Makyaj Ürünleri Düğün makyajı için fondöten önerileri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kirmizibalikgolde

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2015
977
1.127
Merhaba arkadaşlar, bir kaç ay sonra düğünüm var. makyajımı kendim yapıcam. Fakat normal zamanda kullandığım fondöteni kullanmak istemiyorum. profesyonel bir marka kullanmak istiyorum. Mac ve kryolan arasında kaldım. bu markaların fondötenlerini kullanan var mı? fikir verirseniz sevinirim :)

Make up forever markasının hd fondotenini bi araştırın isterseniz. O gün yoğun ışık altında ve profesyonel fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekeceğinizi varsayarsak bence bu fondoteni kullanmanız daha iyi olur

Make up forever ultra hd fondöten eğer cildinde aşırı kapatılacak bir sorun yoksa işini görür. Ama cildin çok sorunluysa bence Estee Lauder double wear fondöten. Mac istiyorsan da yine cildinde kapatılacak çok bir sorun yoksa mac face and body fondöten 2-3 kat uygulayınca mükemmel oluyor. Ama cildin sorunluysa mac studio fix fluid fondöten tavsiye ederim.

Make up forever ultra hd fondöten eğer cildinde aşırı kapatılacak bir sorun yoksa işini görür. Ama cildin çok sorunluysa bence Estee Lauder double wear fondöten. Mac istiyorsan da yine cildinde kapatılacak çok bir sorun yoksa mac face and body fondöten 2-3 kat uygulayınca mükemmel oluyor. Ama cildin sorunluysa mac studio fix fluid fondöten tavsiye ederim.
Hic bi sıkıntım yok cildimde. Sadece cok beyaz tenli oldugum icin bazen kızarabiliyorum. Make up foreveea bakıyim ben ozamann

Hic bi sıkıntım yok cildimde. Sadece cok beyaz tenli oldugum icin bazen kızarabiliyorum. Make up foreveea bakıyim ben ozamann
Make up forever ultra hd alın o zama mutlaka. 4k çekimde bile fondöteni belli etmiyor. Ve ışığı çok güzel yansıtıyor.

Kalıcılığından da memnunum ben. Renk skalası da aşırı geniş. :) Sephora mağazasında ve makyajtrendi sitesinde satılıyor.

Make up forever ultra hd alın o zama mutlaka. 4k çekimde bile fondöteni belli etmiyor. Ve ışığı çok güzel yansıtıyor.

Kalıcılığından da memnunum ben. Renk skalası da aşırı geniş. :) Sephora mağazasında ve makyajtrendi sitesinde satılıyor.
Tamam mutlaka gidip bakıcam cok tesekkur ederimm

X