Düğün için

Üç ayda 10 kilo verebilir miyim ?

Merhaba,
bende kilo konusunda müzdaribim lakin haftada 1 kilodan 3 ayda 12 kilo verebilirsin ki bu birazda senin kaç kilo olduğuna bağlı benim gibi kiloluysan daha fazla bile verebilirsin :)

Sıkı diyet ve az yeme ile verebilirsin. Düğün stresi de yaşarsan verebilirsin imkansız değil. Ama stres yoksa çok rahat yapın varsa bilemem

Eşim 87 kiloydu . Arkadaşıyla iddaya girdi 1 ayda kim daha fazla kilo verırse Nusrette yemek ısmarlıcak ded.
1 a y boyunca sureklı kalori takibi yaptı ve eve geldikten sonra 1 saat yürüyüş yaptı. Akşam yemeğini 5 ten sonra yemedi veeeee ne göreelimm 77 kilo şuan :)

Aklımızda bulunsun belki lazım olur :)

Yürüyüş için bi evden çıkabilsem olur da soğukta çok zor geliyor:)
Ben sadece 1 gün eşlk ettiim ertesi gün bacaklaırm tutmuyodu Vücudum alışkın almadıgından 2 3 gün topalladım.
Yürüyüşe başlayınca ısınıyosun ama başı öemli işte eğer hiç üşümemek istiyorsan evde ısın öyle çık

Ya zaten ilk bir hafta et kırması normal vücut hemen alışamıyor. Tabi yürürken ısınırım o da ayrı konu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…