Düğün makyajı

E

EU1

Ziyaretçi
çok çabuk yapabileceğiniz kuaföre gitmeye gerek kalmayan makyaj

açık mavi göz kalemi gözünüzün içine çekin
açık yeşil simli far gözlerinize sürün
tek kat rimel sürün kirpiklerinize
dudağınıza parlatıcı

tamam

sizce bu makyaj mavi gözlü birine gidermi kardeşime yapmayı düşünüyorumda

tatlim,bu anlattigin renk tonlari ten rengiyle uyumlu olmalidir..mesela uygulama yapacagin kisi acik tenli ve acik renk sacli ise cok cig duracaktir..ama mavi gozun uzerine toprak renkli bir kalem uygularsan..ya da kahverengi eye liner ile goz cevresini belirlersen..hele bir de sac rengi kumral,kahve tonlarinda ise..gozler cok belirgin olacaktir...dikkati gozlere cektikten sonra dudaga parlatici surebilirsin..
yok eger mavi goz,sari sac ise: dudaklara seftali rengi hafif bir ruj kullanabilirsin..goz fari da ayni ton olabilir..
biraz karistirdim sanirim ama neyse ..hadi kolay gelsin..:içelim:

tatlim,bu anlattigin renk tonlari ten rengiyle uyumlu olmalidir..mesela uygulama yapacagin kisi acik tenli ve acik renk sacli ise cok cig duracaktir..ama mavi gozun uzerine toprak renkli bir kalem uygularsan..ya da kahverengi eye liner ile goz cevresini belirlersen..hele bir de sac rengi kumral,kahve tonlarinda ise..gozler cok belirgin olacaktir...dikkati gozlere cektikten sonra dudaga parlatici surebilirsin..
yok eger mavi goz,sari sac ise: dudaklara seftali rengi hafif bir ruj kullanabilirsin..goz fari da ayni ton olabilir..
biraz karistirdim sanirim ama neyse ..hadi kolay gelsin..:içelim:

kızlar izmirden makyaj yapıyorum söz nişan düğün ya da mezuniyetleriniz için kendi malzemelerimle kaliteli ve de cok uygun fiyata. isteyenlerle burdan irtibat ya da özelden mesaj atsınlar. pişman olmucaksınız.

X