Düğün düğün tarihinzz lütfen buyrunn

_Elifceee_

Guru
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2011
260
4
Arkadşlar yaa konuyu doğru yere mi actım biliyorum ben düğün tarihini ocak-mayıs arası secmeyi düşünüyorum ama havanın güzel olmasını istiyorum hem dış mekan resmi olsun diye aslında olabildiğince erken olsa süper olurr ana havaya güvenemiyorum sizinki hangi aydı ve hava nasıldıı canlarımm??
gün-ay-yıll

aynı dertten muzdaribim :) bizimki de çok uzadı ve artık ocaktan sonra olması gerekiyor da ben olmusken haziran olsun diye düşünüyorm, biraz daha beklicem yani. hava durumuna gelince şans ben nişanımı haziran sonunda yapmıstım, o kadar cok yagmur yağmıştı ki çok üzülmüştm hersey berbat olcak diye sonra düzeldi.

aynı sorun bizdede var
fazla beklemeyelim dedik..
sonra kış olmasın deyip ocak şubatı eledik..mart olsun dedik.
mart olmuşken bari havalar ısınsın biraz,nisan olsun dedik.
Bu kadar bekledik bir ay daha bekleriz açık havada yaparız dedik.
artık bana fenalıklar geldi

en iyisi orta karar biz nisanın son haftasına karar verdik
kışı geçirmişken nisan,mayıs en iyisi olur sanırım.
Hemde sezon yeni açıldığıı için indirimde oluyo herşey

ne zor muş evlenmek ya huuu.
en basit bir konu bile sıkntı veriyor bana.

şuaralar düğün tarihi ve düğün mekanına takmış durumdayım.
ben mayısa kadar olsun istiyordum. herkes tarafından uygunmuş gibi geliyordu.
taki ben haftasonu tesadüfen bir yer görüp sorana kadar.
kır düğünü için bir mekan. tarihi mayıs sonu dedim fiyat sordum. sonra nişanlıma anlattım
birden tarihi okullar kapandıktan sonraya çektik (akrabaları 18 saatlik yoldan gelecekler)
sonra o sınav var bu sınav var derken ösym takvimini ve hicri takvimi önüme aldım.
bize gün kalmıyor. kandil, ramazan, lys, ales tus dus derken bize tarih kalmadı

benmki 4 haziran 2011 di muhteşem bi hava vardı hersey çok gzel oldu arabamzın üstü açıktı düğün mekanımz boğaz manzaralı açık alandı fotoğraf çekimlerimz açık alanda oldu bz 5 sene flörtten snra evlendk acelenz yoksa yazın evlenin kızlar herşey bi başka oluyo snra pişman olursnz keşke braz daha bekleseydk diye tecrübeli olaraktan söylüorum şimdi evlensem yne haziran gelini olurdum

hayırlı olsun öncelikle cnaım bnde erken istiyorum ama havanın kötü ihtimali beni vzgeçiriyor bnde mayıs sonu düşünüyorum

hepinizeee çook mutluluklar dilerim şimdiedn kızlarrrr

npmalıyımm bana sorsann şubat gbi evlenmek istiyorum ama hava kötü olur die korkuyorummm
şahsen ben şubat ayında düğün yapmaya cesaret edemem, akrabalarım hep uzakta, kar fakan yagar da gelemezlerse üzülürüm, bir de kış günü kimseyi zor durumda bırakmak istemem, ben de zorlanırım tabi, kışın düğün telaşı zor

Ben sıcaklarda terim terim terleyen bunalan biri olarak mayıs'ın 24 ünde evlenmiştim ve hava harikaydı ılık güzel bi hava vardı,1 gram terlemedim balayına da güneye gitmiştik sıcacıktı zaten.
Mayıs'ı öneririm canım..

Düğün için en güzel zamanlar ya mayısın ortasından itibaren haziran sonuna kadar ya da eylül başından ekimin ortasına kadar onun dışında havalara pek güven olmuyor. Temmuz ve ağustos ayları hem çok sıcak oluyor hem de çoğu kimse tatilde yazlıkta filan oluyor okullar da kapalı doğru düzgün kimse olmuyor kışın da her yer buz gibi gelinlik ve eğer dış mekan çekimi yaptırılmak isteniyorsa havaya uymuyor.

Son düzenleme:
Canım bu sene mayısın ilk iki haftası yağmursuz ama soğuk mayısın son iki haftası ılık ama yağışlıydı. Benim nişanım 09.06.2012 tarihinde oldu hava çok güzeldi sımsıcaktı :) bi hafta öncesi yani 02.06.2012 tarihi ise yağmurluydu..

Benim düğün tarihim 24 haziran 2012 idi. Acayip zorlandım, özellikle dış çekimlerde. Hava çok sıcaktı. O kadar bunaldım ki, yeter bu kadar dış çekim bile dedim. Böyle olacağını bilseydim mayıs gibi ya da ekim gibi yapardım herhalde.

evet bncede mayıs gzel bnde mayıs 26 dülşünüodm ama aldık artık tarihimizi nisan 6 :))inşalahh hava çok güzell olurr ne olur dua edinn kızlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…