m bütün kuralları gayet katı uygulayarak 3 ayda 20 kiloya yakın verdi. Şu an güçlendirme evresine geçti. O da önerilenden fazla kilo verdi. Neden daha fazla verdik bilemiyorum. Onun da 1,5-2 hafta kadar duraklama dönemi olmuştu. Şimdi güçlendirme de umarım bu evrede daha fazla kilo vermez. İğne ipliğe döndü :)

aaaa ne güzel keşke bizde istemeden kilo versek..ah ah nerde o günler.gerçi benim bana olmayan kıyafetlerim olmaya başladı bu bile büyük mutluluk.ama durmak yok yola devam...çünkü bi kaç ay sonra bebiş düşünüyoruz,ne kadar verirsem o kadar iyi olur sonrası için.ben de çok da spor yapmadan 39 günde 6,5 kilo verdim..inşallah daha hızlı verebilirim...

Evet kitabini oku ve sürekli gittigin doktorunla da konus, bakalim o ne diyecek. En iyisini o söyler :)

Çabuk söyle mavi hap mı kırmızı hap mı. Mavisi protein kırmızısı sebze. yada c şıkkı hepsi
ilahi telli turnammm, bugünlük c şıkkı olsun en iyiisi
akşam yoğurtlu brokoli salatası ve tavuk baget yaptım, gayet doyurucu oldu,
yalnız sabahtan beri midem bulanıyor hatta birkaç kezde çıkarttım, nedendir anlamadım, bidaha kahvaltıdan sonra vitamin içmiycem sanırım ilaç kuvvetli geliyor sabah kahvaltısı hafif kalıyor oda mideme dokunuyor, kısaca pek keyfim yoktu yani bugün ((
ah şu uyku sevmez oğlum yatsada bende uyusam

bunların olmaması için vitamin tableti kullanıyoruz zaten. Pharmaton benim kullandığım.

bende ilk başta pharmaton kullanıyordum zaten evde vardı ekstradan almamıştım yani
sonra bacaklarımda kramp olmaya başladı, azcık araştırınca içinde potasyum olmadığını öğrendim, vücudun sodyum-potasyum dengesi bozulduğu zamanda kramp olmaya başlıyormuş, daha sonra hem potasyum içeren hemde reçeteye yazılan one a day maksimumu kullanmaya başladımm, potasyum en çok muzda var ve malum yiyemiyoruz birde türk kahvesinde çok varmış, hergün mutlaka içiyorum o yüzden, tek kram olmasında gecenin bir vakti ((((

goji berry almak istiyorum da kapsul olarakmi kullaniliyor o yoksa baska cesitleridemi var :)))
bende hergun kegei yiyorum bayanlar ona ragmen kabizlik cekiyorum ama onunda duzelecegine inaniyorum
yarin sabah herseyden once ac karnina bende soda icicem bakalim yarari olacakmi birde cay deniycem dogadandi galiba yanilmiyorsam onuda yarin alirim insallah
bugun brokoli ve karni bahar haslayip yedim birde tavuk
oyle sistimki inanamazsiniz hala sisikinlik var patliycam sanki
cokmu yedim derseniz hayir ama doyana kadar yedim fazla fazla yemedim
sanirim kabizliklada alakali bi durum
yarin sabah sorunlardan arinmis olarak uyanmak istiyorum

Sabah ilk açılışı ben yapayım.

Güçlendirmede 2.günüm ve sabah inanamadım tartıya çünkü - 1 Kg daha gitmiş. Halbuki güçlendirmede alırım diye çok korkuyodum. Sanki beni motive etmek için vücüdum süpriz yaptı. Mutluluğumu sizlerle de paylaşmak istedim. ( Bu arada ekmek yemeyi özlemişim gerçekten tabi tam tahıllı 2 dilim yedim.)
Hepinize tartıda bol eksili günler diliyorum.

eşimde 25 gundur guclendirmede. o da 1 kilo verdi toplamda. 2 dilim ekmek ve 1 meyve yemeyi ihmal etme sakın. daha faazla düşüş yaşamasın alışsın vucudun aynı kiloya. hadi darısı hepimizee:)

eşimde 25 gundur guclendirmede. o da 1 kilo verdi toplamda. 2 dilim ekmek ve 1 meyve yemeyi ihmal etme sakın. daha faazla düşüş yaşamasın alışsın vucudun aynı kiloya. hadi darısı hepimizee:)

Ben güçlendirmeyi 70 gün yapıcam. Bakalım neler olucak. Burdan sizleri de bilgilendiririm.
İnşallah istediğin kiloya en kısa zamanda ulaşırsın.
Senin ne kadar kilon kaldı vermen gereken?

Ben güçlendirmeyi 70 gün yapıcam. Bakalım neler olucak. Burdan sizleri de bilgilendiririm.
İnşallah istediğin kiloya en kısa zamanda ulaşırsın.
Senin ne kadar kilon kaldı vermen gereken?

6,5 kilom kaldı. regl dönemindeyim şişkinlik var sanırım birkaç gundur 66,5 kilodayım:)

ben hiç kabızlık yaşamadım çok şükür olumsuz bir durum hiç olmadı 19 kasımda başlamıştım
başladıktan 1 hafta sonra vitaminde kullanmaya başladım centrıum kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…