Dufaston ile ilgili

Fira_020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2022
26
3
26
Merhaba hanımlar Ben 1.5 senelik eliyim bebek olmuyor muyane olundum ulturasonda yumurta takibi yapıldı iyi çıkdı amma arkada sarı akıntı olduğu görüldü zararlımı? dufaston 10 tablet verildi adetim çok düzenli hiç gecikmez dufaston ne işe yarar?

Banada tup bebek tedavisinde igneleri kullanirken gunde 3 kere duphaston vermisti doktorum yumurtalarim cok guzel buyudu toplandi adet sokturucu olarak biliyodum ben ama tup bebekte kullaninca benimde kafam karismisti sanirim yumurtalardaki tembelligi aliyo ilac ben oyle dusundum yani

Çok saol canım benim bende tembelik yok 28gündü bir hiç şaşmadan adet gecikmesi yaşamadan adet oluyorum çatlmamda oluyo arkada sarı akıntı izleniyor dendi doktor bir kutu verdi bende araşdırdım bebek tutunsun diye rahim kalınlaşması yapıyo diye okudum

Hamile kala bildinmi peki canım Rabim tez zamanda dileyen herkese o güzel tadı yaşatsın

Hamile kala bildinmi peki canım Rabim tez zamanda dileyen herkese o güzel tadı yaşatsın
Yok canim embriyolarim donduruldu 6 tane yavru beni bekliyor insaAllah onumuzdeki ay transfer olucam isteyen herkese yasatsin Allahim bekleyenlere isteyenlere nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…