Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Amin canım inşaAllah. Bakalım geçmezse gitmeyi düşünüyorum. Görünmeyen yerdeler ya çokda kasmıyorum

Sende maşaAllah iyi veriyon kızzz.

Kabızlık bende de var napalım kilolar insinde çayla mayla halletcez artıkın.

Dukan birde şu kabızlığa çözüm bulabilseymiş herhalde kusursuz bir diyet olacakmış, ne dersiniz??

ben hala aynı kilodayım spor yapamıyorum ondan bugünden itibaren başlıyım leslie ye haftaya perşembe ne olacak 69 u bi görsem gerisi gelecek araştırmalarıma göre bu dukan birbuçuk aydan sonra etkisini gösteriyormuş ha gayret hepimiz zayıflıycaz

Dukan birde şu kabızlığa çözüm bulabilseymiş herhalde kusursuz bir diyet olacakmış, ne dersiniz??

ben diyet yapalı 18 gün oldu daha kabızlık sorunu yaşamadım ama
aslında uyarmış o konuda da
sabah akşam goji berry ve kepek hakkını gece yatmadan kullanırsan sorun çıkmıyor. Bazen de acı küçük biber turşusundan yemek den önce aç karnına 2 tane yersen de bir arkadaşımızında yaşamış olduğu gibi ishal bile oluyorsun

Öğlen yemek yiyemedim diyete uygun bişeyler bulamadım çalışırken çok zor oluyor uygun bişeyler bulmak
köfte yesem içnde ekmek oluyor , tavuk yesem yaglı ne yiyeceğimi bilemiyorum
bugün kepekli grissini aldım(( kahvaltımda da öğle yemeğimde de toplam 3 adet grissini yedim sabahtan beri başka
hiçbir şey yemedim buda diyeti etkiler mi yani bişey yememek

bende o konudan muzdaribim canim simdi bir bardak salgam suyu iciyorum genelde yardimci oluyor bu sanada tavsiye ederim
artik evde salgam suyu bulundurur oldum yani baktim ki 3 gun bisey yok 4 gun artik salgam suyu iciyorum

ben şuanda diyette değilim ama en kısa zamanda bende başlayacam ama eski ve deneyimli bir dukancı olarak sana bir önerim var bende bu sorunları çok çektim hatta acillik bile oldum.sen şalgam demişsin şimdi bu diyet zaten böbrekleri zorluyor eee şalgamda böbrek zorlayıcı birşey ve şalgam tuzlu bence bu diyetin işleyişini değiştirir.onun yerine doğuş form çayını deneyin ben çareyi onda buldum sadce bir tavsiye.

beni takip ediyorsan biliyorsundur ben eski dukancıyım bi kere grisini yasak.ben ne zaman yediysem bir tane bile değil çeyrek yinede o gün kilo vermemi etkiledi.bence senin en iyi yapacağın şey dışardan yemek zorunda kalırsan tavuk yemen tüm tavuk al derisini soy at ve ye.ben çok yaptım çünkü.sen yinede dene aradaki farkı göreceksin.ve ben ne zaman genelde tavuk tüketiyordum tavuğu çok yesem o gün daha çok veriyordum.

Bende söylemeye karar verdim motive olmak için...
Boyum 1.75 ilk kilom 64 hedefim 55 şimdiki ise 62 :)

biliyorum yasak mecbur kaldım zaten acaip vicdan yapmış durumdayım kilo almışmıyımdır acaba

kızlar verdiğiniz cevaplara çok teşekkür ederim...benim kabızlık en büyük korkulu rüyam o yüzden sanırım bu diyeti yapamıycam çnkü bnm bağırsağımda zaten yırtık var bu kabızlıklar yüzünden ve ben kabız olunca bunalıma giriorum yerlerde sürünüorum...

yine akşam oluyor ve yine ne pişirsem derdi başladı....
şöyle bir hap olsa sabah öğle akşam yutuversekte ne yapçam derdinden kurtulsak

Dikkat edersen kabızlık çekmeye bilirsin, ben 18 gündür dukan yapıyorum ama kabız olmadım

ipo benimde kabizliga yatkin bir bünyem var. Daha da önce de kabiz olurdum ama kisa sürerdi sanirim bu kez onun icin üstünde durmadim ama büyük hata ettim. Saniyorum 5-6 gündür kabizlik cekiyorum, 2 gündür de inanilmaz agrilar yasadim tuvalete her girdigimde yarim saat bekler oldum neredeyse. Dahasi bagirsagimda mi yirtik var yoksa yara mi oldu bilmiyorum bir miktar kanamamda oldu. Bugün artik kücük tuvaletimi bile yapamaz hale geldim, saat 3 te artik dayanamiyorum diyip isten cikip eczaneye kostum ilac aldim. Simdi daha iyiyim. Kabizlik icin aldigim tek önlem activia nin yogurdu oldu ise yaramadi. Goji berry kullanmadim, yulaf kepegini düzenli genelde aksam kullaniyorum ama yine de ise yaramadi, yesil cay disinda cay icmedim, her aksam 1 bardak cola ictim ki zaten kabizlik yapar o da.

Zayiflamak istiyorsan Dukan diyeti ac birakmadan hizli bir sekilde zayiflatiyor. Eger zayiflamayi kafana koyduysan bu diyeti yap derim. Doktor kontrolünde yaparsan daha da saglikli olur, en azindan ayda 1 kan tahlili yaptirarak degerlerinde degisiklik var mi diye baktirabilirsin. Ve en önemlisi kabizlik icin kesinlikle önlem al. Her sabah ac karina 1 soda ic, goji berry al sabahlari tüket, yogurt zaten sürekli tüketecegimizden dolayi sindirimi kolaylastiran özel üretim yogurtlardan kullan. Yulaf kepegini ihmal ve bir de ne olur ne olmaz diye doktoruna danisarak kabizlik icin toz yada hap al. Ben de süründüm inan ama diyetten vazgecmeyi düsünmüyorum, ben hata ettim her hangi bir önlem almadim, önemsemedim bu hale geldim. Önlemlerini alirsan sorunsuz zayiflarsin. Gözün korkmasin :)

Son düzenleme:
Bayanlar selam:)

Ben de sınavlarım bittikten sonra Dukan Diyeti'ni uygulamak istiyorum. Merak ediyorum, kabızlık ve ağız kokusu dışında bu diyetin yan etkileri var mıdır? Örneğin saç dökülmesi yapar mı? Ya da C vitamini eksikliğinden bağışıklığı düşürür mü vs?

Kilolardan kurtulalım diye de saç ve cilt güzelliğimizden olmayalım değil mi?=)

banada zaten doktorum kabızlık için bir toz vermişti magnezium calcium gibi yazılışta bi adı vardı şimdi hatrlamıorum..kabız olucağını hissettiğin an hemen iç demişti...bu dukan diyetini yapabilicek bünyeye sahip diilim ama tamda şuanda halama sordum bu diyeti kuzenimin arkdşı meğerse dukanla feci kilo vermiş...hay allah çok kararsız kaldım en iisi yarın kitabını aliyim okurken karar veriyim

BUnların olmaması için vitamin tableti kullanıyoruz zaten. Pharmaton benim kullandığım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…