Düğün Düğün günü regl dönemine denk gelirse

aman arkadaşım dert ettiğine bak.
3 5 gün sonra olsun yanii nolmuşş.önünüzde upuzuun yıllar var.
çıkarırsınız acısını.takma bukadar boşşveer.

o günü iple çekenlere laf yok arkadaş:)

o gecenin özel olması herkes için ayrı yer taşıyor ama öyle bir talihsizlik olursada yapacak birşey yok yani bekleyeceğiz :)

ayy şansa kalmış bişee tamamennn. dua edindee o qün olmayın kızlarrr eger o qün olrsanızzz mecbur bekliceksinizzz aklıma bi fikr qelirse yazarım..

ama balayını daha rahat geçirmek istiyorum tatilin keyifini çıkartmak niyetimmmmmmmmmmmmmm

doğum kontrol hapıyla planlarsınız. eğer çok düzenli günü gününe geliyorsa geciktirici kullanırsınız

kızlar endısenlenmeyın benımde kına gecemın oldugu gun adetım baslıyodu 1-2 damla da gelmıstı hatta.

hemen eczaneden bı ılac var adet gecıktıyor ondan aldım ve gelmedı ılacı bıraktıgın gunde adet oluyorsn valla tavsıye ederım. gelınlıkle nasıl olurdu regl ya dısarı falan tasarsa ay cok kotu.

selam kızlar dolly5 arkadaşım anlatmış sıkıntısını ama değişik yorumlayanda olmuş o gün kim ister rengl olmayı o bembeyaz gelinlikle huzursuz oturmayı geçti geçmedimi sıkıntısı bugün günlük hayatımızdada yaşıyoruz kaldıki o gün çok çok daha kötü bi durum illahaki gerdek gecesi düşünülüo die bişey yok ama arkadaşımın dediği gibi o günü özel düşünen hayal kurunlarımızda var buda benim düşüncem söylemek istedim.

benim de düğün dönemine denk geliyordu ben aynı zamanda düğünden 1 ay öncesi doğum kontrol hapına başlamıştım,dr."adet dönemine denk gelirse ilacı kesmeden 1 hafta daha devam et"demişti ve öyle de yaptım balayından döndükten sonra ilaca 1 hafta ara verdiğimde reglim başladı...bence dr a gidip danışın dr a gitmeden ilaç kullanmayın....

teşekkür ederim canım.

benim de dugunume denk geliyordu geciktirici kullanmistim,,

ben nişanda yaşadım aynı şeyi hemen eczaneden ilaç aldım bi sorun yaşamadım yinede oldukça gerildim umarım düğünde korktuğum başıma gelmez gelsede tecrübeliyim gerçi=))

Canım genel kontrol amaçlı zaten doktora gitmen gerekli .
Doktora danışabilirsin , şahsen benim planım bu yönde olumunekankayizsmile

Canım genel kontrol amaçlı zaten doktora gitmen gerekli .
Doktora danışabilirsin , şahsen benim planım bu yönde olumunekankayizsmile

aynı düşüncedeyiz canım bende düğünümden 1 hafta önce falan kontrole gidicem hem o adet dönemimi ayarlatıcam hem ultrason vs çektiricem kist vs bişey var mı bu sorun bende var çünkü tedavi oldum hemde zar muhabbetini kontrol ettiricem esnek mi nedir falan die :)

benim de düğün gününe gelecek gibi yada balayının ilk günlerine. düğün de haziranın ilk haftası. doğum kontrol hapı da kullanmamaya karar verdik yan etkilerinden dolayı. bu sefer de bu çıktı başıma. napsam ki yaa.. ilaç kullanmalı mı kullanmamalı mı.. yoksa nişanlıma mı sorsam. kafam karıştı. bence herşeyi doğal akışına bırakmak en doğrusu ama sonra pişman olur muyum ki.

doğum kontrol ilacına başlamadan önce çok tedirgindim.çünkü benim adetim düzensizdi.ama doğum kontrol ilacına başladıktan sonra düzenlendi eğer dk ilacına başlamasaydım kesin düğün günü reglydim ama şimdi tam tersi düğünden önce olucam ve biticek..zaten benim 3. gün bitiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…