Düğün Düğün günü regl dönemine denk gelirse

D

dolly5

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dolly5
kızlar haziranda kısmetse düğünüm olucak , ocakda gün alıcaz tek aklımı kurcalayan soru bu hesaplıyamıyorum da her ay hep gün atıyooo (( hadi geciktirici ilaç kullandık diyelim bu sefer o göbeğin halini düşünemiyorumm şişşşşş siz neler yaşadınız ve fikirlenizi bekliyorummm :sm_confused:

• Konu Sahibi dolly5
ayy allah korusun yaaaa akannehir

• Konu Sahibi dolly5
Gerçekten zor..Benim allahtan rast gelmedi..

• Konu Sahibi dolly5
Benim de gelmez diye hesaplarken 1 ay kala bir şaşırdı hemen çare aradım primolut n kullandım nikaha 3 kala başladım günde sabah öğlen akşam sengözlerimebaksanab

hiçbir yan etkisi olmadı bende ki normalde regl olucağım zaman şişerim göğüslerim falan 2beden büyür ki diğer yerlerimde cabasıdelikafadulden ama ilacı kullandığımda sadece asabiyet ve şişlikten korkmuşum ki çok şükür korktuğum gibi olmadı :kedi: 1 haftalık evliyim 3 gün oldu ilacı bırakalı c.tesi döndüm balayından 4. gün sonunda olmam gerekiyor ben şiddetle tavsiye ederim hihoyyyt

• Konu Sahibi dolly5
kızlar ya düğün tarihi öyle önceden mi alınıyo ocak erken değil mi??bizde 2010 yazı düşünüyoruz ama gün falan daha almadık mafoldumben

• Konu Sahibi dolly5
kızlar ya düğün tarihi öyle önceden mi alınıyo ocak erken değil mi??bizde 2010 yazı düşünüyoruz ama gün falan daha almadık mafoldumben

canım 6 ay öncesinden alabiliyorsun. biz haziran da evlenicez kısmetse ocakdan alıcaz. o aylarda yer bulmak zor artı bu yaz ramazan ağustosda full çeker yani

• Konu Sahibi dolly5

hemşom bu ne stres bu ne heyecan akannehir bi sakin ol yahu :sm_confused: düğün yazaysa şimdiden gün almaya bakın.. düğün burdaysa ,fuarda ki yerler erken doluyo haberin olsun canm

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi dolly5
Aman canim...kafana taktigin seye bak...! :hulya:

Eger dogum kontrol hapi kullanmayi düsünüyorsan, zaten 2-3 ay önce baslarsin korunmaya...dolayisiyla, dügünden 10 gün önce kendiliginden hapi birakirsan 3-4 gün sonra otomatikmen adet olursun...tabi, adetin normalde düzenli geliyorsa...öyle bir iki gün atmasi cok dogal..stres vs. tetikleyebilir!

Dolayisiyla dügünden önce adet olmus olursun...

• Konu Sahibi dolly5
hemşom bu ne stres bu ne heyecan akannehir bi sakin ol yahu :sm_confused: düğün yazaysa şimdiden gün almaya bakın.. düğün burdaysa ,fuarda ki yerler erken doluyo haberin olsun canm

ah siz beni bi bilseniz...sırf stres olarak gelmişim dünyaya..bide kaç senedir bekliyorum stresi sen düşün hala tarih almadık biz:1no2: ben fuar değilde antik kapı yada tan yıldızı istiyorum salon için hemşom sen bilirsin oraları akıl ver bana :kedi: ama şimdi erkenden tarih alınırsa regl dönemine rastlaması çok olası..bak bana yine stres çıktı of ooooooofffffffff

canım zaten ne kadar hesaplasan da düğüne 1-2 ay kala regl döneminde gecikmeler ya da erken gelmeler olabiliyor. tamamen şansına kalmış bişey.. dua et bol bol

aynı durumdayz..tabi 6 ay önceden hesaplanınca rast gelmesi çok olası ben kesinlkle ilaç faln kullanmam herksn bünyesine farklı etki yapar.varsn o kadarını eşlerimz düşünsnn yaşasn kötülük delikafadulden

gelse nee olcakkiiiii yanii
çokta sorun ettme...........zemuszemus

Bence ewleneceğin ay değil de bi iki ay öncesinden hap kullanıp bi sonraki ayı hesaplayarak ona göre bi düzenleme yapabilirsin.Benim her aay bi öncekinden 2 3 gün önce olur bunu da hesaba katarak bi düzenleme yapıcam.Ben öyle yapıcam çünkü öyle bi günde huzursuz dolaşmak istemiyorum çok rahatsız edici

:uhm: Offf bu sorun benimde kafamı kurcalıyor. Düğünümüzü Mayıs gibi düşünüyoruz inşallah, hesaplıyorum hesaplıyorum ama ne yapsamda sanki o gün gelcekmiş gibi hissediyorum. çünkü tüm özel günlerde, bayramlarda, sınav günlerimde hatta 2 kere ÖSS sınavına girdim ikisindede ilk günü denk geldi, yılbaşlarında... eee böyle olunca düğünümüde kaçırmaz heralde diye düşünüyorum :çok üzgünüm: haksızmıyım ama kızlar...
ilaç filanda kullanmayı düşünmüyorum. Beyefendi beklesin artık ben napimmm.. böylece dahada çıldırmış olurr :sm_cool:

ya kızlar eczanelerda tatil hapı var kullanıyorsunuz erteliyor adet gününüzü bıraktıktak 2-3 gün sonra oluyosunuz ama kimilerinde karın şişliği yapıyormuş ben üniv. kullanmıştım tatile giderken işe yarıyor bende de şişlik felan olmamıştı..

benim düğündede denk gelebilir die doğum kontrol hapı kullandım o ay.düğünden 1 hafta sonra falan bitti hap öyle ayarlamıştım.sonra adet oldum zaten.bi dahada içmedim hap.amacım adetimi geciktirmekti.

çok kolay, bir ay öncesinden doğum kontrol hapına başla ve 7 günlük arayı vermeden 2. pakete geç, böylece görmen gereken zamanda adet görmezsin ara vermediğin için, hem ilk günler çok güzel bi şekilde korunmuşta olursun, hem göğüslerin daha dolgun olacağı için gelinlikte ve ilk gece daha güzel görünürsün:kedi:
genelde bu yöntemden korkarlar ama senede 1 yapılınca hiçbir sakıncası yokmuş, tr nin en ünlü jinokologlarından biri olan kağan kocatepe bile sene bir aypılınca bi sakıncası olmaz diyor

kızlar benimde adetlerim düzensizdir mesela,
düğünümde mayısta olucak kısmetse,
bende doğum kontrol hapıyla ötelemeyi yada gerilemeyi düşünüyorum.
bu yaz tatile giderken öyle yaptım.
her an gelebilir durumu vardı ben üç dört gün daha hap aldım ve tatilin ortasında hapı bıraktım. tatil dönüşü hastalanmıştım.
hapla halledilir dert etmeyin o kadar :)
olmassada eşlerimiz artık idare eder üç beş gün :)

stresten öyle bi gün şaşıyorki....benim hiç alakası yoktu düğün tarihiyle regli tarihinin
ama düğünümde regliydim Allahtan son günlerine dek geldi kınamda reglimin 3.günüydü düğünde 5. günüydü 5.günü olduğu için beni fazla rahatsız etmedi

aman arkadaşım dert ettiğine bak.
3 5 gün sonra olsun yanii nolmuşş.önünüzde upuzuun yıllar var.
çıkarırsınız acısını.takma bukadar boşşveer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…