Gelinbaşı ve Gelin Tacı Düğünde gelinin saçı koyu renk mi olmalı ?

senbirdeBanaSor

mutluluk :)
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2012
2.363
2
Kızlaaar merhaba fikirlerinize ihtiyacım vaar :)

Şimdi benim saç rengim bal köpüğü uçlarda da hafif sarılar var ve bu yüzden de tamamı sarıya yakın bir renk gibi duruyor.Aslında cok cok severek kullandıgım bir renk ve beni mutlu hissettiriyor tenim de esmer oldugu için (ama öyle kapkara değil:)) aydınlık bir görüntü veriyor yüzüme.

Ama gel gelelim kuzenlerim arkadaslarım hepsi gelinlikte koyu renk daha güzel duruyor kesin koyu renk yap diyolar ne yapıcağımı bilemedim bi akıl verin :)

bu arada kendi doğal saç rengim koyu kumraldı.

ne alakası var. siz nasıl ıstıyorsanız oyle yapın
ben sarışın bır gelındım. şimdi ovunmek gıbı olacak ama kendım gıbı guzel gelınde görmedım

bencede koyu renk daha bir güzel duruyor ama sen kendini güzel hissediyorsan değiştirme canım.

Ne alakaymış :)
Tam tersi açık renk saç daha bir ışıltılı durur, kendini belli eder
Sarı saç mesela prenses gibi olur
, ben özellikle sarıdan dönmedim düğün için..

sen hangı renkte mutlu olacaksan oyle yap mılletın sozune bakma canım

Ben doğal sarışın olduğumdan evlenirkende sarışındım ama genelde açık tonlar daha güzel oluyor bence gelinlikte.

Bence renk önemli değil sonuçta evlencez diye değiştirelimmi saçma geliyor bana gelin olcan hem beyaz giyinicen güzelsen her renk ne giysen yakışır ama ama ama !Topuz yaptırıyorlarya birde üzerine simm ne gıcıktır gıcık bir saç şeklidir o öyle köylüm vari
daha yaratıcı modeller düşünülebilir

ne bileyim ya kararsızım fazlasıyla..
Bide şimdi gelinlik acık renk sac acık renk makyaj kendini göstermezse cok pişman olurum

sana yakışan makyajı yaparlar merak etme, ayrıca gelinliğini erken alırsan (ki mecburen erken alıcaksın son güne kalmaz)
makyaj ve saç provasına gidebilirsin,
yaptırmak istediğin saç modelini bul, saçını yaptır makyajını yaptır ona göre karar ver.
bence gayet güzel bir gelin olacaksın.

bende sarışın bir gelindim.
Valla çokda güzel oldu
onun bunun dediğine bakma sen ne istiyorsan onu tercih et.
o gün senin günün olacak başkasının tercihlerine bırakma
hangi renk sana yakışıyorsa o rengi seç bence.
Hayırlı olsun şimdiden

benım 3 ay sonra dugunum olacak ınsallah gelinligim ve sac modelim alısılmısın dısında bır tarz olacak..
saclarımı orta yas kadın gıbı tepemde karpuz gıbı topuz yerıne salık bırakıp papatyalardan bı tac yaptıracagım ve su bı gercekk kı bembeyaz gelinligin ustune koyu renk sac tartısılmaz guzel ve hos duruyor sarı gelınler solmus papatya gıbı duruyor beyaz geınlıkte malesfff

yok artık hala var mı sim döktüren :)) haha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…